Зустріч керівників району з переможцями олімпіад, конкурсів, турнірів

Давня китайська мудрість стверджує: «Шлях в тисячу миль завжди починається з першого кроку».

Свій перший крок до мрії, успіху зробили креативно мислячі, розумні, талановиті, красиві, мрійливі школярі Яворівщини, взявши участь і здобувши перемогу у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

16 травня 2018 року в приміщенні актової зали Яворівської районної державної адміністрації було проведено традиційну зустріч обдарованих школярів Яворівщини та їх педагогів з керівниками району: Хляном О. В., головою Яворівської райдержадміністрації,  Сичаком В. Ф., головою Яворівської районної ради, Дорошем М. П., начальником відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, Кобицею Я. С., головою Яворівської районної організації профспілки працівників науки і освіти, головою постійної комісії з питань освіти, культури  і спорту Яворівської районної ради, та Фірчук О. М.,завідувачем методичного кабінету відділу освіти.

Учні ЗЗСО району щорічно досягають високих результатів у всіх етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Цьогоріч Хлян О. В., голова Яворівської райдержадміністрації,  Сичак В. Ф., голова Яворівської районної ради та Дорош М. П., начальник відділу освіти привітали учнів-переможців та педагогів з високими досягненнями і нагородили учнів грошовими преміями, а вчителів – грамотами відділу освіти Яворівської райдержадміністрації,

Нагороди отримали:

  • учні та вчителі Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»:

Качмар Лілія – Евеліна, учениця 11 класу, ІІІ місце з англійської мови (учитель Скобало Світлана Іванівна), ІІІ місце з правознавства (учитель Барбара Михайло Михайлович), ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів (учитель Шалавило Галина Степанівна);

Стасів Соломія, учениця 10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Бабій Людмила Іванівна);

Іваник  Богдан, учень 9 класу, ІІІ місце з фізики (учитель Ведута Олександр Віталійович), ІІІ місце з математики (учитель Карпа Марія Юріївна);

Барандій Олександр, учень 10 класу, ІІ місце з астрономії (учитель Процікевич Зінаїда Йосипівна),  ІІІ місце з фізики (учитель Кравцов Юрій Вікторович);

Лаган Роман, учень 9 класу,  ІІІ місце з хімії (учитель Фолюш Іванна Миколаївна);

Киринюк Яніна, учениця 9 класу,  ІІІ місце з географії (учитель Костів Галина Михайлівна);

Кутна  Оксана, учениця 10 класу, ІІ місце з української мови та літератури (учитель Ястремська Леся Михайлівна), ІІ місце з правознавства (учитель Барбара Михайло Михайлович), ІІІ місце у ІІ етапі ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків;

Раб Іванна – Таміла, учениця 9 класу, І місце з правознавства (учитель Барбара Михайло Михайлович);

Данило Марко, учень 8 класу, ІІІ місце з географії (учитель Костів Галина Михайлівна);

Василиця Олександр, учень 11 класу, ІІІ місце з біології (учитель Бабій Григорій Ярославович);

Фолюш Дем’ян, учень 8 класу, ІІІ місце з фізики (учитель Процікевич Зінаїда Йосипівна), ІІІ місце з математики (учитель Флюд Василь Михайлович), ІІІ місце з хімії  (учитель Громик Ніна Миколаївна);

Коцюмбас Яна, учениця 10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Бабій Людмила Іванівна);

Максимишин Роксолана, учениця 8 класу, І місце з основ християнської етики (учитель Цікало Віра Дмитрівна);

Гринишин Дмитро, учень 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;

Брода Софія, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;

Дільна Діана, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;

Моляща Аліна, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів ( керівник команди юних економістів Шалавило Галина Степанівна).

Бабій Григорій Ярославович, директор Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» нагороджений грамотою відділу освіти за досягнуті успіхи навчального закладу у роботі з обдарованими дітьми: 19 переможців ІІІ етапу, 93 – ІІ етапу;

  • учні та учителі Яворівської гімназії імені Осипа Маковея:

Флис  Наталія, учениця 8 класу, ІІІ місце хімії (учитель Мигаль Надія Петрівна);

Петровська Олександра, учениця 10 класу, ІІІ місце з хімії (учитель Мигаль Надія Петрівна);

Піта Роман, учень 10 класу, ІІІ місце хімії (учитель Мигаль Надія Петрівна);

Турба Юлія, учениця 11 класу, ІІ місце з англійської мови (учитель Комісар Ірина Василівна);

Пелиньо Тарас, учень 11 класу,   ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Лещишин Михайло Дмитрович);

Гринчак Роман, учень 8 класу,   ІІ місце з географії (учитель Шульган Оксана Григорівна);

Тишик Вікторія, учениця 7 класу, ІІІ місце з математики (учитель Кригуль Уляна Василівна);

Филянець Андрій, учень 11 класу,   ІІІ місце з економіки (учитель Грицан Любов Петрівна);

Бачало Роман, учень 11 класу, ІІІ місце з біології (учитель Бачало Оксана Романівна);

Маюк Анастасія, учениця 7 класу, ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Горох Марія Степанівна).

Моржин Наталія Романівна, директор Яворівської гімназії імені  Осипа Маковея,  нагороджена грамотою відділу освіти за досягнуті успіхи навчального закладу у роботі з обдарованими дітьми: 10 переможців ІІІ етапу, 82 – ІІ етапу;

  • учні та учителі Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2:

Гембаровський Олег, учень 9 клас, ІІ місце  у ІІІ етапі, ІІІ місце у IV етапі з інформаційних технологій, ІІ місце у IV етапі інтернет-олімпіади (учитель Манько Надія Миколаївна);

Когут Давид, учень 11 класу, ІІ місце  у ІІІ етапі з інформатики, ІІ місце з інформаційних технологій, ІІІ місце у IV етапі з інформаційних технологій (учитель Манько Надія Миколаївна);

Бамбурова Юліана, учениця 10 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Надія Миколаївна);

Ситків Роман, учень 10 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Надія Миколаївна);

Проценко Софія, учениця 9 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Надія Миколаївна);

Винарчик Наталія, учениця 10 класу, ІІ місце з екології (учитель Мурин Лариса Іванівна), ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Здебська Леся Михайлівна);

Попівняк Марія, учениця10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Мурин Лариса Іванівна);

Стойка Юлія, учениця 9 клас, ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Здебська Леся Михайлівна).

Бамбурова Оксана Остапівна, директор Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, нагороджена грамотою відділу освіти за досягнуті успіхи навчального закладу у роботі з обдарованими дітьми: 2 переможці ІV етапу,10 переможців ІІІ етапу, 50 – ІІ етапу;

 

  • учні та учителі Шклівської ЗОШ І – ІІІ ступенів:

Жукевич Олег, учень 8 класу, І місце з української мови та літератури, учителі Брода Ірина Григорівна, Козак Марія Іванівна, ІІІ місце з історії, учитель Глова Микола  Миколайович;

Назаркевич Анастасія, учениця 9 класу, І місце з трудового навчання (учитель Никиль Уляна  Євгенівна);

Слиш Юлія, учениця 9 класу, ІІ місце з української мови та літератури, учитель Брода Ірина Григорівна, ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Ярослава Іванівна, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учитель Лаба Галина Іванівна;

Гнилюх Анастасія, учениця 10 класу, ІІІ місце з біології, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учителі Грет Лідія Петрівна та Лаба Галина Іванівна;

Завальнюк Мар’яна, учениця 10 класу, ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Ярослава Іванівна;

Гопотяк Павліна, учениця 10 класу, ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Ярослава Іванівна;

Мисько Владислав, учень 8 класу, І місце у ІІІ етапі ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учитель Скобало Віта Василівна.

Пирч Марія Олексіївна, директор Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, нагороджена грамотою відділу освіти за досягнуті успіхи навчального закладу у роботі з обдарованими дітьми: 8 переможців ІІІ етапу, 51– ІІ етапу.

 

  • учні та учителі Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3:

Ференц Максим, учень 8 класу , ІІ місце з географії, учитель Хабак  Ірина Петрівна;

Мартиник Ростислав, учень 10 класу, ІІІ місце з географії, учитель Хабак  Ірина Петрівна;

Гуцал Остап – учень 8 класу, ІІІ місце з фізики, учитель Пучак Надія Іванівна;

Рокошевська Марта, учениця 9 класу , ІІ місце з географії, учитель Хабак  Ірина Петрівна; ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків;

Афанасьєва Марія – учениця 10 класу , ІІІ місце з англійської мови учитель Козаченко Тетяна Олександрівна; ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків;

 Попович Еріка-Валерія – ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків – керівники команди юних істориків Стецькович Лілія Михайлівна та Горгут Галина Василівна;

Гірка Володимир Миколайович, директор Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, нагороджений грамотою відділу освіти за досягнуті успіхи навчального закладу у роботі з обдарованими дітьми: 5 переможців ІІІ етапу, 53– ІІ етапу;

 

  • учні та учителі Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2:

Вітів Назарій, учень 11 класу, ІІІ місце з географії, учитель Кіндрат Ірина Володимирівна;

Гуль  Максим, учень 9 класу, ІІ місце з географії, учитель Кіндрат Ірина Володимирівна;

Кизик Оксана, учениця 8 класу, ІІІ місце з з основ християнської етики, учитель Цікало Віра Дмитрівна;

Вань Ганна Никанорівну, директор Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, нагороджена грамотою відділу освіти за досягнуті успіхи навчального закладу у роботі з обдарованими дітьми: 3 переможці ІІІ етапу, 42– ІІ етапу;

 

  • учні та учителі опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1»:

Рось Марія,  учениця 10 класу, ІІ місце з основ християнської етики, учитель Кушнір Ірина  Миколаївна;

Береза Марія, учениця 10 класу, ІІ місце з трудового навчання, учитель Глинська Катерина  Дмитрівна;

Стадник Вікторія, учениця 11 класу,  ІІ місце в обласному турнірі юних біологів;

Баран Вікторія, учениця 11 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, керівник Козакул Наталія  Михайлівна.

Кулагіна Леся Миколаївна, директор  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1» , нагороджена грамотою відділу освіти за досягнуті успіхи навчального закладу у роботі з обдарованими дітьми: 2 переможці ІІІ етапу, 53– ІІ етапу;

  • учні та учителі Краковецької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Романа Шухевича:

Байдала Олеся, учениця 8 класу, ІІ місце з біології, учитель Гангур Світлана Мар’янівна);

Хоростіль  Володимир, учень 9 класу, ІІ місце з біології , Гангур Світлана Мар’янівна);

Смерик Маріанна, учениця 10 класу,  ІІІ місце у ІІІ етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учитель Ваньо Олександра Степанівна;

 

  • учні та учителі Середкевицького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»:

Грицишин Наталія, учениця 8 класу, ІІ місце з історії, учитель Хомутник Любов Федорівна;

Хомутник Оксана, учениця 9 класу, ІІІ місце з англійської мови, учитель Ферцович Юлія Володимирівна;

Русановська Марія, учениця Кам’янобрідської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва, І місце з правознавства, учитель Наумко Мирослав Михайлович, ІІ місце з української мови та літератури, учитель Дида Василь Михайлович;

Дроф’як Андріана, учениця 10 класу Наконечнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІ місце з екології, учитель Ситків Леся Василівна;

Турко Ірина, учениця 8 класу Чернилявської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Теодора Перуна, ІІІ місце з української мови та літератури, учитель  Гарбуз Галина Дмитрівна;

учні та учителі Старицької ЗОШ І – ІІІ ступенів:

Горбань Олена, учениця 9 класу, ІІІ місце з християнської етики, учитель Щадило Віра Степанівна;

Кулеба Юлія, учениця 9 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учитель Мацик Лілія Андріївна.

Заслужену нагороду отримала Фірчук Ольга Миколаївна, завідувач методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти».

                                                                                                     Лідія Щудлюк,
методист методичного кабінету відділу освіти
                          Яворівської райдержадміністрації