Остаточні результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Остаточні результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

2018-2019 н.р.

8 клас
№ п/п Прізвище, імя, по батькові учня Навчальний заклад powerpoint word excel access всього місце
1 Василишин Дмитро Богданович Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 19 10,5 19 8 56,5 1
2 Расяк Ілля Романович Новояворівський НВК “ЗОШ ІІ ст. – ліцей” 19 7 5 22,5 53,5 2
3 Мурин Олег Сергійович Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 15 12,5 14 0 41,5 2
4 Баришніков Віктор Вікторович Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст 26 4 5 6 41 2
5 Чопик Анастасія Зенонівна опорний заклад “Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім.Т.Шевченка” 19 0 6 13 38 3
6 Пелих Роман Іванович Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби 12,5 9,5 6 8 36 3
7 Сичак Софія Володимирівна Яворівська гімназія ім. О. Маковея 8 4,5 7 11,5 31 3
8 Кріль Богдан Володимирович Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 19,5 2,5 9 0 31 3
9 Пірчак Яна Василівна Вороцівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” 0 10,5 6 12 28,5 3
10 Петруха Іван Сергійович опорний заклад “Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка” 14 8 6 0 28 3
11 Гоза Оксана Олегівна Рогізненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ” 3 3,5 6 14 26,5 3
12 Дида Олена Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 12 2 5 7 26 3
13 Качмар Богдан Степанович Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 10 10 5 1 26 3
14 Цидуляк Адріан Михайлович Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 6 2 6 9 23  
15 Ямборко Євген опорний заклад “Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.” 0 1,5 5 13 19,5  
16 Дрівко Олег Степанович Любинська ЗОШ I-III ст. 0 4 0 12 16  
17 Духнич Віталій Андрійович опорний заклад “Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1” 10 4,5 0 0 14,5  
18 Кульпа Антоніна Ігорівна Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 1 0 7 0 8  
19 Тишик Тарас Васильович Котівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Михайла Логина 0 4 0 0 4  
20 Напірко Ангеліна Володимирівна Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 0 2 2 0 4  
21 Земрій Владислав Володимирович Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 0 2,5 0 0 2,5  
22 Марків Роман Михайлович Віжомлянський НВК “ЗОШ І-ІІІст.ім.І.Севери – ДНЗ 1 1,5 0 0 2,5  
23 Щадило Юліяна Ярославівна Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. 14 0 0 0 14  
24 Масюк Діана Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 11,5 1 0 0 12,5  
25 Навитанюк Артур Романович Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. 0 1 0 0 1  
26 Мелешко Остап Романович Глиницький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” 0 0 0 0 0  

 

 

 
9 клас
№ п/п Прізвище, імя, по батькові учня Навчальний заклад powerpoint word excel access всього місце
1 Лесяк Христина Василівна Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 40 7 19 15,5 81,5 1
2 Клюс Ірина Андріївна Новояворівський НВК “ЗОШ ІІ ст. – ліцей” 24 12 0 22 58 2
3 Панченко Денис Вадимович опорний заклад “Яворівська ЗОШ І-ІІІст. №3 ім.Т.Шевченка” 3,5 10,5 18 17 49 2
4 Доскіч Андрій опорний заклад “Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.” 21 5 7 12 45 3
5 Андрущишин Владислав Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 30 11 4 0 45 3
6 Гамела Богдан Андрійович Яворівська гімназія ім. О. Маковея 10 14,5 20 0 44,5 3
7 Годована Вікторія Вікторівна Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 26,5 6 4 8 44,5 3
8 Озимок Тарас Марянович Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В. Коцюби 21 4,5 11 7 43,5 3
9 Барабах Тарас Ігорович Рогізненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ” 11,5 1,5 8 20 41 3
10 Малиновський Андрій Ігорович опорний заклад “Новояворівська ЗОШ І-ІІІст. №1” 9,5 14,5 13 0 37 3
11 Сеник Дмитро Романович Яворівська гімназія ім. О. Маковея 0 11 7 19 37 3
12 Івахів Назарій Любомирович Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст 10,5 4 0 15,5 30 3
13 Лесів Соломія Богданівна Вороцівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” 3 13,5 5 7 28,5  
14 Пітко Владислав Євгенович Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст №2 13 6 8 0 27  
15 Пилип Павло СмолинськийНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 12,5 8,5 5 0 26  
16 Маліновська Вероніка Володимирівна Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3 12 3 7 25  
17 Шипка Денис Ігорович Верблянський НВК “ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ” 1 7 4 12 24  
18 Шелемех Аліна Василівна Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 1 8,5 6 7 22,5  
19 Тутко Володимир Григорович Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. 12 5 0 0 17  
20 Восух Вероніка Русланівна Дацьківська ЗОШ І – ІІ ступенів 0 3,5 2 7 12,5  
21 Рак Юрій Любинська ЗОШ I-III ст. 3,5 5,5 0 0 9  
22 Лагно Костянтин Іванович опорний заклад “Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка” 0 4,5 3 0 7,5  
23 Балушка Тарас Петрович Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. 0 2 1 0 3  
24 Купців Вероніка Русланівна Новинська ЗОШ І-ІІ ст.ім.ТарасаПазина 0 3 0 0 3  
25 Горожинський Іван Іванович Віжомлянський НВК “ЗОШ І-ІІІст.ім.І.Севери – ДНЗ” 0 2 0 0 2  

 

10 клас

№ п/п Прізвище, імя, по батькові учня Навчальний заклад PowerPoint Word Excel Access Всього місце
1 Гембаровський Олег Богданович Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 38 7 56 48 149 1
2 Проценко СофіяАндріївна Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 29 0 38 25,5 92,5 2
3 Масюк Олег Ярославович опорний заклад “Яворівська ЗОШ І-ІІІст. №3 ім.Т.Шевченка” 27 0 29 15 71 2
4 Курян ВіталійАндрійович Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 29 9 17 11 66 2
5 Гамела Софія Богданівна Яворівська гімназіяім. О. Маковея 20,5 10 10 13 53,5 2
6 Дутко Роман Богданович опорний заклад “Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1” 40 6 7 0 53 2
7 Вовк Юлія Іванівна Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. 19 0 8 12,5 39,5 3
8 Петрів Степан Андрійович опорний заклад “Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.  ім. Р. Шухевича” 4 7 1 26,5 38,5 3
9 Лаган Роман Васильович Новояворівський НВК “ЗОШ ІІ ст. – ліцей” 26 0 12 0 38 3
10 Плесак Назарій Ігорович опорний заклад “Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка” 30 0 1 7 38 3
11 Василець Вікторія Михайлівна Рогізненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ” 7,5 5 3 20,5 36 3
12 Зубкова Вероніка Андріївна Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького 6 0 8 14 28  
13 Бартко Анастасія Миколаївна Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» 6 0 7 10 23  
14 Якимів Марія Іванівна Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. 16 6 0 0 22  
15 Берещак Ігор Андрійович Вороцівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” 4 0 4 12,5 20,5  
16 Курило Марія Миколаївна Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 7 2 2 7 18  
17 Кондор Тетяна Ігорівна Рогізненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ” 2 0 1 12 15  
18 Сувала Наталія Степанівна Наконечняська ЗОШ І-ІІІ ст. 2 2 4 7 15  
19 Онуфрієнко Роман Олександрович Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 1 6 0 6 13  
20 Чижович Олег Васильович Любинська ЗОШ I-III ст. 0 6 1 0 7  
21 Павлішко Вікторія Лукашівна Глиницький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” 1 0 0 0 1  
22 Бордун Марта Ярославівна Віжомлянський НВК “ЗОШ І-ІІІст. ім.І.Севери – ДНЗ” 1 0 0 0 1  
23 Савіцький Микола Миколайович Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П. Андрусіва 0 0 0 0 0  
24 Шавало Дмитро Ігорович Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

11 клас
№ п/п Прізвище, імя, по батькові учня Навчальний заклад PowerPoint Word Excel Access Всього місце
1 Бамбурова Юліана Андріївна Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 35,5 8 29 40 112,5 1
2 Ситків Роман Андрійович Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 34 8 7 31,5 80,5 2
3 Мруць Андрій Мар’янович Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 25,5 0 11 21 57,5 2
4 Барандій Олександр Андрійович Новояворівський НВК “ЗОШ ІІ ст. – ліцей” 20 0 10 22 52 3
5 Себій Денис Богданович Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 30 6 4 9 49 3
6 Перожак Віталій Ігорович Яворівська гімназія ім. О. Маковея 15 8 15 10 48 3
7 Назар Тарас Васильович опорний заклад “Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.” 23,5 8 7 6 44,5 3
8 Власенко Дарія Сергіївна Новояворівський МНВК 13 8 8 14,5 43,5 3
9 Лазар Анастасія Іванівна Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 23,5 7 4 5 39,5  
10 Колишкін Сергій В’ячеславович опорний заклад “Яворівська ЗОШ І-ІІІст. №3 ім.Т.Шевченка” 13,5 5 7 13 38,5  
11 Попівняк Михайло Ігорович Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 0 15 12 36  
12 Волоска ТетянаВасилівна Рогізненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ” 23 0 1 11 35  
13 Карвацька Христина Ігорівна Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П. Андрусіва 14 5 0 5 24  
14 Стебівка Валентина Адамівна опорний заклад “Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.  ім. Р. Шухевича” 7 6 5 5 23  
15 Ганута Олег Ігорович Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького 2 1 8 12 23  
16 Маковей Любомир Володимирович Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. 0 8 0 12 20  
17 Дрівко Оксана Степанівна Любинська ЗОШ I-III ст. 4 0 0 11,5 15,5  
18 Флисник Ярослав Романович опорний заклад “Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1” 13,5 0 1 0 14,5  
19 Луньо Марта Андріївна опорний заклад “Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка” 4 9 1 0 14  
20 Наконечний Віталій Андрійович Смолинський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ” 13 0 0 0 13  
21 Баландюх Арсен Алесандрович Вороцівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” 6 0 0 5 11  
22 Маковецька Вікторія Василівна Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 0 2 0 8,5 10,5  
23 Бень Анастасія Віталіївна Віжомлянський НВК “ЗОШ І-ІІІст.ім.І.Севери-ДНЗ” 2 0 0 0 2  
24 Щадило Тарас Ярославович Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Члени журі:

Манько Н.М.

            Клебан В.В.

            Манько А.І.

            Дацко О.П.

            Лещишин І.Т.

            Шовкун Т.В.

Бісик Б.М.

Леньо Г.Я.

Чура Н.С.

Тиховська О.А.

Світлак Л.Ю.

Івасик Л.В.

Василиха Г.І.

 

 

Палюх Н.М.

Форліта С.Д.

Артем’єва Г.В.