Спартакіада освітян фінішувала

Щорічно впродовж лютого під керівництвом районної організації профспілки працівників освіти і науки України та відділу освіти Яворівської РДА проводиться Спартакіада освітян з волейболу, настільного тенісу та футзалу, у якій беруть участь збірні команди загальноосвітніх педагогічних округів.

У завершальному виді Спартакіади – футзалі взяло участь шість освітянських команд. У спортивному залі Яворівської ДЮСШ урочисте відкриття змагань розпочали з виконання Державного Гімну України. Учасників турніру привітали голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ярослава Кобиця, методист методичного кабінету відділу освіти Богдан Флис та директор Краковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича Мирослав Кропивницький.

Спочатку змагання відбулися у двох групах за коловою системою. У фінальному матчі зустрілися найсильніші – футзалісти Яворівського та Івано-Франківського педагогічних округів. У динамічній боротьбі з дотриманням правил «чесної гри» перемогу здобули гості, які виступили у складі: Іван Фединяк, Юрій Батинський, Володимир Тимцан і Андрій Школа. Срібними призерами стали Євген Трубега, Михайло Олех, Андрій Юрійчук, Богдан Броневський і Петро Романик. Бронзові нагороди вибороли освітяни Немирівського педагогічного округу. Ці команди, крім медалей та дипломів, були нагороджені ще й  пам’ятними кубками.

Переможцями з волейболу стали яворівчани, а настільного тенісу – прилбичани.  У загальнокомандному заліку чемпіонами Спартакіади стали освітяни Яворівського педагогічного округу.

Дякуємо організаторам, учасникам і вболівальникам за те, що підтримуєте спорт, популяризуєте здоровий спосіб життя, заняття фізичною культурою і власним прикладом доводите правдиву істину: «У здоровому тілі – здоровий дух»!

                                     Оксана Майхер, методист методичного кабінету