Підсумки районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі»

Про підсумки проведення
районного етапу фестивалю-конкурсу
«І слово, і пісня, матусю, тобі»

 Відповідно до листа департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 22.02. 2018 р. №  07-08/720 «Щодо проведення фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» та з метою пошуку юних талантів, надання їм фахової допомоги у розкритті творчої індивідуальності, вдосконаленні майстерності під час виступів   на   сцені, 19 квітня 2018 року на базі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу “І слово, і пісня, матусю, тобі”. Учасники заходу виконували пісні про маму акапельно або під інструментальний супровід. Учні та їх наставники продемонстрували високий рівень вокальної майстерності у поєднанні із живим акомпонементом  у чотирьох номінаціях “Соло”, “Дует”, “Тріо”, “Ансамбль”.

Школярі розкрили широку палітру творчих рішень та мистецьких можливостей відповідно до Положення фестивалю-конкурсу.

 Журі відзначає високий рівень майстерності виконання, характерність та відповідність вибраних творів заданій тематиці, вдале відтворення художнього образу виконуваних творів, артистизм окремих виконавців Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей», опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1», Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького, Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2.

У номінації «Авторська поезія» учні виявили талант до мови і поетичний хист, продемонстрували вдале використання метафор, народнопісенних образів, уміння втілювати власні думки в різних формах.

Серед прозових творів також чимало талановитих за формою і змістом, художньою майстерністю, сюжетом.

Найбільш активну участь взяли учні Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Яворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2,Краковецької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Романа Шухевича,Яворівської гімназії імені Осипа Маковея,  Вороцівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ», Прилбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького, опорного закладу «Івано- Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка», Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби, Свидницького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», Добростанської ЗОШ І – ІІ ступенів, Калинівської ЗОШ І – ІІ ступенів, Салашівської ЗОШ І – ІІ ступенів.

На підставі протоколів журі

НАКАЗУЮ:

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у першій віковій категорії в номінації «Соло» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Катріч Дарію, ученицю Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»;

І ступеня – Дацка Богдана, учня опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

ІІ ступеня – Андрусяк Марію, ученицю опорного закладу « Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка»;

ІІ ступеня – Гануту Юлію, ученицю Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ ступеня – Петруся Івана, учня Краковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича;

ІІІ ступеня – Лятошинського Віталія, учня Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи – ДНЗ»;

ІІІ ступеня – Коляду Каріну, ученицю Яворівської ЗОШ І ступеня;

ІІІ ступеня – Британ Тетяну, гуртківця Яворівського ЦДЮТ;

ІІІ ступеня – Берко Софію, ученицю Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва;

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у другій віковій категорії в номінації «Соло» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Кухарчишин Марію, ученицю Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького;

ІІ ступеня – Льоду Андріану, ученицю Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи – ДНЗ»;

ІІ ступеня – Стадник Емму, ученицю Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

ІІІ ступеня – Задорожну Вікторію, ученицю Лозинського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

ІІІ ступеня – Малець Олену, ученицю Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

ІІІ ступеня – Фітель Оксану, ученицю Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у першій віковій категорії в  номінації «Дует» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

ІІ ступеня – дует «Дзвіночки» Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у другій віковій категорії в номінації «Дует» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

ІІІ ступеня – Гринчука Олега, Трофимова Володимира, учнів Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у першій віковій категорії в номінації «Тріо» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня –  вокально-інструментальне тріо Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у першій віковій категорії у номінації «Ансамбль» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – вокальний ансамбль «Калинонька» Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ ступеня – вокальний ансамбль «Мрія» Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка;

ІІ ступеня – вокальний ансамбль «Дзвін» Яворівського НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ»;

ІІІ ступеня – вокальний ансамбль «Водограй» Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна;

ІІІ ступеня – вокальний ансамбль «Вербиченька» Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

ІІІ ступеня – ансамбль сопілкарів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана франка».

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у другій віковій категорії в номінації «Ансамбль» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – вокальний ансамбль «Горицвіт» Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

ІІ ступеня – вокальний ансамбль «Яворівські барви» Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

ІІ ступеня – вокальний ансамбль «Яворівські барви» Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

ІІ ступеня – вокальний ансамбль «Водограй» опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

ІІІ ступеня – вокальний ансамбль Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби.

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у номінації «Поезія» серед учасників І – ої вікової групи та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Слиш Ірину, ученицю 7 класу Смолинського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» (учитель Свистович Л. М.);

ІІ ступеня – Дроф’як Анастасію, ученицю  8 класу Яворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 (учитель Гуль І. Б.);

ІІ ступеня – Коцун Христину, ученицю 8 класу Вороцівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» (учитель Граб Г. М.);

ІІІ ступеня – Кузьо Вікторію, ученицю 6 класу Сарнівської ЗОШ І – ІІ ступенів (учитель Маїк Т. М) ;

ІІІ ступеня – Хархаліс Вероніку, ученицю 8 класу Свидницького НВК « ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» (учитель Ядлось Н.В.);

ІІІ ступеня – Телюк  Вікторію, ученицю 8 класу  Вороцівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  – ДНЗ» (учитель Граб Г. М.);

ІІІ ступеня – Струк Оксану, ученицю 6 класу Вороцівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів  – ДНЗ» (учитель Граб Г. М.);

Пунду Єлизавету, ученицю 2 класу Дацьківської ЗОШ І – ІІ ступенів (учитель Якимшин С. С.);

Сичак Софію, ученицю 5 класу Яворівської гімназії імені Осипа Маковея (учитель Жмурко – Мельник М. Б).

9.Визнати переможцями районного етапу  фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у номінації «Поезія» серед учасників ІІ – ої вікової групи та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Вуйцика Івна, учня 9 класу Смолинського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» (учитель Свистович Л. М.);

І ступеня – Русановську Марію, ученицю 11 класу Кам’янобрідської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва (учитель Дида В. М.);

ІІ ступеня – Боляк Іванну, ученицю 9  класу Добростанської ЗОШ І – ІІ ступенів (учитель Боляк І. І.);

ІІ ступеня – Дадак Тетяну, ученицю 9 класу опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка» (учитель Борис З. С.);

ІІ ступеня – Мужиловську Роксолану, ученицю 10 класу Краковецької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Романа Шухевича (учитель Ваньо О. С.);

ІІІ ступеня – Юраса Назара, учня 9 класу Прилбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького (учитель Юрас З. М.);

ІІІ ступеня – Сорочинську Марту, ученицю 9 класу Сарнівської ЗОШ І – ІІ ступенів (учитель Маїк Т. М.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у номінації «Проза» серед учасників І – ої вікової групи та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Озимок Марію, ученицю 8 класу Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ступенів  імені Героя України Віталія Коцюби (учитель Круглій М. М.);

ІІ ступеня – Бойко Софію, ученицю 5 класу Любинської ЗОШ І – ІІІ ступенів (учитель Юр. О. В.);

ІІ ступеня – Ничкало Марію, учня 8 класу  Калинівської ЗОШ І – ІІ ступенів (учитель Ничкало Л. В.);

ІІІ ступеня – Сеничак Ірину, ученицю 8 класу Вороцівського НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» (учитель Граб Г. М.);

ІІІ ступеня – Літус Лілію, ученицю 6 класу Черчицького НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» (Вус В. І.);

ІІІ ступеня – Дрівко Оксану, ученицю 9 класу Любинської ЗОШ І – ІІІ ступенів (Юр О. В.);

ІІІ ступеня – Рис Оксану, ученицю 8 класу Салашівської ЗОШ І – ІІ ступенів (учитель Бесага Л. І.).

  1. Визнати переможцем районного етапу фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» у номінації «Проза» серед учасників ІІ – ої вікової групи та нагородити дипломом І ступеня – Балянду Володимира, учня 9 класу Добростанської ЗОШ І – ІІ ступенів (учитель Боляк І. І.).

12.Контроль за виконання наказу покласти на завідувача методичного кабінету О. Фірчук.

 

Начальник                                                                            М. Дорош

 

 

 Завідувач методичного кабінету                                         О. Фірчук

 

Головний спеціаліст відділу освіти                                    Н. Грицан

Юрисконсульт                                                                                      К. Станько

Методист методичного кабінету                                          М. Пономарьова

 Методист методичного кабінету                                         Б. Станько