Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови  04.11.2018

8 клас

  Назва
навчального закладу

Прізвище,
ім’я
 учня

Творча робота

Усне мовленя Загальна кількість балів  Місце
1   Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»            Плесак Софія 20 15 35  

ІІІ

2   Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів Храпцьо Іван 12 9 21
3   Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Пузич Артур 22 21 43  

ІІ

4   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Нарольський Тарас 18 11 29  

ІІІ

5   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Семеряк Анна 21 7.5 28.5  

ІІІ

6   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Гриник Катерина 23 25 48  

І

7   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Винник Ірина 24 22 46  

ІІ

8   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Паславський Станіслав 17 13.5 30.5  

ІІІ

9   Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Марків Вікторія 18 10.5 28.5  

ІІІ

10   Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Кайдер Анна 19 19 38  

ІІ

11   Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Лисняк Анна 16 15 31      ІІІ
12   Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Гарбуз Вероніка 21 21 42      ІІ
13   Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Дроф’як Ольга 9 3 12  
14   Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Штойко Максим 16 9.5 25.5 ІІІ
15   Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Копитко Анастасія 14 5 19  
16   Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 ім. Петра Андрусіва

Семко Христина 8 3 11  
17   Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Федунь Остап 9 2 11  
18   Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ковалик Віта 19 16 35  

ІІІ

19   Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Данило Ольга 19 5.5 24.5
20   Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Мица Максим 20 17 37  

ІІ

21   Рогізненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Гоза Оксана 8 3 11  
22   Середкевицький  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Смолинець Юліана 18 11.5 29.5 ІІІ
23   Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Слиш Ірина 16 5 21  
24   Старицька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Консул Віктор 16 8 24  
25   Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Перуна Оруджева Емілія 21 15 36 ІІ
26   Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Шиян Уляна 12 11 23
27   Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Войтихівський Олег 7 2 9
28   Вороблячинська ЗОШ школа І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби Яресик Антоніна 8 4 12  
29   Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів Семерак Вікторія 12 9 21  
30   Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Худик Руслана 12 4 16  
31   Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Зубач Тетяна 11 2 13  
32   Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина Окілко Максим 9 7 16  
33   Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Мацьків Олег 12 7.5 19.5  
34   Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Меньок Данило 14 5 19  
35   Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина Пісоцька Михайлина 8 2 10  
36   Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Петраш Оксана 9 2 11  
37   Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Міштур Олена 17 17 34 ІІІ
38   Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Бесага Марта 8 3 11  
39   Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Прихода Манько Юлія 9 2 11  
41   Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці Батіг Ольга 15 4.5 19.5  
42   Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Савчак Уляна 9 2 11  

                

9 клас

  Назва
навчального закладу

Прізвище, ім’я учня

Творча робота

Усне мовленя Загальна кількість балів  Місце
1   Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»            Бальцар Каміла 20 5 25  

ІІІ

2   Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»            Вдович Ірина 13 2.5 15.5
3   Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів Адольф Дарія 13.5 7.5 20.5
4   Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Демус Вікторія 17.5 21 38.5  

ІІ

5   Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Малиновський Андрій 22.5 9.5 32  

ІІІ

6   Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Дутко Роман 15 16 31  

ІІІ

7   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Шипка Вероніка 20.5 24 44.5  

ІІ

8   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Мусійовська Марія 11.5 22 33.5  

ІІІ

9   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Гуцал Остап 18 10 28   

   ІІІ

10   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Бавровський

Іван-Владислав

15 22 37  

ІІІ

11   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Репецька Олександра 20.5 26 46.5  

ІІ

12   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Кобрин Анна 14.5 21 35.5  

ІІІ

13   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Зеліско Максим 12 18.5 30.5  

ІІІ

14   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Хробак Марія 16 13.5 29.5  

   ІІІ

15   Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жукевич Олег 14 24 38  

ІІ

16   Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Ковтун  Софія 24 30 54  

І

17   Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Могила Софія 15 22 37   

    ІІІ

18   Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Масюк Андрій 19.5 19 39.5      ІІ
19   Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Петяк Христина 19.5 21 40.5       ІІ
20   Опорний заклад             «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Токар Мар’яна 12 9.5 21.5  

 

21   Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Рубай Юлія 22.5 18 40.5      ІІ
22   Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Драбчук Діана 5.5 2 7.5  
23   Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Сеничак Ірина 16 5.5 21.5  
24   Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи Горбенко Назар 15 12.5 27.5  

ІІІ

25   Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тутко Володимир 12 4 16  
26   Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 ім. Петра Андрусіва

Бубен Мар’яна 14 2 16  
27   Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дутко Тетяна 10 11.5 21.5  
28   Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кулик Оксана 12 7.5 19.5  

 

29   Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Боднар Соломія 16 4.5 20.5
30   Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Микус Богдан 9 11.5 20.5  
31   Рогізненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Линда Єлизавета 11 3 14  
32   Середкевицький  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Шелемех Аліна 16 22 38     ІІ
33   Середкевицький  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Антонів Ангеліна 21.5 25 46.5     ІІ
34   Старицька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Морозов Ігор 3 2 5  
35   Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Перуна Хархаліс Уляна 9 9.5 18.5
36   Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Андрусишин Марія 16 6.5 22.5
37   Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Витрикуш Володимир 11.5 2.5 14
38   Вороблячинська ЗОШ школа І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби Озимок Тарас 7.5 9 16.5  
39   Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів Щадило Анастасія 12 2 14  
40   Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Делькевич Юлія 8.5 8.5  
41   Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Компричевська Тетяна 10 2.5 12.5  
42   Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Радейко Софія 8 2 10  
43   Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина Семкіяш Ростислав 10 2 12  
44   Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Маковецька Христина 5.5 5.5  
45   Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кузьма Андрій 12 2 14  
46   Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Радюк Андріана 8.5 4 12.5  
47   Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина Пелиньо Христина 9 4.5 13.5  
48   Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Живкіна Вікторія 10 2.5 12.5  
49   Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Бутка Віталій 14 2.5 16.5  
50   Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Кучишин Софія 2 2  
51   Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Коваляк Володимир 8 2.5 10.5  
52   Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці Батіг Ольга 14 2 16  
53   Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Верхола Вадим 11 4 15  

 

 10 клас

  Назва
навчального закладу

Прізвище, ім’я учня

Творча робота

Усне мовленя Загальна кількість балів  Місце
1   Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»            Кавас Вікторія 19.5 19.5
2   Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів» Куньо Богдан 18.5 3 21.5  
3   Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Колодій Роман 21.5 17 38.5  

ІІІ

4   Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Кирилюк Владислав-Микола 21.5 9 30.5  
5   Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Піцикевич Анастасія 23 16.5 39.5  

ІІІ

6   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Онуфрієнко Роман 25 24 49  

І

7   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ханас Тетяна 23 19 42  

ІІ

8   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рак Юлія 23 19 42  

ІІ

9   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Труш Остап 21 20 41  

    ІІ

10   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Скеба Аліна 19.5 16 35.5  

ІІІ

11   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Іваник Богдан 24 22 46  

ІІ

12   Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Слиш Юлія 24 18 42  

ІІ

13   Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Шевчик Іван 25 14 39  

ІІІ

14   Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Кондришин Віра 24.5 12 36.5  

ІІІ

15   Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Стойка Юлія 24.5 18 42.5  

ІІ

16   Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Дохняк Наталія 25.5 17.5 43  

  ІІ

17   Опорний заклад             «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Малець

Софія

18 15 33  

ІІІ

18   Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Бордун Марта 7 5 12  
19   Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Ропушанська

Вікторія-Катерина

14 3 17  
20   Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи Льода Андріана 15 6 21  
21   Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимів Марія 16.5 3 19.5  
22   Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 ім. Петра Андрусіва

Боляк Іванна 14.5 6 20.5  
23   Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Захарко Олег 5 3 8  
24   Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Антонишин Адріана 15.5 13 28.5  

 

25   Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костюк Мар’ян 20.5 20 40.5  

ІІ

26   Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Юрас Назар 11.5 3 14.5
27   Рогізненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Дроф’як Максим 2.5 4 6.5  
28   Середкевицький  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хомутник Оксана 28.5 18 46.5  

ІІ

29   Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гринчишин Діана 12 2 14  
30   Старицька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Горбань Олена 19.5 12 31.5
31   Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Перуна Романик Дарина 20.5 7 27.5

 

11 клас

  Назва
навчального закладу

Прізвище, ім’я
учня

Творча робота

Усне мовленя Загальна кількість балів  Місце
1   Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»            Андрусів Андрій 8 6 14  
2   Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Стебівка Валентина 16 8 24  
3   Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів» Іватьо Софія 14 18 32  

ІІІ

4   Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Дида Андрій 24 11 35  

ІІІ

5   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Власенко Дарія 15 11 26
6   Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Афанасьєва Марія 20 27 47  

ІІ

7   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Галаник

Роксоляна

25 24 49  

   ІІ

8   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Рій Адріана 29 24 53  

І

9   Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Гринак Максим 19 16,5 35,5  

ІІІ

10   Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вахула Ірина 20 14 34  

 ІІІ

11   Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Кущик Олеся 25 20 45  

ІІ

12   Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Бамбурова Юліана 28 21 49  

 ІІ

13   Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Гарбуз Діана 26.5 14 40.5  

 ІІ

14   Опорний заклад             «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Демкевич Іванна 10 4 14  
15   Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Мороз Іванна 8 8  
16   Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Луцак Наталія  

10

 

5

 

15

 
17   Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи Льода Софія 11 11  
18   Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Руда Юліана 24 13 37    ІІІ
19   Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 ім. Петра Андрусіва

Карвацька Христина 20 10 30  
20   Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дрівко Оксана 7 3 10  
21   Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кохман Вікторія 20 11 31  
22   Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лисяк Софія 22 18 40    ІІ
23   Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Падук Христина 12 2 14  
24   Рогізненська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Малець Олена 12 12  
25   Середкевицький  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лазар Анастасія 19 18 37   ІІІ
26   Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рис Вікторія 17 16 33    ІІІ
27   Старицька  ЗОШ І-ІІІ ступенів Кулеба Юлія 18 13,5 31.5