Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Протокол результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2018-2019 н. р.

8 клас 

Назва
навчального закладу
Прізвище, ім’я учня Загальна
к-сть
балів
Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Драбчук С. 17,5
Лесак С. 30 ІІІ
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» _
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Храпцьо І. 23,5
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Гаврилюк О. 36,5 ІІІ
Гопшта А. 33 ІІІ
Пузич А. 44,5 ІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Козловський Д. 38 ІІІ
Мацелюх В. 22
Харів С. 28 ІІІ
Митка А. 23,5
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Вус К. 47,5 І
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Серафим В. 27,5 ІІІ
Паславський С. 11
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Мисько О. 41,5 ІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Дзидз С. 20
Сичак В. 15,5
Іванюк А. 26,5 ІІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Бамбурова В. 38 ІІІ
Шалавило О. 35,5 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Хлян Х. 44 ІІ
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Горін Т. 3
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Ходонович Т. 11
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Дрофяк О. 14,5
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гаєвський В. 21,5
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Жук В. 16
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Хацко В. 11,5
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Петра Василихи Андрущак П. 7,5
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тутко О. 11,5
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Крисько О. 25
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Федунь З. 32 ІІІ
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кук Х. 23
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Данило О. 8,5
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Ольшанська А. 11
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Сеймівська В. 28 ІІІ
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Барабан В. 18,5
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Бесага В. 19,5
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Біндюг Д. 43 ІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна
Орунжева Е. 29 ІІІ
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Шиян У. 14,5
 

34

 

Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

 

 

35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби Рибій О. 11
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Щадило А. 9
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Мартиник Л. 7,5
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів Березяк Ю. 6,5
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів _
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів Макало Б. 18,5
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Бешляга С. 9,5
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Андрущишин О. 5
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Меньок Д. 10
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Тараса Пазина Пісоцька М. 18,5
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Вус Н. 15,5
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Бесага М. 17
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів _
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Прихода Манько Ю. 14,5
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Криворучко Д. 18
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці Пастух Н. 19
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Савчак У. 4,5
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Шиманська В. 12,5
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів Рось О. 19,5

Члени журі: Бучко М.В., Божик І.В., Порохнавець О.Я., Никіль Н.І., Мірило І.В.

13 листопада 2018 року

09.00 – 11.00 – подання заяв на апеляцію (методичний кабінет відділу     освіти, м. Яворів, вул. Львівська, 23);\

14.00 – 14.30 – засідання апеляційної комісії;

14.30 – підбиття підсумків олімпіади.

 

9 клас

 

Названавчального зак
ладу
Прізвище, ім’я учня Загальна
к-сть|
балів
Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Нікітін В. 22,5
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Байдала О. 57,5 І
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Адольф Д. 26,5 ІІІ
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Кархут К. 14,5
Юца Л. 26,5 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Мацерук Д. 39,5 ІІ
Якимишин А. 16,5
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Іваник Д. 31,5 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Максимишин Р. 34 ІІІ
Павлійчук В. 26 ІІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Манько С. 35 ІІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Могила С.

 

40,5 ІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Хомік М. 26 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рубай Ю. 11
 

13

Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Драбчук Д. 19,5
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» _
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Юськів О. 11
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Петра Василихи Горбенко Н. 12,5
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кріль М. 17,5
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Дрізд О. 27 ІІІ
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дрівко М. 9,5
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кулик О. 40,5 ІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Булавка Х. 15
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Струс І. 9,5
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Линда Є. 31 ІІІ
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Грицишин Н. 24,5
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Недільська Г. 15,5
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Барандій Д. 9,5
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Хархаліс У. 13
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Андрусишин М. 18,5
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Прус М. 34 ІІІ
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби Озимок М. 29,5 ІІІ
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Кіт І. 10,5
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів _
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів Пурська М. 4,5
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Стасів О. 20,5
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів _
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів Бутка Ю. 8,5
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Корній Ю. 9,5
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Радюк А. 10,5
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Негребінчик В. 7
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина Пелиньо Х. 22
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Веселівський В. 4
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Рис О. 10
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мороз В. 25,5
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Прихода Єсип З. 14
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Криворучко Н. 16,5
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці Батіг О. 13,5
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Верхола В. 7,5
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Члени журі: Манкевич А.М., Ситків Л.В., Ходонович Л.С., Рис О.М., Гунькало Д.С., Марків Л.М.

 

13 листопада 2018 року

09.00 – 11.00 – подання заяв на апеляцію (методичний кабінет відділу     освіти, м. Яворів, вул. Львівська, 23);\

14.00 – 14.30 – засідання апеляційної комісії;

14.30 – підбиття підсумків олімпіади.

 

 

10 клас

 

Назва
навчального закладу
Прізвище, ім’я учня Загальна
к-сть
балів
Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. Франка» Парандій О. 39,5 ІІІ
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Хоростіль В. 60 І
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Куньо Б. 32
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Маланчук Н. 27,5
Солига Ю. 46,5 ІІ
Барандій П. 41 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Дутко Д. 32,5
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рокошевська М. 50,5 ІІ
Рак Ю. 40 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Сорочинська М. 52 ІІ
Карікова С. 49 ІІ
Петришин О. 40 ІІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 імені Мар’яна Корчака

Кочержук Я. 43 ІІІ
Слиш Ю. 56 ІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Мруць М. 27
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Стойка Ю. 37,5 ІІІ
Ядлось О. 59,5 І
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Компанієць В. 22,5
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів– ДНЗ» ім. Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Фітиль В. 28
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Шидловська М. 11
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів          
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  ім. Петра Василихи Льода А. 18
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Базюк М. 7
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Марущак Х. 39 ІІІ
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куліковська І. 11,5
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Антонишин А. 36 ІІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костюк М. 46 ІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Кухарчишин К. 15
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Коняєва У. 13
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лазар М. 11
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Юнко М. 21,5
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Горбань О. 39,5 ІІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Федор Ю. 24
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Памви Беринди

Члени журі: Гавловська Л.Т., Тиховська Д.І., Бачало О.Р., Демчишин С.В., Шпирка Т.В., Хлян І.В.

13 листопада 2018 року

09.00 – 11.00 – подання заяв на апеляцію (методичний кабінет відділу     освіти, м. Яворів, вул. Львівська, 23);

14.00 – 14.30 – засідання апеляційної комісії;

14.30 – підбиття підсумків олімпіади.

 

11 клас

 

Назва
навчального закладу
Прізвище, ім’я учня Загальна
к-сть
балів
Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Уляновська Б. 10
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів імені Романа  Шухевича»    Мужиловська Р. 27
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Єсип С. 26,5
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» Рось М. 47 ІІІ
Нестер І. 28,5
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Дубик С. 41,5 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Шавала Н. 28
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Дільна О. 51 ІІ
Вотусь М. 46,5 ІІІ
Кухарчук В. 29,5
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Гнилюх А. 61,5 ІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Шугалтер Р. 50,5 ІІ
Маковей Р. 53 ІІ
Петровська О. 66,5 І
Флис М. 46 ІІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Винарчик Н. 40,5 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Т. Шевченка» Копитко Т. 15,5
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Мац В. 23
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Мороз І. 15,5
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Гвяздовський І. 12,5
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Капустяк Г. 28
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Сас С. 26,5
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів          
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Руда Ю. 18
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Стецина Х. 21,5
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Росик Л. 14
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Антонишин С. 35,5 ІІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лисяк С. 35,5 ІІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Волошин І. 25
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Ренчка І. 34,5 ІІІ
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Пелешко А. 11
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Рис В. 17,5
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тилюк Н. 16
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди

 

Члени журі:  Мурин Л.І., Бабій Л.І., Лаба Г.І., Гангур С.М., Мацерук С.М., Федевич Н.Я.

13 листопада 2018 року

09.00 – 11.00 – подання заяв на апеляцію (методичний кабінет відділу     освіти, м. Яворів, вул. Львівська, 23);

14.00 – 14.30 – засідання апеляційної комісії;

14.30 – підбиття підсумків олімпіади.