Вітаємо переможців районного конкурсу «Писанковий розмай»

Номінація «Великодня  композиція»

І місце

Лин Ірину, ученицю 6 класу Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Лин В.М.).

 ІІ місце

Павленко Ярину, ученицю 11 класу Яворівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка (вчитель Сеник Леся Степанівна);

Леся Ростислава, учня 2-Б класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького;

Верхоляка  Максима, Глабу Юлію, учнів 3 класу Віжомлянського НВК «ЗОШ І -ІІІ ступенів –ДНЗ»  імені  Івана Севери (вчитель Горковчук Надія Миколаївна).

ІІІ місце

Учнів 2 класу, Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Мудрак Катерина Ярославівна);

Сарамагу Станіславу, ученицю 1 класу, Салашівської ЗОШ І- ІІ ступенів  (вчитель Залуська О.В.);

Шеремета  Сергія, учня 8-Б класу, Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького;

Броду Анастасію, ученицю 11 класу Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (вчитель Крилик Євгенія Василівна).

 

Номінація «Великодня   писанка»

І місце

Шумило Христину, ученицю 5-А (9-А класу), Яворівської гімназії імені Осипа Маковея (вчитель Кудрявцева М.В.);

Тишик Марію, ученицю 1 класу, Яворівської ЗОШ  І ступенів (вчитель Логін Віра Миколаївна).

ІІ місце

Кучишин Вікторію, Чікеля Максима, Ліщук Вікторію, учнів 5-А класу, Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ( вчитель Партика Д.Г.);

Учнів 8 класу, Рогізнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (вчитель Романик Г.А.).

 ІІІ місце

Кунанець Олену, ученицю 3-Б класу Яворівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступеня»;

Учнів 9 класу, Салашівської ЗОШ І- ІІ ступенів  (вчитель Стецишин Л.Г.).

 

Номінація «Великодній вінок»

 

І місце

Мартинюк Вікторію, гурток «Виготовлення іграшок-сувенірів» Яворівський районний ЦДЮТ ( керівник гуртка Малогловець Ольга Миколаївна).

ІІ місце

Макаревич Ірину, Фульмес Лілію, гуртки:  «Організатори відпочинку», «Театр мод» Яворівський районний ЦДЮТ  (керівник гуртка Шалашова Надія Миколаївна);

Струс Ярину, ученицю 2-Б класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького (вчитель Васько Ольга Володимирівна)

ІІІ місце

Зубач Віталіну, ученицю 4-Б класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Захару Василину, ученицю 8 класу Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Батіг М.П.)

Учнів 6 класу, Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Пурська Г.А.).