Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з німецької мови (03.11.2018)

8 клас

Назва
навчального закладу

Прізвище,
ім’я учня

Творча робота

Усне мовлення Загальна кількість балів  Місце
1 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Лисняк Анна 14 15 29  

ІІ

2 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кравчук Тетяна 9 14 23  

ІІІ

3 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Тишик Вікторія 10 21 31  

І

4 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Стецик Марія 7 4 11  
5 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Шалавило Олена 4 6 10  
6 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тутко Ольга 4 5 9  
7 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи Шиян Уляна 6 5 11
8 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина Окілко Максим 3 3 6

 

9 клас

Назва
навчального закладу

Прізвище, ім’я учня

Творча
 робота

Усне мовлення Загальна кількість балів  Місце
1 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Коваль Анна 20 19 39  

І

2 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Чепак Юлія 20 11 31  

ІІ

3 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Худоба Олеся 15 8 23  

ІІІ

4 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кріль Марія 6 6 12  
5 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи Андрусишин Марія 15 7 22  

 

6 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Радейко Софія 3 4 7  
7 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина Семкіяш Ростислав 3 5 8  

 

10 клас

Назва
навчального закладу

Прізвище,
ім’я учня

Творча
 робота

Усне мовлення Загальна кількість балів  Місце
1 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Федор Марта 17 12 29 ІІ
2 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кондришин Віра 12 11 23  
3 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Труш Остап 18 13 31  

І

4 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Шевчик Галина 15 9 24

 

11  клас

Назва навчального закладу

Прізвище, ім’я, учня

Творча робота

Усне мовлення Загальна кількість балів  Місце
1 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кущик Олеся 5 13 18  
2 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Кобрин Анастасія 6 16 22     І
3 Глиницька НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гнідець Юлія 8 3 11