Про атестацію керівних кадрів району та методистів методичного кабінету у 2018-2019 навчальному році

НАКАЗ

18.10.2018                                                                                                      м. Яворів                                                                                           № 02-02/263

 

Про  атестацію керівних кадрів району
та методистів методичного кабінету
у 2018-2019 навчальному році

 

 Відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України,  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту  України № 930 від 06.10.2010 із змінами внесеними наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 і наказом Міністерства освіти і науки №1135 від 08.08.2013, рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації (протокол  №1 від 18 жовтня 2018 року)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести у 2018-2019 навчальному році атестацію таких педагогічних працівників:
    • Керівних кадрів навчальних закладів району:

1.1.1.Шаблінського Івана Івановича, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

1.1.2. Гавловської Людмили Тимофіївни, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області».

1.1.3. Козакул Наталії Михайлівни, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.1.4. Макоус-Заставної Тетяни Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.1.5. Палій Мирослави Степанівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Шклівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.1.6. Моржин Наталії Романівни, директора Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

1.1.7. Вербенець Галини Федорівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

1.1.8. Гудошнікової Надії Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

1.1.9. Романик  Ірини Василівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

1.1.10. Хомік Марії Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи СЗШ І-ІІІ ступенів №2 м. Яворова.

1.1.11. Лінника Анатолія Миколайовича, директора Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ імені Тараса Шевченка».

1.1.12. Антоненко Галини Іванівни, директора Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.13. Кузьмин Тетяни Анатоліївни, директора  Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.14. Гуменюка Ярослава Івановича, заступника директора з навчально-виховної роботи Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.15. Сподарка Руслана Миколайовича, директора Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ імені Івана Севери».

1.1.16. Вовчак Ольги Миронівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ імені Івана Севери».

1.1.17. Тузяк Любові Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.18. Горб’яка Богдана  Михайловича, директора Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.1.19. Ціпивко Наталії Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.1.20. Охоти Ірини Степанівни, директора Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи – ДНЗ».

1.1.21. Диди Василя Михайловича, директора Кам’янобрідської ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

1.1.22. Андрусів Оксани – Іванни Романівни,  заступника директора з навчально-виховної роботи Кам’янобрідської ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

1.1.23. Бугійчик Марії Богданівни, директора Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.1.24. Карпи Михайла Петровича,  директора Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

1.1.25. Людкевич Ірини Петрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.26. Хоружого Ігоря Васильовича,  директора Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів».

1.1.27. Копанської Мирослави Степанівни,  заступника директора з навчально-виховної роботи Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів».

1.1.28. Ферцович Марії Степанівни, директора Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів».

1.1.29. Кушли Лесі Миколаївни, директора Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.30. Степуренка Віктора Романовича, заступника директора з навчально-виховної роботи Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.1.31. Горблюк Ольги Богданівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.32. Клак Оксани Григорівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1.1.33. Рубай Жанни Іванівни,  директора Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

1.1.34. Левицької Людмили Володимирівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

1.1.35. Лагно Тетяни Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Котівської  ЗОШ І – ІІ ступенів імені Михайла Логина.

1.1.36. Паньо Оксани Петрівни, директора Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1.1.37. Бриндас Галини Михайлівни, заступника директора з навчально-виховної роботи  Мужиловицького НВК «СЗШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.38. Новосад Лесі Богданівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

1.1.39. Шот Марії Миколаївни, директора Новинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина.

1.1.40. Міштура Любомира Євгеновича, директора Порічанського НВК «СЗШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.41. Гуля Олександра Миколайовича, директора Староярської ЗОШ І–ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

1.1.42. Кіт Галини Михайлівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Староярської ЗОШ І–ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

1.1.43. Фульмес Марії Дмитрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Чолгинської ЗОШ І–ІІ ступенів.

1.1.44. Гембаль Світлани Степанівни, директора Івано-Франківського центру дитячої та юнацької творчості.

1.1.45. Бігун Галини Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Новояворівської ЗОШ І ступеня.

1.1.46.  Флис Наталії Андріївни,  директора ДНЗ №1 м. Яворова.

1.2. Педагогічних працівників методичного кабінету відділу освіти:

1.2.1. Голубець Оксани Володимирівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.2.  Каліцінської Галини Мирославівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.3.  Копитко Ольги Семенівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.4.  Романик Галини Володимирівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.5.  Флис Оксани Григорівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.6.  Щудлюк Лідії Іванівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

  1. Створити при атестаційній комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації експертні групи для вивчення професійної діяльності керівних кадрів району у такому складі:

– Експертна група №1

  1. Резолюта І.Р., головний спеціаліст відділу освіти.
  2. Каліцінська Г.М., методист методичного кабінету відділу освіти.
  3. Романик Г.В., методист методичного кабінету відділу освіти ;
  4. Меленчук І.Б., методист методичного кабінету відділу освіти;
  5. Флис О.Г., методист методичного кабінету відділу освіти;
  6. Копитко О.С., методист методичного кабінету відділу освіти;

Відповідає за вивчення роботи керівних кадрів таких закладів освіти:

– Порічанського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

– Мужиловицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

– Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів;

– Івано-Франківського ЦДЮТ;

– Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ;

– Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи  – ДНЗ»;

– Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ»;

– Рогізнянського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

– Новинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина;

– Староярської ЗОШ  І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці;

– Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

 

– Експертна група №2

  1. Кунанець В.Г., головний спеціаліст відділу освіти;
  2. Шудлюк Л.І., методист методичного кабінету відділу освіти;
  3. Пономарьова М.С., методист методичного кабінету відділу освіти;
  4. Майхер О.М., методист методичного кабінету відділу освіти;
  5. Голубець О.В., методист методичного кабінету відділу освіти.

Відповідає за вивчення роботи керівних кадрів таких закладів освіти:

– опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області»;

– Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;

– Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2;

– Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів;

– Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника;

– Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ  імені Тараса Шевченка»;

– Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

– Коханівської  ЗОШ І-ІІ ступенів;

– ДНЗ №1 м. Яворова.

 

– Експертна група №3

  1. Кобиця Я.С., голова Яворівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.
  2. Коваль Н.В., головний спеціаліст відділу освіти;
  3. Дутко Л.В., методист методичного кабінету відділу освіти;
  4. Станько Б.М., методист методичного кабінету відділу освіти;
  5. Лазорко О.В., методист методичного кабінету відділу освіти;
  6. Глова У.М. методист методичного кабінету відділу освіти.

Відповідає за вивчення роботи керівних кадрів таких закладів освіти:

-Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва;

– опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області»;

– Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина;

– Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького;

– опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області»;

– Шклівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Новояворівської ЗОШ І ступеня.

  1. Методисту Стадник О.В. надати практичну допомогу членам експертних груп щодо вивчення психологічного клімату в педагогічних колективах та оцінки роботи керівних кадрів району.
  2. До 15 березня 2018 року експертним групам узагальнити матеріали щодо вивчення управлінської діяльності керівних кадрів району та подати в атестаційну комісію експертний висновок.
  3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник                                                              М.Дорош