Про cтворення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти

 

 14.09.2018                                                м. Яворів             № 02-02/226

 

Про cтворення атестаційної
комісії ІІ рівня відділу освіти

      Відповідно до п. п. 2.1., 2.3., 2.6., 2.7. Типового положення про атестацію педагогічних працівників (далі – Типового положення),  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту  України № 930 від 06.10.2010 із змінами, з метою організації та проведення у 2018-2019 навчальному році  атестації керівних кадрів та інших педагогічних працівників району на належному рівні

НАКАЗУЮ:

  1. Створити атестаційну комісію ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації (далі атестаційна комісія ІІ рівня).
  2. Затвердити персональний склад атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, поклавши на неї обов’язки відповідно до п.2.13 Типового положення:

2.1. Дорош М.П. –  голова атестаційної комісії, начальник відділу освіти Яворівської райдержадміністрації;

2.2. Кобиця Я.С. – заступник  голови атестаційної комісії, голова Яворівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України;

2.3. Лазорко О.В. –  секретар атестаційної комісії, методист методичного кабінету;

2.4. Коваль Н.В. – головний спеціаліст відділу освіти;

2.5. Кунанець В.Г. – головний спеціаліст відділу освіти;

2.6. Резолюта І.Р. – провідний спеціаліст відділу освіти;

2.7. Фірчук О.М. – завідувач методичного кабінету;

2.8. Глова У.М. – методист методичного кабінету;

2.9. Голубець О.В. – методист методичного кабінету;

2.10. Дутко Л.В. – методист методичного кабінету;

2.11. Каліцінська Г.М. – методист методичного кабінету;

2.12. Копитко О.С. – методист методичного кабінету;

2.13. Майхер О.М. – методист методичного кабінету;

2.14.  Меленчук І. Б. – методист методичного кабінету;

2.15. Пономарьова М.С.   – методист методичного кабінету;

2.16.  Романик Г.В. – методист методичного кабінету;

2.17.  Стадник О.В. – методист методичного кабінету;

2.18.  Станько Б.М. – методист методичного кабінету;

2.19.  Флис Б.В. – методист методичного кабінету;

2.20.  Флис О.Г. – методист методичного кабінету;

2.21.  Щудлюк Л.І. – методист методичного кабінету;

2.22.  Охота І.С. – директор Дрогомишлянського НВК «0ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.23.  Цвик Т.П. – директор ДНЗ №5 м. Новояворівська.

  1. Атестаційній комісії ІІ рівня у своїй діяльності дотримуватись вимог Типового положення під час атестації керівних кадрів та інших педагогічних працівників навчальних закладів району у 2018-2019 навчальному році.
  2. Директорам закладів освіти району ввести у склад атестаційних комісій відповідальних працівників відділу освіти (Додаток 1)
  3. Затвердити графік роботи атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації у 2018-2019 навчальному році та довести його до відома керівників навчальних закладів на нараді директорів закладів освіти району у вересні 2018 року (Додаток 2).
  4. До 15.10.2018 року створити при атестаційній комісії ІІ рівня відділу освіти експертні групи для вивчення професійної діяльності керівних кадрів.
  5. Подати клопотання до атестаційної комісії ІІІ рівня департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації щодо атестації методистів методичного кабінету (згідно з графіком департаменту освіти і науки).
  6. 8. До 20.09.2018 року ознайомити членів атестаційної комісії ІІ рівня з даним наказом.
  7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

  Начальник відділу освіти                                                                М.  Дорош

 З наказом ознайомлені:    ____________          Кобиця Я.С.

____________         Лазорко О.В.

____________          Коваль Н.В.

____________            Кунанець В.Г.

____________            Резолюта І.Р.

____________           Фірчук О.М.

___________            Глова У.М.

____________            Голубець О.В.

____________             Дутко Л.В.

____________            Каліцінська Г.М.

___________            Копитко О.С.

____________             Майхер О.М.

____________             Меленчук І. Б.

___________             Пономарьова М.С.

____________              Романик Г.В.

___________             Стадник О.В.

____________             Станько Б.М.

____________             Флис Б.В.

____________             Флис О.Г.

____________             Щудлюк Л.І.

____________             Охота І.С.

____________             Цвик Т.П.

Завідувач методичного кабінету                                  О.Фірчук

Спеціаліст відділу освіти                                               І.Резолюта

Методист методичного кабінету                                   О. Лазорко

 

Додаток 1

до наказу відділу освіти
Яворівської райдержадміністрації

14.09.2018р. № 02-02/226

СПИСОК

працівників відділу освіти, відповідальних за проведення атестації педагогічних працівників у навчальних закладах району

 

1. Дорош М.П. освітні заклади району.
2.       Кобиця Я.С. –       Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя  Небесної Сотні Віталія Коцюби,

–       Домажирська ЗОШ І- ІІІ ступенів.

3.       Фірчук О.М. методичний кабінет.
4.       Коваль Н.В. –       Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кам’янобрідська  ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва,

–       Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів,

–       Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів,

–       Вороцівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»,

–       Рясно-Руський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

–       Новояворівський  міжшкільний навчально-виробничний  комбінат.

5.       Кунанець В.Г. –       Яворівська гімназія  імені Осипа Маковея,

–       Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,

–       Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів,

–       опорний заклад  «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана  Франка».

6.       Резолюта І.Р. –       Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів,

–       Ясниський НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди – ДНЗ»,

–       Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,

–       Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,

–       Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

 

7.       Глова У.М.        загальноосвітні навчальні заклади  І ступеня.
8.       Голубець О.В. заклади дошкільної освіти району
9.       Дутко Л.В. –     опорний заклад «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів»,

–     Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів»,

-Котівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Михайла Логина.

10.                         Каліцінська Г.М. –       Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів,

–       Мужиловицький НВК   «ЗОШ  І-ІІ ступенів – ДНЗ»

–       Яворівський та Івано-Франківський  центри дитячої та юнацької творчості.

11.                         Копитко О.С. –       Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»,

–       Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»,

–       Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

12.                         Лазорко О.В. –       опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів   №1»,

–       Шклівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів,

–       Бердихівський   НВК  «ЗОШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

13.                         Майхер О.М. –       опорний заклад «Краковецька ЗЗСО  І-ІІІ ступенів імені Романа  Шухевича»,

–       Свидницький НВК «ЗОШ  І-ІІ ступенів – ДНЗ»,

–       Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів,

–       Глиницький НВК  «ЗОШ І- ІІІ ступенів –ДНЗ»,

–       Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

14.                         Меленчук І.Б.

 

–       Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана   Севери  – ДНЗ»,

–       Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ   ступенів – ДНЗ»,

–       Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»,

–       Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

15.                         Пономарьова М.С. –       Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ  імені  Тараса Шевченка»,

–       Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІІ  ступенів – ДНЗ»,

–       Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів,

–       Лозинський НВК «ЗОШ  І-ІІ ступенів – ДНЗ».

16.                         Романик Г.В. –       Дрогомишлянський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи – ДНЗ»,

–       Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,

–     Дацьківська ЗОШ І – ІІ ступенів.

17.                         Станько Б.М. –       Новояворівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,

–       Новояворівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3,

–       Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»,

–       Прилбицька ЗОШ І-ІІІ  ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

18.                         Флис Б.В. –       Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів.
19.                         Флис О.Г. –       Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,

–       Чернилявська ЗОШ   І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна,

–       Семирівська    ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Прихода,

–       Новинська  ЗОШ І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина,

–       Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

20.                         Щудлюк Л.І. –       Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів,

–       Наконечнянська  ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника,

–       Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи,

–       Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів,

–       опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка».

 

 

Завідувач методичного кабінету           ___________    О.Фірчук

 

Додаток 2

до наказу відділу освіти
Яворівської  райдержадміністрації

14.09.2018р. № 02-02/226

ГРАФІК

засідань атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації у 2018 –  2019 навчальному році

 

№ п/п

 

Дата засідання

 

 Питання які виносяться на з

 

Місце проведення

 

Час засідання

 

1.

 

2 квітня 2019р. Загальноосвітні навчальні заклади І-ІІ ступенів Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації 10.00год.

 

2. 3 квітня 2019р. Загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів.

 

Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації 10.00год.
3.

 

4 квітня 2019р.

 

Загальноосвітні навчальні заклади м. Новояворів-ська, Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка», Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів. Новояворівська ЗОШ І-ІІІ  ступенів  №1 10.00год.

 

4.

 

5 квітня

20191р.

Загальноосвітні навчальні заклади м. Яворова, Новояворівська ЗОШ І ступеня, заклади дошкільної освіти

 

Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації 14.00год.

 

 

 

Завідувач методичного кабінету           ___________    О.Фірчук