Результати атестації педагогічних працівників у закладах  освіти району  в 2017 – 2018 навчальному році

05.04.2018                                                                             м. Яворів                                             № 02-02/104

 

Про результати атестації
педагогічних працівників у
закладах  освіти району
 в 2017 – 2018 навчальному році

        Керуючись Типовим положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010р. №930, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.12.2010р. за №1255/18550 із змінами, на основі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації (протоколи № 4 від 02.04.2018р., № 5 від 03.04.2018р., № 6 від 04.04.2017р., № 7 від 05.04.2018р. )

НАКАЗУЮ:

  1. Вважати такими, що відповідають займаній посаді:

1.1. Гавловського Івана Степановича – директора Немирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

1.2. Грабовську Надію Миколаївну – заступника директора з навчально-виховної роботи  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.3. Вань Ганну Никанорівну – директора Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

1.4. Бабія Григорія Ярославовича – директора  Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

1.5. Шипку Наталію Михайлівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

1.6. Бача Богдана Франковича – директора Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

1.7. Бамбурову Оксану Остапівну – директора Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

1.8. Британ Ірину Богданівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

1.9. Тизьо Марію Василівну – директора Вороцівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.10. Барана Івана Миколайовича  –  директора Завадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

1.11. Руду Зоряну Романівну – заступника директора з навчально-виховної роботи  Завадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

1.12. Антонишин Лесю Андріївну –  заступника директора з навчально-виховної роботи  Нагачівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

1.13. Хомік Лесю Ярославівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Чернилявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

1.14.  Глову Уляну Миколаївну – методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.15. Дутко Лілію Василівну – методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.16. Майхер Оксану Миколаївну – методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.17. Петришин Надію Василівну – методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.18. Романів Оксану Михайлівну – методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.19. Козак Юліанну Сергіївну – вчителя – логопеда відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

2.1. Сьоміну Катерину Анатоліївну – вчителя української мови і літератури Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

2.2. Бородіну Ганну Романівну – вчителя української мови і літератури Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

2.3. Молящу Оксану Ярославівну – вчителя історії Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

2.4. Меленчук Ірину  Богданівну – вчителя історії Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

2.5. Букаріну Тетяну Анатоліївну – вчителя англійської мови Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

2.6. Винар Лесю Володимирівну – вчителя англійської мови Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

2.7. Кондришина Ореста Євгеновича – вчителя фізичної культури Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

2.8. Букаріна Володимира Миколайовича – вчителя фізичної культури Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

2.9. Бамбурову Оксану Остапівну  –  вчителя історії Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.10. Британ Ірину Богданівну – вчителя англійської мови Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.11.  Сабат Юлію Іванівну – вчителя світової літератури Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.12. Кондратьєву Вікторію Миколаївну – вчителя початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.13.  Лазорко  Оксану Володимирівну – вчителя правознавства  Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.14. Шубертович Анну Анатоліївну – вчителя початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.15. Іватьо Наталію Степанівну – вчителя початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

2.16. Логін Віру Миколаївну – вчителя початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

2.17. Радейко Надію Миколаївну – вчителя початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

2.18. Кунанця Володимира Григоровича – вчителя географії опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.19. Ремешила  Ігоря   Петровича – вчителя хімії опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.20. Романика Петра Богдановича – вчителя фізичної культури опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.21. Горон Наталію Михайлівну – вчителя початкових класів  опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.22. Левицьку Галину Юріївну – вчителя початкових класів  опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.23. Гук Людмилу Василівну – вчителя зарубіжної літератури опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.24. Бокоч Ольгу Несторівну – вчителя фізики  опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.25. Перожак Оксану Степанівну – вчителя музичного мистецтва опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.26. Масюк Любов Іванівну – вчителя початкових класів  опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.27.  Станько Лідію Антонівну – вчителя зарубіжної літератури опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

2.28. Люту Ольгу Василівну – вчителя початкових класів Яворівського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

2.29. Ядлось Наталію Романівну – вчителя початкових класів Яворівського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

2.30. Середу Ірину Романівну – вчителя початкових класів Яворівського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

2.31. Сарнецьку Наталію Михайлівну –  вихователя – методиста дошкільного навчального закладу №1 м. Яворова.

2.32. Майбук Галину Андріївну – вихователя – методиста дошкільного навчального закладу №3 м. Яворова.

2.33. Флис Тетяну Володимирівну – вихователя дошкільного навчального закладу №4 м. Яворова.

2.34. Супрунович Надію Іванівну – вихователя дошкільного навчального закладу №1 м. Новояворівська.

2.35. Шуляк  Галину Ярославівну – вихователя дошкільного навчального закладу №2 м. Яворова.

2.36. Задорожну Катерину Степанівну – вихователя дошкільного навчального закладу №9 м. Новояворівська.

2.37. Захар Галину Михайлівну – педагога-організатора Залузької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.38. Луник Наталію Миколаївну – вчителя початкових класів  Залузької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.39. Музичку Віру Іванівну – вчителя математики  Залузької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.40. Больбана Юрія Івановича – вчителя історії Бунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи.

2.41. Чуму Антона Михайловича – вчителя математики Бунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Юрія Липи.

2.42. Телегей Оксану Богданівну – вчителя біології  Бунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Юрія Липи.

2.43. Пришляка Степана Спепановича – вчителя фізичної культури  Великопільського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.44. Гащук Ірину Мирославівну – вчителя математики Великопільського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.45. Павлишин Оксану Федорівну – вчителя початкових класів Великопільського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.46. Матіїв Марію Прокопівну – вчителя фізики Великопільського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.47. Брушнівську Тамару Орестівну – вчителя зарубіжної літератури Воледобростанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.48. Восух Наталію Василівну – вчителя математики Дацьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.49. Романишина Богдана Михайловича – вчителя музичного мистецтва Дацьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.50. Дмитрюк Ганну Іванівну – вчителя математики Добростанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.51. Компричевську Марію Богданівну – вчителя біології Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.52. Чорненького Ярослава Васильовича – вчителя англійської мови Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.53. Ничкало Іванну Степанівну – вчителя математики Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.54. Зінько Ярославу Михайлівну – вчителя української мови і літератури Котівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Михайла Логина.

2.55. Пелиня Степана Федоровича – вчителя фізичної культури Котівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Михайла Логина.

2.56. Чолача Мирона Омеляновича – вчителя музичного мистецтва Коханівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.57. Леськів Світлану Мар’яніну – вчителя початкових класів Лозинського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.58. Вишивану Людмилу Іванівну –  вчителя зарубіжної літератури  Мальчицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.59. Карпу Марію Іванівну – вчителя фізики Мужиловицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.60. Палигу Ольгу Василівну – вчителя початкових класів Новинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Тараса Пазина.

2.61. Ходу Ярославу Михайлівну – вчителя зарубіжної літератури Оселівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.62. Зборівець Наталію Петрівну – вчителя хімії Оселівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.63. Вахняка Володимира Станіславовича – вчителя фізичної культури Салашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.64. Бучко Мирославу Василівну – вчителя біології Староярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.65. Грицак Лесю Іванівну – вчителя математики Староярської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

2.66. Вербенець Уляну Остапівну – вчителя історії Черчицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.67. Крупенко Даниїлу Мар’янівну – вчителя біології Черчицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.68. Гугусь Ганну Михайлівну – вчителя зарубіжної літератури Терновицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.69. Дільну  Іванну Миколаївну – вчителя української мови і літератури  Чолгинської загальноосвітньої школи І- ІІ ступенів.

2.70. Щигеля Ярослава Михайловича – вчителя фізичної культури Чолгинської загальноосвітньої школи І- ІІ ступенів.

2.71. Кропивницького Мирослава Степановича – вчителя української мови і літератури Краковецької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів ім.  Романа Шухевича.

2.72. Гангур Світлану Мар’янівну – вчителя біології Краковецької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів імені Романа Шухевича.

2.73. Куліковську Галину Володимирівну – вчителя початкових класів Морянецької загальноосвітньої школи І ступеня.

2.74. Гавловського Івана Степановича – вчителя фізики Немирівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

2.75. Обаряника Романа Володимировича – вчителя математики Немирівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

2.76. Бесагу Марію Ахматназібовну – вчителя початкових класів Немирівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

2.77. Тизьо Марію Василівну – вчителя математики  Вороцівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.78. Граб Галину Михайлівну – вчителя української мови і літератури  Вороцівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.79. Ковалик Іванну Михайлівну  – вчителя математики  Віжомлянського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери  – ДНЗ».

2.80. Кулинич Галину Станіславівну – вчителя початкових класів Глиницького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.81. Бачало Оксану Миколаївну – вчителя історії та правознавства Завадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.82. Барана Івана Миколайовича  –  вчителя математики  Завадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.83. Руду Зоряну Романівну –  вчителя англійської мови  Завадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.84. Кривоногову Наталію Ярославівну – вчителя початкових класів Завадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.85. Мудрак Лідію Іванівну – вчителя математики  Завадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.86. Караїм Любов Степанівну – вчителя математики  Кам’янобрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.  Петра Андрусіва.

2.87. Наумко Тетяну Анатоліївну – вчителя зарубіжної літератури Кам’янобрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.  Петра Андрусіва.

2.88. Тимончак Ганну Дмитрівну- вчителя української мови та літератури Нагачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.89. Василиху Ганну Іванівну – вчителя математики та інформатики Нагачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.90. Михалевич Марію Іванівну – вчителя математики Нагачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.91. Борис Любов Іванівну – вчителя початкових класів Нагачівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

2.92. Андрушко Олександру Іванівну – вчителя фізики Нагачівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

2.93. Гулу Ольгу Романівну – вчителя математики Наконечнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.94. Хархаліс Наталію Богданівну – вчителя англійської мови Наконечнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.95. Горона Володимира Євгеновича – вчителя трудового навчання Наконечнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.96. Кричковську Ірину Степанівну – вчителя математики Прилбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Митрополита  Андрея Шептицького.

2.97. Західну Марію Василівну – вчителя біології Прилбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Митрополита  Андрея Шептицького.

2.98. Гозу Орисю Іванівну – вчителя зарубіжної літератури  Рогізненського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.99. Вус Ганну Миколаївну – вчителя української мови і літератури  Рогізненського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.100. Федик Іванну Михайлівну – вчителя української мови і літератури  Рогізненського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.101. Карпу Іванну Іванівну – вчителя біології  Рогізненського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.102. Поглод Ганну Йосипівну – вчителя англійської мови Рясне – Руського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.103. Геваковську Руслану Романівну – вчителя початкових класів Рясне – Руського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.104. Олійник Надію Михайлівну – вчителя початкових класів Рясне – Руського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.105. Антонів Парасковію Григорівну – вчителя української мови і літератури  Середкевицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.106. Гарбуз Галину Дмитрівну – вчителя української мови і літератури   Чернилявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  ім.  Теодора Перуна.

2.107. Стойко  Ярославу Лук’янівну – вчителя української мови і літератури  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.108. Грабовську Надію Миколаївну – вчителя математики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.109. Величко Мілочку Василівну – вчителя англійської мови опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.110. Зінковську Оксану Романівну – вчителя математики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.111. Кучер Ольгу Миколаївну – вчителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.112. Кореновську Оксану Василівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.113. Ярош Ольгу Іванівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.114. Середу Наталію Іванівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.115. Чопик Марію Михайлівну – вчителя фізичної культури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.116. Ястремську Тетяну Омелянівну – вчителя образотворчого мистецтва опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.117. Мурин Євгенію Миколаївну – вчителя англійської мови опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.118. Бача Богдана Франковича – вчителя спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2.119. Микіча Ореста Миколайовича – вчителя спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2.120. Горона Володимира Євгеновича – вчителя спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2.121. Полуха Миколу Васильовича – вчителя спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2.122. Бач Анелю Миколаївну – вчителя спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2.123. Вань Ганну Никанорівну –  вчителя української мови і літератури  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.124. Коваль Наталію Василівну – вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.125. Стадник Олену Вікторівну – практичного психолога Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.126. Плекан Марію Василівну – вчителя історії Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.127. Гаращук Надію Іванівну – вчителя хімії Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.128. Худзік Ольгу Василівну – вчителя української мови і літератури  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.129. Дубик Надію Степанівну – вчителя математики  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.130. Івасик Лілію Василівну – вчителя інформатики  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.131. Хіміч Марію Михайлівну – вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.132. Павлюх Марію Василівну – вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.133. Сидор Оксану Богданівну –  вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.134. Гордон Анжеліку Мирославівну – вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

2.135. Фединишин Степанію Омелянівну – вчителя української мови і літератури  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.136. Хом’як Тетяну Миколаївну – вчителя української мови і літератури  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.137. Півовар Оксану Іванівну – вчителя української мови і літератури  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.138. Савчак Світлану Миронівну – вчителя зарубіжної  літератури  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.139. Курило Марію Степанівну – вчителя історії  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.140. Мартиник Степанію Матвіївну – вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.141. Тріску Мирославу Федорівну – вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.142. Мудру-Король Галину Василівну – вчителя математики Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.143. Барилюк Ольгу Олександрівну – вчителя математики Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.144. Стецькович Лілію Михайлівну – вчителя історії та правознавства Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.145. Боянівську Ірину Михайлівну – вчителя англійської мови Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.146. Горгут Галину Василівну – вчителя історії Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.147. Хабак Ірину Петрівну – вчителя географії Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.148. Мельничук Ірину Дмитрівну – вчителя української мови і літератури  Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.149. Давидюк Надію Збиславівну – вчителя зарубіжної літератури Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

2.150. Бабія Григорія Ярославовича – вчителю біології Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.151. Бабій Людмилу Іванівну – вчителю біології Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.152. Громик Ніну Миколаївну – вчителя хімії Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.153. Ведуту Олександра Віталійовича – вчителя фізики Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.154. Пирч Марію Олексіївну – вчителя української мови і літератури  Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.155. Козак Марію Іванівну – вчителя української мови і літератури  Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.156. Чернецьку Вікторію Олександрівну – вчителя англійської мови Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.157. Трубу Валентину Григорівну – вчителя англійської мови Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.158. Сенюту Ярославу Іванівну – вчителя історії та правознавства Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.159. Пирча Тараса Мироновича – вчителя фізичної культури  Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.160. Савчак Ольгу Михайлівну – вчителя початкових класів Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.161. Грабовську Мирославу Степанівну – вчителя початкових класів Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.162. Ванцуру Галину Костянтинівну – вчителя математики Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.163. Калитяка Івана Степановича – вчителя історії Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.164. Радченко Ірину Романівну – вчителя початкових класів Старицької загальноосвітньої школи І ступеня.

2.165. Королишин Ірину Миколаївну – вчителя початкових класів Старицької загальноосвітньої школи І ступеня.

2.166. Ліскевич – Карпу Марію Романівну – вчителя зарубіжної літератури опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка».

2.167. Шаблінського Івана Михайловича – вчителя предмета «Захист Вітчизни» опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.168. Мороз Тетяну Олексіївну – вчителя української мови та літератури опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.169. Тлусту Ольгу Петрівну – вчителя української мови і літератури опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.170. Параняк Наталію Ігорівну –  вчителя зарубіжної літератури опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.171. Білоус Ольгу Михайлівну – вчителя англійської мови опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.172. Довбій Мирославу Іванівну – вчителя історії та правознавства опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.173. Малішевського Юрія Петровича – вчителя фізичної культури опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.174. Косач Ірину Вікторівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.175. Острокостову Людмилу Володимирівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.176. Кухар Ірину Іванівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області ».

2.177. Сумарук Лесю Степанівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

2.178. Занько Марію Йосипівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.  Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області ».

2.179. Гілевич Наталію Василівну – вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

2.180. Мотиль Ольгу Богданівну – вчителя християнської етики Новояворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

2.181. Косик Наталію Михайлівну – вчителя географії Старицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.182. Кульчінську Степанію Степанівну – вчителя української мови та літератури Старицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.183. Гречану Наталію Іванівну – вчителя математики Старицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2.184. Кішко Оксану Євгенівну – вчителя початкових класів Старицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

3.1. Лещишин Ірині Тарасівні – вчителю інформатики Яворівської гімназії ім.  Осипа Маковея.

3.2. Ширбі Марії Степанівні – вчителю німецької мови Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

3.3. Роган Ользі Василівні – практичному психологу Яворівської загальноосвітньої школи І ступеня

3.4. Ремешило Марії Степанівні – вчителю  англійської мови  опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

3.5. Калиновській Ганні Михайлівні – вчителю початкових класів філії «Липинська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка №3 Яворівської районної ради Львівської області».

3.6. Коваль Марії Михайлівна – вчителю початкових класів філії «Липинська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка №3 Яворівської районної ради Львівської області».

3.7. Латі Катерині Степанівні – вчителю початкових класів філії «Колоницька ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка №3 Яворівської районної ради Львівської області»

3.8. Данилейко Олесі Петрівні – вихователю Яворівського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

3.9. Петяк Марії Василівна – вчителю англійської мови Яворівського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

3.10. Флис Тетяні Володимирівні – вихователю – методисту дошкільного навчального закладу №4 м. Яворова.

3.11. Худик Світлані Мирославівні – практичному психологу дошкільного навчального закладу №9 м. Новояворівська.

3.12. Білецькій  Галині Василівні – вихователю дошкільного навчального закладу с. Старичі.

3.13. Лезі Ірині Андріївні – вчителю німецької мови  Бунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Юрія Липи.

3.14. Заблоцькій Галині Сергіївні – педагогу – організатору Добростанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

3.15. Стадник Олесі Михайлівні – вчителю української мови і літератури Лозинського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

3.16.  Мисечко Ганні Михайлівні – вчителю початкових класів Мужиловицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

3.17. Войтович Галині Романівні –  вчителю початкових класів Мужиловицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

3.18. Пелиньо Ользі Юріївні – вчителю біології та хімії Новинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Тараса Пазина.

3.19. Стецик Марії Мар’янівні – вчителю історії Наконечнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Героя України Романа Сеника.

3.20. Викович Ларисі Олександрівні –  вчителю фізичної культури Немирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

3.21. Слуховій Оксані Ярославівні – вчителю фізики Бірківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім.  Тараса Шевченка.

3.22. Берещак Тетяні Федорівні – вчителю англійської мови Вороцівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.23. Подолюх Галині Іванівні – вчителю англійської мови Верблянського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.24. Дзвоник Оксані Ярославівні – вчителю історії та правознавства Дрогомишлянського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім.  Петра Василихи.

3.25. Бартко Галині Ярославівні – вчителю математики  Завадівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

3.26. Климейко Галина Миколаївна – вчителю англійської мови  Кам’янобрідської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів ім.  Петра Андрусіва.

3.27. Купновицькому Володимиру Володимировичу – вчителю біології та хімії Любинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

3.28. Лезі Ірині Андріївні – вчителю англійської мови  Любинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

3.29. Рак Марії Андріївні – вчителю української мови та літератури Бердихівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.30. Фульмес Ірині Степанівні – вчителю української мови та літератури Нагачівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

3.31. Фульмес Наталії Йосипівні – вчителю англійської мови  Нагачівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

3.32. Середі Світлані Іванівні – вчителю початкових класів Прилбицької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів ім. Митрополита  Андрея Шептицького.

3.33. Павелко Марії Романівні – вчителю географії Прилбицької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів ім. Митрополита  Андрея Шептицького.

3.34. Луцко Вірі Василівні – вчителю початкових класів Рясне – Руського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.35. Завадці Михайлу Михайловичу – вчителю історії і правознавства Середкевицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.36. Думарецькій Марії Мирославівні – вчителю інформатики Ясниського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ».

3.37.  Бруквач Оксані Василівні – педагогу-організатору Ясниського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ».

3.38. Вербенець Катерині Володимирівні – вчителю української мови і літератури   Чернилявської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  ім.  Теодора Перуна.

3.39. Хомік Лесі Ярославівні – вчителю початкових класів Чернилявської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  ім.  Теодора Перуна.

3.40. Рис Ользі Михайлівні – вчителю географії Смолинського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.41. Ольшанській Лесі Федорівні – вчителю української мови і літератури  опорного закладу «Новояворівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

3.42. Данкевич Лесі Степанівні – вчителю географії  опорного закладу «Новояворівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

3.43. Баляс Світлані Ярославівні – соціальному педагогу опорного закладу «Новояворівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

3.44. Гамулець Світлані Євгенівні – вчителю трудового навчання Новояворівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №3.

3.45. Грицан Наталії Романівні – вчителю історії Новояворівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №3.

3.46. Шипці Наталії Михайлівні – вчителю української мови і літератури  Новояворівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  ІІ ступеня – ліцей».

3.47. Лозинській Наталії Степанівні – педагогу-організатору Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

3.48. Гедзі Тетяні Михайлівні – вчителю початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»:

4.1. Бородіну Ганну Романівну – вчителя української мови та літератури Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.2. Молящу Оксану Ярославівну – вчителя історії Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.3. Меленчук Ірину  Богданівну – вчителя історії Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.4. Букаріну Тетяну Анатоліївну – вчителя англійської мови Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.5. Винар Лесю Володимирівну – вчителя англійської мови Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.6. Кондришина Ореста Євгеновича – вчителя фізичної культури Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.7. Сабат Юлію Іванівну – вчителя зарубіжної літератури Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

4.8. Логін Віру Миколаївну – вчителя початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

4.9. Прийму Наталію Володимирівну – вчителя початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

4.10. Кунанця Володимира Григоровича – вчителя географії опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

4.11. Романика Петра Богдановича – вчителя фізичної культури опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

4.12. Луник Наталію Миколаївну – вчителя початкових класів Залузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

4.13. Больбана Юрія Івановича – вчителя історії Бунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім.  Юрія Липи.

4.14. Восух Наталію Василівну – вчителя математики Дацьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

4.15. Кропивницького Мирослава Степановича – вчителя української мови і літератури Краковецької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів ім.  Романа Шухевича.

4.16. Гавловського Івана Степановича – вчителя фізики Немирівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

4.17. Тизьо Марію Василівну – вчителя математики  Вороцівського навчально – виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.18. Кулинич Галину Станіславівну – вчителя початкових класів Глиницького навчально – виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.19. Андрушко Олександру Іванівну – вчителя фізики Нагачівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

4.20. Гулу Ольгу Романівну – вчителя математики Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.21. Хархаліс Наталію Богданівну – вчителя англійської мови Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.22. Поглод Ганну Йосипівну – вчителя англійської мови Рясне – Руського навчально – виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.23. Стойко  Ярославу Лук’янівну – вчителя української мови і літератури  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

4.24. Величко Мілочку Василівну – вчителя англійської мови опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

4.25. Кучер Ольгу Миколаївну – вчителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

4.26. Ярош Ольгу Іванівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

4.27. Бубісь Ольгу Григорівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

4.28. Чопик Марію Михайлівну – вчителя фізичної культури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

4.29. Зубрицьку Ольгу Федорівну – вчителя початкових класів філії «Верещицька ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

4.30. Бача Богдана Франковича – вчителя спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

4.31. Вань Ганну Никанорівну –  вчителя української мови і літератури  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.32. Хіміч Марію Михайлівну – вчителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.33. Павлюх Марію Василівну – вчителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.34. Мартиник Степанію Матвіївну – вчителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.35. Тріску Мирославу Федорівну – вчителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.36. Мудру-Король Галину Василівну – вчителя математики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.37. Барилюк Ольгу Олександрівну – вчителя математики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.38. Стецькович Лілію Михайлівну – вчителя історії та правознавства Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.39. Пирч Марію Олексіївну – вчителя української мови і літератури  Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

4.40. Пирча Тараса Мироновича – вчителя фізичної культури  Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

4.41. Савчак Ольгу Михайлівну – вчителя початкових класів Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

4.42. Ванцуру Галину Костянтинівну – вчителя математики Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

4.43. Радченко Ірину Романівну – вчителя початкових класів Старицької загальноосвітньої школи І ступеня.

4.44. Шаблінського Івана Михайловича – вчителя предмета «Захист Вітчизни» опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

4.45. Мороз Тетяну Олексіївну – вчителя української мови і літератури опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

4.46. Тлусту Ольгу Петрівну – вчителя української мови і літератури опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

4.47. Довбій Мирославу Іванівну – вчителя історії та правознавства опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

4.48. Острокостову Людмилу Володимирівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

4.49. Гілевич Наталію Василівну – вчителя початкових класів Новояворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

4.50. Кульчінську Степанію Степанівну – вчителя української мови та літератури Старицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

4.51. Полуха Миколу Васильовича – вчителя спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

  1. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

5.1. Бамбуровій Оксані Остапівні  –  вчителю історії Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

5.2. Британ Ірині Богданівні – вчителю англійської мови Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

5.3. Кондратьєвій Вікторії  Миколаївні – вчителю початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

5.4.  Лазорко  Оксані Володимирівні – вчителю правознавства  Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

5.5. Шубертович Анні Анатоліївні – вчителю початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

5.6. Радейко Надії Миколаївні – вчителю початкових класів  Яворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

5.7.  Горон Наталії Михайлівні – вчителю початкових класів  опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

5.8. Левицькій Галині Юріївні – вчителю початкових класів  опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

5.9. Бокоч Ользі Несторівні – вчителю фізики  опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

5.10. Перожак Оксані Степанівні – вчителю музичного мистецтва опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

5.11. Бабію Петру Івановичу – вчителю музики Яворівського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

5.12. Чолачу Мирону Омеляновичу – вчителю музичного мистецтва Коханівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

5.13. Крупенко Даниїлі Мар’янівні – вчителю біології Черчицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

5.14. Гангур Світлані Мар’янівні – вчителю біології Краковецької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів імені Романа Шухевича.

5.15. Граб Галині Михайлівні – вчителю української мови і літератури  Вороцівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

5.16. Західній Марії Василівні – вчителю біології Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита  Андрея Шептицького.

5.17.  Антонів Парасковії Григорівні – вчителю української мови і літератури  Середкевицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

5.18. Грабовській Надії Миколаївнї – вчителю математики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1».

5.19. Мурин Євгенії Миколаївні – вчителю англійської мови опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

5.20. Микічу Оресту Миколайовичу – вчителю спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

5.21. Бач Анелі Миколаївні – вчителю спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

5.22. Коваль Наталії Василівні – вчителю початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.23. Плекан Марії Василівні – вчителю історії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.24. Дубик Надії Степанівні – вчителю математики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.25. Івасик Лілії Василівні – вчителю інформатики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.26. Сидор Оксані Богданівні –  вчителю початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.27. Гордон Анжеліці Мирославівні – вчителю початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.28. Боянівській  Ірині Михайлівні – вчителю англійської мови Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.29. Горгут Галині Василівні – вчителю історії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.30. Хабак Ірині Петрівні – вчителю географії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.31. Мурину Івану Миколайовичу – вчителю предмета «Захист Вітчизни» Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.32. Бойко Степанії Петрівні – вчителю початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.33. Фолюш Іванні Миколаївні – вчителю хімії Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

5.34. Ведуті Олександру Віталійовичу – вчителю фізики Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

5.35. Козак Марії Іванівні – вчителю української мови і літератури  Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

5.36. Трубі Валентині Григорівні – вчителю англійської мови Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

5.37. Грабовській Мирославі Степанівні – вчителю початкових класів Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

5.38. Королишин Ірині Миколаївні – вчителю початкових класів Старицької загальноосвітньої школи І ступеня.

5.39. Ліскевич – Карпі Марії Романівні – вчителю зарубіжної літератури опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

5.40. Білоус Ользі Михайлівні – вчителю англійської мови опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

5.41. Косач Ірині Вікторівні – вчителю початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

5.42. Кухар Ірині Іванівні – вчителю початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

5.43. Мотиль Ользі Богданівні – вчителю християнської етики Новояворівської загальноосвітньої школи І ступеня.

5.44. Мацик Лілії Андріївні – вчителю біології та основ здоров’я Старицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  1. 6. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист»:

6.1. Іватьо Наталію Степанівну – вчителя початкових класів  Яворівської  загальноосвітньої школи І ступеня.

6.2. Михалевич Марію Іванівну – вчителя математики Нагачівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

6.3. Борис Любов Іванівну – вчителя початкових класів Нагачівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

6.4. Косик Наталію Михайлівну – вчителя географії Старицької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

6.5. Наумко Тетяну Анатоліївну – вчителя зарубіжної літератури Кам’янобрідської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

6.6. Бесагу Марію Ахматназібовну – вчителя початкових класів Немирівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів.

6.7. Кореновську Оксану Василівну – вчителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

6.8. Мельничук Ірину Дмитрівну – вчителя української мови і літератури  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

6.9. Давидюк Надію Збиславівну – вчителя зарубіжної літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

6.10. Бабія Григорія Ярославовича – вчителя біології Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

6.11. Бабій Людмилу Іванівну – вчителя біології Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

6.12. Громик Ніну Миколаївну – вчителя хімії Новояворівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

6.13. Чернецьку Вікторію Олександрівну – вчителя англійської мови Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

6.14. Сенюту Ярославу Іванівну – вчителя історії та правознавства Шклівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  1. Присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»:

7.1. Ремешилу  Ігорю   Петровичу – вчителю хімії опорного закладу «Яворівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

7.2. Кішко Оксані Євгенівні – вчителю початкових класів Старицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  1. 8. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист»:

8.1. Задорожну Катерину Степанівну – вихователя дошкільного навчального закладу №9 м. Новояворівська.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «практичний психолог-методист»:

9.1. Стадник Олену Вікторівну – практичного психолога Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії»:

10.1. Салашника Василя Миколайовича – майстра виробничого навчання Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

  1. 11. Присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»:

11.1. Микіч Оксані Романівні – майстру виробничого навчання Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»:

12.1.Петришин Надію Василівну, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації;

  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

13.1. Козак Юліанні Сергіївні – вчителю – логопеду відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

  1. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня при департаменті освіти і науки Львівської ОДА про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

14.1. Глови Уляни Миколаївни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації;

14.2. Дутко Лілії Василівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації;

14.3. Майхер Оксани Миколаївни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації;

14.4. Романів Оксани Михайлівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації;

  1. 15. Централізованій бухгалтерії відділу освіти Яворівської райдержадміністрації здійснити нарахування заробітної плати педагогічним працівникам за результатами атестації.
  2. Даний наказ розмістити на сайті відділу освіти.
  3. 17. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                               М.Дорош

 

 

Завідувач методкабінету                      ______________       О. Фірчук

 

Головний спеціаліст відділу освіти    ______________       Н. Грицан

 

Головний бухгалтер                             ______________       О. Бачало

 

Методист  методкабінету                     ______________       О. Лазорко