РЕЗУЛЬТАТИ учасників ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з основ християнської етики

РЕЗУЛЬТАТИ

учасників ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з основ християнської етики

у 2018 – 2019 навчальному році

 

10 клас

Названавчального закладу Прізвище, ім’я учасника
олімпіади
Тести Творче завдання Загаль-на кіль- кість балів Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Ходак А. 20 13 33  

ІІІ

2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»    Гричан М. 20 10 30 ІІІ
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Грицишин

К.

11 8 19  
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Добиш

О.

21 17 38 ІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Петрик Д.

 

Хлян Я.

21

 

20

 

      12

 

13

33

 

33

ІІІ

 

 

ІІІ

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Ковалик Л.

Калитяк   І.

20

21

12

11

32

32

ІІІ

ІІІ

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Грабовська М. 15 14 29  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Балушко Х. 21 18 39 І
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Мруць М.

Федор М.

20

 

18

16

 

12

                     36

30

 

ІІ

 

ІІІ

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Стойка Ю.

 

Бойко М.

 

Викович А.

21

 

19

 

20

        17

 

14

 

18

38

 

33

 

 

38

ІІ

 

ІІІ

 

 

ІІ

11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»  
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Бордун М. 11 4 15  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Гаврилів С. 9,5 8 17,5  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Тимко  О. 17 7 24  
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ» Худа Л. 17 2 19  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Копитко Т. 17 5 22  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Гоза О. – Д. 8 4 12  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Олексюк М. 18 7 25  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Сувала Н. 17 9 26  
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

Зубкова В. 18 11 29  
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Кондор Т. 12 8 20  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Гук В.  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Курило М.

 

 

20 17 37 ІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Свистович У. 16 4 20  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Горбань О. 20 17 37 ІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Федор Ю. 14 9 23  
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»

Члени журі:

  1. Явінська І. Г. учитель основ християнської етики Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;
  2. Кушнір І. М., учитель основ християнської етики опорного закладу  «Новояворівська ЗОШ І – ІІІступенів №1»;
  3. Копак М. В., учитель основ християнської етики Домажирської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  4. Кобзяк З. І., учитель основ християнської етики опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І – ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»;
  5. Козак І. В., учитель основ християнської етики Наконечнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  6. Кархут Л. М., учитель основ християнської етики Прилбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького;
  7. Завадка М. М., учитель основ християнської етики Середкевицького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»;
  8. Вус С. В., учитель основ християнської етики Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

 

9 клас

 

Назва
навчального закладу
Прізвище, ім’я
учасника
олімпіади
Тести Творче
завдання
Кількість
балів
Місце
Місце Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Бабляк Ю. 17 14 31 ІІІ               ІІ
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»    Куліковська М. 14 12 26 ІІІ
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Адольф Д. 13 4 17  
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

 

Баран    Х.

 

Демус    В.

         21

 

20

11

 

17

32

 

37

ІІ

 

 

ІІ

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2  

Кизик О.

 

18

 

14

 

32

ІІ

ІІ

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3  

Захарко Ю.

 

20

13 33 ІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Слобода К. 18 5 23  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Хомік  У. 21 17 38 І
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Маюк А.

Могила С.

18

17

12

13

      30

30

ІІІ

ІІІ

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Смук С. 20 12 32 ІІ                 ІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»  

Токар М.

13 8 21  
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Мальчин М. 16 2 18  
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Яремко Х. 17 3 20  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Клим В. 15 8 23  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Гула Л. 11 9 20  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ» Лесів А. 10 5 15  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кріль М. 20 12 32 ІІ
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Дрізд О. 19 5,5 24,5  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Дутко Т. 14 3 17  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кулик О. 18 15 33 ІІ                 І
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Чех Н. 17 7 24  
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

Бубісь Х. 13 11 24  
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Депа О. 13 4 17  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Шелемех

А.

20 9 29 ІІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Антоняк М. 13 6 19  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Перон А. 20 8 28 ІІІ               ІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Турко І. 17 8 25 ІІІ
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»  
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи Комарець А. 15 3 18  
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Зінькевич О. 18 12 30 ІІІ
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.  
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Озимок М. 15 15 30 ІІІ
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст. Іватьо І. 18 11 29 ІІІ
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. Восух В. 15 1 16  
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.  
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст. Кучма В. 8 0 8  
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст. Компричеська Т. 21 9,5 30,5 ІІІ
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Ничкало М. 16 3 19  
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина Семкіяш  Р. 12 5 17  
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. Маковецька В. 14 5 19  
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»  
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Іванчук М. 12 6 18  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Галаджун

Н.

13 6            19  
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника  
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина Купців

В.

16 2 18  
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Кубрак Ю. 10 1 11  
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Голубенко В. 17 1 18  
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст. Стецишин В 17 1 18  
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.  
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода Цимбалик Роман  
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Криворучко

Н.

13 8 21  
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці Турба Ю. 16 4 20  
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Західна Є. 13 1 14  
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Лісовська Н. 10 2 12  
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

Члени журі:

  1. Цікало В. Д., учитель основ християнської етики Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;
  2. Щадило В. С., учитель основ християнської етики Старицької ЗОШ І – ІІІ ступенів;
  3. Никиль Б. М., учитель основ християнської етики Шклівської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені учитель основ християнської етики Мар’яна Корчака;
  4. Здебська Л. М., учитель основ християнської етики Яворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;
  5. Цебенко О. Ф. учитель основ християнської етики Мужиловицького НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ»;
  6. Пелех Н. В., учитель основ християнської етики Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби;
  7. Іванушко О. В., учитель основ християнської етики Коханівської ЗОШ І – ІІ ступенів;
  8. Ничкало Л. В., учитель основ християнської етики Калинівської ЗОШ І – ІІ ступенів;
  9. Захар Г. М., учитель основ християнської етики Залузької ЗОШ І – ІІ ступенів.

 

 

8 клас

 

Назва
навчального закладу
Прізвище, ім’я
учасника
олімпіади
Тести Творче завдання Кількість балів Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Плесак С. 19 10 29  

ІІІ

2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»    Зубрицька О. 16 10 26  
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Храпцьо І. 20 6 26  
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Гаврилюк

О.

Ярема Л.

20

20

19

18

39

38

І

ІІ

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Гіщак М.

Мацелюх В.

20

18

13

19

33

37

ІІ

ІІ                   ІІ

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Афанасьєва О.

Вус К.

19

19

18

19

37

38

ІІ

ІІ

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Струк І. 15 8 23  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Кухар

О.

20 9 29 ІІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кайдер А.

Теличко В.

18

18

16

16

          34

34

ІІ

ІІ

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Шалавило

О.

19 11 30 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Когут М. 17 4 21  
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Зволяк О. 18 11 29 ІІІ                  І
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» Зінько А. 14 10 24  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Насаляк В. 11  5 16  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Лесів А. 12 9 21  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Хацко В. 16 9 25  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ» Бачало В. 15 5 20  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Щадило Ю. 18 7 25  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Крисько О. 20 10 30 ІІІ
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Куліковський Н. 16 12 28 ІІІ
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лагуняк Ю. 17 11 28 ІІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Захаревич І. 17 13 30 ІІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

Ольшанська А. 13 9 22  
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Сеймівська В. 15 4 19  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Ледвій С. 18 12 30 ІІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Слиш І. 15 6 21  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Біндюг Д.

Ванцура С.

19

16

14

11

33

27

ІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Кушнєр Ю. 13 7 20  
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»  
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи Колотило І. 13 7 20  
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.  
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Пелих Р. 19 14 33 ІІ
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст. Семерак В. 13 6 19  
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. Шипка М. 13 5 18  
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Макарчик Д. 12 3 15  
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.  
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст. Марків Х. 17 9 26  
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. _____  
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина Окілко

М.

17 4 21  
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.  
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Бешляга

С.

 
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Мацьків О. 13 3 16  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Андрущишин

О.

11 4 15  
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Дмитрів Д. 16 7 23  
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина Тучапець

Б.

12 4 16  
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Рибак С. 16 13 29 ІІІ
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст. Середа П. 15 7 22  
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.  
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода  
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Череба В. 19 10 29 ІІІ
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці Стефуришин Т. 19 11 30 ІІІ
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Макаряк

М.

15 7 22  
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Шоломинська В. 9 5 14  
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.  

Члени журі:

  1. Горох М. С.,учитель основ християнської етики Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;

2.Флисник О. Б., учитель основ християнської етики опорного закладу «Немирівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів»;

3.Берник Л. В.,учитель основ християнської етики Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;

4.Юзишин М. М., учитель основ християнської етики опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка»;

5.Вахула – Шот С. Т., учитель основ християнської етики Верблянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»;

  1. Глушик Л. С., учитель основ християнської етики Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»;
  2. Лагно І. Я., учитель основ християнської етики Завадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.