Підготовка до ІІ (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

10 травня 2018 року в опорному закладі «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені  Івана Франка» методист методичного кабінету  відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації  Каліцінська Г.М. провела засідання творчої групи щодо організації окружних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»).

Каліцінська Г.М. наголосила на тому, що Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є важливою складовою системи патріотичного виховання та представила    «Рекомендації щодо   організації   Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Мета військово-патріотичного виховання конкретизується через систему таких виховних завдань:

– утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України;

– виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки;

– підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя;

– усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;

– сприяння набуттю дітьми та молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства, спілкуватися з соціальними інститутами, органами влади, спроможності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів.