Остаточні результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з математики

Остаточні  результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів 6-11 класів

загальноосвітніх навчальних закладів Яворівського району

Математика 2018

6   клас

Назва
навчального закладу
Прізвище, ім’я Учня К-сть Місце

Примітка

1 Опорний  заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Нагачевська О. 15  ІІІ
2 Опорний  заклад «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Ільків С. 21 ІІІ
3 Опорний  заклад «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Фірич Д. 15  ІІІ
4 Опорний  заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Цікалишин П. 21 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Кушнір Ю. 21 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Бобас Ю. 30 І
  Мельничук А. 25 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Власенко О. 23 ІІІ
Хрупа Д. 18 ІІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубина  Д. 30 І
9 Яворівська гімназія ім. Осипа

Маковея

Сичак С. 23 ІІІ
Савостін А. 12  
    Станько  Н.    
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Трохимчук В. 15  ІІІ
11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Мулярчук Л. 4
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бігун М. 12  
  Криваньо Н.    
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» Дзюбанський М. 9  
14 Верблянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дацко  В. 3  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Мацик О. 2  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Ковалишин Д.    
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Жила Н. 4  
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Кшик О. 27 ІІ
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Мамонтова Л. 5  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сосновська Т. 15  ІІІ
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Валець С. 12  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гула Ю. 7  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рибак Д. 4  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Левицька М. 21 ІІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита А. Шептицького Щур  В. 15  ІІІ
26 Рогізненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кархут  В. 3  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Івасів Д.    
28 Середкевичівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Антонів  С. 5  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Корнага  С. 11  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Данило  Т. 7  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пагутяк  Д. 14  
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ

» ім. ПамвиБеринди

   
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи    
34 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Гнатів Г. 7  
35 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів Товарянський С. 13  
36 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів  
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Якимишин Я. 11  
Дрофяк Х. 7  
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів  Ковальська А. 1  
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів Чорноус  О. 1  
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Скиба А. 21 ІІІ
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Доценко С. 6  
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів Коваль О. 19 ІІІ
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Паньо А. 1  
45 Лозинська ЗОШ І-ІІ ступенів   
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів» Чура  М. 5  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Воробель Т. 10  
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів Мисьо А. 3  
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів Пелиньо О. 27 ІІ
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Сас С. 3  
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Демків О. 4  
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Дудич І.    
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ірочко  О. 10  
Лега А. 10  
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мальчин  І. 1  
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Петрів Д. 5  
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів  
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Глова Х. 4  
58 Черчицька ЗОШ І-ІІ ступенів Вахула М. 2  
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів Пастух  В. 15 ІІІ 

 

Члени журі :

7  клас

Назва
навчального закладу
Прізвище, ім’я Учня К-сть Місце

Примітка

1 Опорний  заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Літвінов М. 9  
2 Опорний  заклад «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича»    
3 Опорний  заклад «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Карпа Б. 15 ІІІ
4 Опорний  заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Косцев’ят Т. 23 ІІ
Капінос К.    
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Фуртак Д. 13 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Кісіль  М. 16 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Рокицький В. 13 ІІІ
Грабовський Ю. 18 ІІІ
  Мотиль А. 24 І
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Максимишин А. 11  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Гамела Б.

Ковалик В.

15

21

ІІІ

ІІ

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Кріль Б. 13 ІІІ
11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Дутко  Т. 14 ІІІ
Фірчук Б. 20 ІІ
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»    
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» Лучин  В. 8  
14 Верблянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Худик  В. 7  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Вархоляк М. 6  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Демчишин Н.    
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»    
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Кмик О    
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Бойко  О. 11  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів    
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Боса  Л. 11  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гринів А. 4  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Фітель А. 12  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Трофимов В. 24 І
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита А. Шептицького Дида М. 10  
26 Рогізненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Брошко М. 6  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Доскоч  Л.  
28 Середкевичівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Смолинець Ю. 9  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Кіндрат  С. 6  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Романишин Д. 10  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів Романик В. 15 ІІІ
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ

» ім. ПамвиБеринди

   
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Порада Р. 12  
34 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Горін О. 4  
35 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів Сайко Д. 13 ІІІ
36 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів  
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Антонів В. 5  
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів  Турчик О. 7  
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів Возняк  Г.  
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Худик  Ю. 7  
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Василець М. 21 ІІ
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів Бутка М. 6  
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ядлось В. 12  
45 Лозинська ЗОШ І-ІІ ступенів   
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів» Климус О. 4  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Михаляк В. 7  
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів Козак В. 2  
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів    
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Дроф’як Д. 14 ІІІ
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»    
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Хімчак С.  
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Паславська Х. 4  
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів Яблонський А. 3  
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кичма Д 11  
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів Пастух  В. 11  
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Західня А. 5  
58 Черчицька ЗОШ І-ІІ ступенів Літус  Л. 6  
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів  

 

Члени журі :

 

8  клас

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я Учня К-сть Місце

Примітка

1 Опорний  заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Василишин  М. 2  
2 Опорний  заклад «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Колач О. 9 ІІІ
3 Опорний  заклад «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нополова В. 2  
4 Опорний  заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Гопшта А. 22 І
Пузич А. 7 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Шевчик А. 6  
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Школик І. 14 ІІ
  Данчишин М. 6  
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Галаник О. 12 ІІ
Логін  Ю. 14 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Грабовська  Н. 7 ІІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Карпа Б. 4  
    Тишик  В. 6  
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Мурин  О. 2  
11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Ступач  І.    
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Брода І. 6  
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» Свидницька Д. 2  
14 Верблянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пісоцький О. 2  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Дрофяк О. 3
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гаєвський В. 4  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Жук В. 1  
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Хацко В.  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»     
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Копитко А. 2  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Семко Х. 1  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Фарійон Б. 5  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Качмар Б. 3  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Данило О. 7 ІІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита А. Шептицького Мица М. 4  
26 Рогізненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гоза  В. 3  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Вах  В.    
28 Середкевичівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кульпа  А. 2  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Масюк  Д. 1  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Навитанюк А. 7 ІІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів Оруджева  Е 3  
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ

» ім. ПамвиБеринди

   
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Шиян У. 2  
34 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Войтехівський О. 5  
35 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»    
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів Коцюба Р. 2  
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів    
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Кіт Н. 1  
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів  Тимків Д. 1
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів Березяк Ю. 1  
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Худик Р. 3  
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів    
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів Макало  Б. 3  
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів    
45 Лозинська ЗОШ І-ІІ ступенів  Бешляга С.    
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів» Мацьків О. 4  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Лиш М. 0  
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів Климус  О. 7 ІІІ
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів Пісоцька М. 3  
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»    
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Міштур О. 6  
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Бесага  М. 4  
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мірка Х. 2  
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів Манько  Ю. 5  
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Криворучко  Д. 5  
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів Пастух А. 1  
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Савчак У. 4  
58 Черчицька ЗОШ І-ІІ ступенів Шиманська В. 3  
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів    

 

Члени журі :

 

Математика

9 клас

Назва
навчального закладу

Прізвище, ім’я Учня К-сть Місце

Примітка

1 Опорний  заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Лагно К. 8  
2 Опорний  заклад «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Родич О. 8  
3 Опорний  заклад «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Доскіч А. 5  
4 Опорний  заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Малиновський А. 6  
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Слішевич А. 4  
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Гуцал  О.          11 ІІІ
  Пелиньо М. 13 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Фолюш Д.           17 І
Данило  М. 7  
  Коктуцький М. 14 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мисько  В. 15         ІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Гринчак Р.    
    Ковтун С. 9 ІІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Худоба С. 3  
11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Панченко Д. 14 ІІ
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»    
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ»    
14 Верблянська ЗОШ І-ІІІ ступенів    
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Драбчук Д. 2  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Сеничак І. 8  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»    
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Юськів О. 3  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Горбенко Н. 6  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тутко В. 7  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Ваврикович О. 3  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рак Ю. 3  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Маліновська В.           2  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пищак В. 3  
25 Прилбичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Струс І. 1  
26 Рогізненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дячок У. 2  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Антоняк Д.    
28 Середкевичівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Грицишина Н. 5  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Недільська А.    
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Морозов І. 2  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пагутяк  Л. 3  
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. ПамвиБеринди    
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Андрусишин М. 4  
34 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Витрикуш В. 5  
35 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Прус М.    
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів    
Озимок Т. 4  
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів Щадило А.    
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Кіт І. 3  
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів   
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів Пурська М. 1  
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Стасів О. 7  
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів    
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів Бутка Ю. 2  
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Маковецька М. 6  
45 Лозинська ЗОШ І-ІІ ступенів Гриник О.  
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів» Кузьма А. 1  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Воробель М. 3  
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів Русін Р. 9 ІІІ
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів Пелиньо Х. 7  
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»    
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Бутка В. 5  
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Кучишин  С. 4  
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мороз В. 2  
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів Єсип З. 2  
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Хархаліс В. 8  
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів  
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Лата К. 1  
58 Черчицька ЗОШ І-ІІ ступенів Вахула С. 2  
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів  

 

Члени журі :

 

 

10 клас

Назва
навчального закладу

Прізвище, ім’я Учня К-сть Місце

Примітка

1 Опорний  заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Дадак М. 3  
2 Опорний  заклад «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Хоростіль В. 8  
3 Опорний  заклад «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Куньо Б. 12 ІІ
4 Опорний  заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Барандій П. 8  
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Кіндрат 5  
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рокошевська М. 8  
Мамчур Р. 9 ІІІ
  Рак О. 6  
  Рак Ю. 10 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Іваник Б. 20 І
Лаган Р. 6  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кочержук Я. 2  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Брезгунова Л 12 ІІ
  Кривуля І. 6  
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Гембаровський О. 4  
11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Масюк О. 16 ІІ
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ»    
14 Верблянська ЗОШ І-ІІІ ступенів    
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Шидловська М. 5  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Берещак І. 4  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»    
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів              
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Льода  А. 5  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимів М. 4  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Марущак  Х. 6  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куліковська І. 6  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовк Ю. 6  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костюк М. 5  
25 Прилбичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Юрас Н.          7  
26 Рогізненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дроф’як  М. 5  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»    
28 Середкевичівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хомутник О. 8  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Снігур  С. 3  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Середа  М. 1  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів Романик Д. 8  
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. ПамвиБеринди    

 

Члени журі :

      Математика

11  клас

Назва
навчального закладу

Прізвище, ім’я Учня К-сть
балів

Місце

1 Опорний  заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Савка О. 6  
2 Опорний  заклад «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Коваляк В. 9  
3 Опорний  заклад «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Єсип С. 8  
4 Опорний  заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Рудніцький В. 7  
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Власенко Д. 8  
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Мартиник  Р. 8  
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Барандій О. 15 ІІІ
Станько О. 9  
  Тимчук  О. 8  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Швець П. 7  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Перожак В. 17 ІІ
  Петунін Ю. 19 І
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Броневська С. 8
Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка    
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»    
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ»    
14 Верблянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Курян С. 7  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Луцак Н. 7  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»    
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»    
  Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів              
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»     
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Руда Ю. 9  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Стецина Х. 7  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дрівко  О. 8  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Фульмес М. 7  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гдуля  В. 9  
25 Прилбичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зубкова М. 8  
26 Рогізненська ЗОШ І-ІІІ ступенів    
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»    
28 Середкевичівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лазар  А. 9  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»    
30 Старичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тилюх  Н. 8  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів    
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. ПамвиБеринди    

Члени журі :