Вітаємо переможців конкурсів «Новорічна  композиція» та «Український   сувенір»

 Номінація «Новорічна композиція»

І вікова категорія

І ступеня – Барана Олега, учня 3-Б класу Прилбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького (керівник Середа С.І.);

І ступеня – Козара Адама, учня 4-А класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Гордон А.М.);

І ступеня – Хомік Оксану, Квас Софію, учнів 3-Б класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (керівник  Женчур Н.В.);

II ступеня – Волошина Арсенія, учня 1-А класу  Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького (керівник Шпуляр Н.І.);

ІII ступеня – учнів 2 класу Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів(керівник Маковецька В.М.);

ІІІ ступеня – Калитяк Яну, ученицю 3 класу Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Гнатишак О.М.).

 

ІІ вікова категорія

I ступеня – Консула Віктора, учня 7-А класу Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів(керівник Корончевська Т.Г.);

II ступеня – Бігун Дарію, ученицю 8-А класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;

III ступеня – Клебан Ірину, Смук Соломію, Худобу Соломію, Жмінку Ольгу,  Дацко Роксолану, учнів 8-Б класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Назар О.З);

III ступеня – Линду Юрія, учня 8 класу Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник  Вербинець У.О.).

 

ІІІ вікова категорія

ІІ ступеня – Леня Богдана, учня 10 класу Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Никель І.Є.);

ІІ ступеня – Кондор Тетяну, ученицю 9 класу Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (кер. Шовкун Т.В.).

 

Номінація «Сюжетна композиція»

І вікова категорія

І ступеня – Туз Вікторію,Фомкіну Анну,гуртківців Яворівського районного ЦДЮТ  (керівник гуртка «Народна творчість» Малогловець О.М.);

ІІ ступеня -Лесяк Анну, ученицю 3 класу Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

ІІ вікова категорія

І ступеня –Біндюк Дарію, Мацько Діану, учнів Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів(керівник Андрейко Г.А.);

І ступеня – Запотічного Богдана, учня  Прилбицької  ЗОШІ-ІІІ ступенів   імені Митрополита А.Шептицького  (керівникЮрас М.);

ІІ ступеня – Деркач Анну, вихованку Яворівськогорайонного  ЦДЮТ (керівник гуртка «Вокальний» Деркач О.І.).

 

Номінація «Новорічна іграшка»

І вікова категорія

І ступеня – Мельника Павла, Дроф’яка Івана, гуртківців Яворівського районного ЦДЮТ (керівник гуртка «Орігамі» Малогловець О.І.);

ІІ ступеня – Валах Ілону, ученицю 1 класу Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» (керівник Волошин Н.В.);

ІІ ступеня – Тютюнкіну Тетяну, Гіщак Яну, Вареницю Мар`яну, гуртківців Яворівського районного ЦДЮТ (керівник гуртка «Макраме» Гайдук О.А.);

ІІ ступеня – Ілишин Христину, ученицю 1 класу Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Цізда Л.А.);

ІІІ ступеня –Кархута Андрія, учня 3-А класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького (керівник Мазур О.В.);

ІІІ ступеня – Грабовську Софію, ученицю 3-Б класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького (керівник Середа С.І.);

ІІІ ступеня – Струс Ярину, ученицю 2-Б класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького  (керівник Васько О.В.);

ІІІ ступеня –Валах Ілону, ученицю 1 класу Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Волошин Н.В.).

 

ІІ вікова категорія

І ступеня – Осіпова Валентина, учня 6 класу Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Міщишин О.А.);

ІІІ ступеня – Вареницю Максима, учня 6-В класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (керівник Кондур І.І.).

 

Номінація «Стилізована ялинка»

І вікова категорія

I ступеня – Падука Дмитра, учня 3-Б класу  Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  імені Митрополита А.Шептицького(керівник Середа С.І.);

II ступеня -Унинець Анну, ученицю 3 класу Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів(керівник Кулеба О.І.);

III ступеня – Грюнера Назарія, учня Яворівської ЗОШ І ступеня;

III ступеня –Бігуна Богдана, учня 3 класу Бердихівського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

 

ІІ вікова категорія

I ступеня -Тучапець Ольгу, ученицю 5-А класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Варениця М.М.);

II ступеня – Кушнірчук Олену, ученицю 8-А класу Новояворівської ЗОШ I-III ступенів №3.

 

ІІІ вікова категорія

I ступеня – Сидора Василя, гуртківця Яворівського районного ЦДЮТ (керівник гуртка «Яворівська забавка» Корончевська Т.Г.);

II ступеня – Лагно Вікторію, ученицю  Завадівської ЗОШ I-III ступенів(керівник Лагно І.Я.);

III ступеня – Мурин Анастасію, ученицю 9-А класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Сабат Ю.І.).

 

Номінація «Новорічний букет»

І вікова категорія

І ступеня -Гевало Соломію, ученицю 3 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького  (керівник Середа С.І.);

II ступеня –Волоска Богдана, учня 3-Б класу  Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ ступеня – Балабух Соломію, ученицю 2-А класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького  (керівникЦімко З.І.).

 

ІІ вікова категорія

I ступеня – Думу Вікторію, гуртківця Яворівського районного ЦДЮТ(керівник гуртка «Народна творчість» Малогловець О.М.).

 

ІІІ вікова категорія

I ступеня – Прийму Христину, ученицю 9 класу Бердихівського  НВК «ЗОШI-IIIступенів -ДНЗ»;

II ступеня – Назаркевич Анастасію, ученицю 9-В класу Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Никель І.Є.);

III ступеня –Зеленюх Христину, Зеленюх Соломію, учнів 9 класуКалинівської ЗОШ I-IIступенів.

 

Номінація «Новорічна форм-робота»

І вікова категорія

І ступеня – Муху Ірину, Мошнягу Андрія гуртківців Яворівського районного  ЦДЮТ (керівник гуртка «Чарівний бісер» Наконечна С.І.);

I ступеня –Войтковську Марту, ученицю 4 класу Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Турба Г.В.).

 

ІІ вікова категорія

I ступеня – Мазуркевич Марту,Рогозянську Наталію, Ющишин Анастасію гуртківців Яворівського районногоЦДЮТ (керівник гуртка «Культура дозвілля»Шалашова Н.М.);

IІ ступеня – Пиж Христину, ученицю 6-В класу Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея (керівник Кудрявцева М.В.);

ІІІ ступеня – Сеника Андрія, гуртківця Яворівського районного ЦДЮТ (керівник гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Сеник Л.С.).

 

ІІІ вікова категорія

Номінація «Український сувенір»

І вікова категорія

І ступеня –Диду Юрія, учня 3 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького (керівник Середа С.І.);

І ступеня – Костур Наталію, гуртківця Яворівського районного ЦДЮТ (керівник гуртка «Народні ремесла України»Малогловець О.М.);

ІІ ступеня – Мартинюк Вікторію, гуртківця Яворівського районного ЦДЮТ (керівник гуртка «Виготовлення іграшок – сувенірів» Малогловець О.М.);

ІІ ступеня- Панчишин Надію,ученицю 4-В класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Сидор О.Б.);

ІІ ступеня – Масюка Павла, учня 4-А класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (керівник Кондрацька І.Я.).

 

ІІ вікова категорія

І ступеня – Стасюка Павла, учня Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів(керівник Дида Л.М.);

І ступеня – Гуменчук Анастасію, вихованку Яворівського районного ЦДЮТ(керівник гуртка «Народна творчість», Малогловець О.М.);

ІІ ступеня – Лещишин Юлію, ученицю 5-Г класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (керівник Савчак С.М.);

ІІ ступеня – Курній Анастасію,ученицю 6-А класу Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Никель І.Є.).

 

ІІІ вікова категорія

І ступеня – Сидора Василя, учня 9 класу Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Корончевська Т.Г.);

І ступеня – Консула Віктора, учня 7 класу Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Корончевська Т.Г.).

 

Номінація «Різдвяна свічка»

І вікова категорія

глагурку ицької ЗОШ І-ІІІ ст. 

I ступеня -Осіпову Кароліну, ученицю 3 класу Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Кулиничи Г.С.);

II ступеня -Маюк Софію, ученицю 2-Б класу Яворівський НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ», керівник Перожак Л.М.;

II ступеня -СташишинаРомана, учня 3-Б класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького (керівник Сташишин У.І.);

II ступеня – учнів 4 класу Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Вариченко Г.М );

ІІІ ступеня –  учнів 2 класу Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів(керівник Мудрак К.Я.);

ІІІ ступеня – Гребенагу Андрія, учня 2-Б класу ПрилбицькоїЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита А.Шептицького  (керівник Васько О.В.).

ІІ вікова категорія

ІІ ступеняПержолу  Павла, учня 6 класу Віжомлянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»(керівник Цізда Леся Антонівна);глагурку ицької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІII ступеня –   Ляшок Марію, ученицю 5 класу Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів(керівник Руда З.Р.).

 

ІІІ вікова категорія

глагурку ицької ЗОШ І-ІІІ ст. 

I ступеня –Кандяка Івана, учня 10-Б класу Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.