Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з німецької мови (03.11.2018)

8 клас

Назва
навчального закладу

Прізвище,
ім’я учня

Творча
робота

Усне мовлення Загальна кількість балів  Місце
1 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Лисняк Анна 14 15 29  
2 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кравчук Тетяна 9 14 23  
3 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Тишик Вікторія 10 21 31  
4 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Стецик Марія 7 4 11  
5 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Шалавило Олена 4 6 10  
6 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тутко Ольга 4 5 9  
7 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи Шиян Уляна 6 5 11
8 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина Окілко Максим 3 3 6

 

9 клас

Назва
навчального закладу

Прізвище,
ім’я  учня

Творча
 робота

Усне мовлення Загальна кількість балів  Місце
1 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Коваль Анна 20 19 39  
2 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Чепак Юлія 20 11 31  
3 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Худоба Олеся 15 8 23  
4 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кріль Марія 6 6 12  
5 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи Андрусишин Марія 15 7 22  
6 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Радейко Софія 3 4 7  
8 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина Семкіяш Ростислав 3 5 8  

10 клас

Назва
навчального закладу

Прізвище,
ім’я учня

Творча
 робота

Усне мовлення Загальна кількість балів  Місце
1 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Федор Марта 17 12 29  
2 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кондришин Віра 12 11 23  
3 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»

 

Труш Остап 18 13 31
4 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Шевчик Галина 15 9 24

 

11  клас

Назва
навчального закладу

Прізвище,
ім’я
 учня

Творча
 робота

Усне мовлення Загальна кількість балів  Місце
1 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кущик Олеся 13 5 18  
2 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Кобрин Анастасія 16 6 22  
3 Глиницька НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гнідець Юлія 3 8 11

05 листопада 2018 року

13.00 – 14.00 – подання заяв на апеляцію (методичний кабінет відділу     освіти, м. Яворів, вул. Львівська, 23);

14.30 – 15.00 – засідання апеляційної комісії (Яворівська гімназія імені Осипа Маковея);

15.00 – підбиття підсумків олімпіади.