РЕЗУЛЬТАТИ учасників ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

РЕЗУЛЬТАТИ учасників ІІ етапу

ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика у 2018-2019 н.р.

5 клас

Назва

навчального закладу

Прізвище,

ім’я учасника конкурсу

 

ТВІР Завдання Кіль

кість балів

Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»   
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Скородинська А. 11 22,5 33,5 ІІ
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Рис М. 9 21 30 ІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Мариняк В. 7 22 29 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Ярмолюк О.

 

Романчук Л.

10

 

8

23,5

 

17

33,5

 

25

     ІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Глова М. 8 26 34      ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Дацко К. 10 21 31       ІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Созанський О. 10 24,5      34.5        І
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Савіцька С. 9 22,5 31.5     ІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Федечко В. 7 19 26
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Хацко Б. 8 20 28 ІІІ
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Івахів М. 6 19,5 25,5
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Балух М. 7 16 23
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Буляк В. 7 15 22
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Токар А. 9 22 31 ІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Свояк С. 6 16 22
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Тиндик Д. 8 25,5 33,5 ІІ
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ» Дорош Д. 7 17,5 24.5
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи Козак С. 6 14,5 20,5
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст. Кізлак М. 11 19,5 30,5 ІІ
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Бурмеха Н.

Струтинська Н.

8

8

 

17

16

25

24

40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст. Княгинько М. 7 15 22
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст. Войтковська М. 5 13 18
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Байда А. 9 17,5 26,5
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина Батіг І. 8 14,5 22,5
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Лега О. 7 16 23
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина Манько М. 7 21 28 ІІІ
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода Кохман І. 9 18 27 ІІІ
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

 

Члени журі:

Бий О. Б., учитель української мови та літератури Яворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;

Порохнавець Н.Ф., учитель української мови та літератури Дубровицької ЗОШ І – ІІ ступенів;

Федик І. С., учитель української мови та літератури Глиницького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»;

Шевчик О. Р., учитель української мови та літератури Чолгинської ЗОШ І – ІІ ступенів.

 

 

6 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище,

ім’я учасника конкурсу

 

Твір Завдання Кіль –

кість

балів

Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Гнидик О. 7 23,5 30,5 ІІІ
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»   
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Фірич Д. 7 16 23
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Ігнатов Ю. 10 25 35 ІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Масна В. 9 15 24  
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Мельничук А. 8 23 31 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Дидз В. 9 21,5 30,5 ІІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Каракевич М. 10 21,5 31,5 ІІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Сичак С. 11 28        39 І
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Пузяк Л. 9 18,5 27,5 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Нестерко С. 6 15,5 21,5
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Тимко О. 7 18,5 25,5
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Кшик О. 9 22,5 31,5 ІІІ
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Батіг В. 6 16,5 22,5
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Федик А. 9 18 27
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Левицька М. 9 22,5 31,5 ІІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Антонів С. 9 23 32 ІІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Титуса М. 6 20,5 26,5
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мацелюх А. 7 21 28 ІІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ» Матіяшек Н. 4 15 19
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Гаврих Ю. 8 22,5 30,5 ІІІ
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст. Сидоренко В. 11 20,5 31,5 ІІІ
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Дощенко С. 6 15 21
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина Піка В. 8 18,5 26,5
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. Паньо А. 8 22 30 ІІІ
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Корній І. 6 12,5 18,5
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Чура М.
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Цімко А. 7 17    24
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Дубіль І.  

9

17,5  

26,5

49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина Пелиньо О. 8 19 27
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Коцун В. 11 23,5 34 ІІ
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці Боденчук М. 8 18,5 26,5
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Глова Х. 6 17,5 23,5
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

 

Члени журі:

Коломієць Г. І., учитель української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;

Собко Н.П., учитель української мови та літератури Яворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;

Садова М. І., учитель української мови та літератури опорного закладу «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка»;

Вербенець К. В., учитель української мови та літератури  Чернилявської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Теодора Перуна;

Фірич А. В., учитель української мови та літератури Середкевицького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»;

 

 

7 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище,

ім’я учасника конкурсу

 

Твір Завдання Кількість балів Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»    Випор Н. 7 20,5 27,5
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Косцев’ят Т. – А. 9 22 31 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Якимів В. 7 23,5 30,5 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Кісіль М. 8 25 33 ІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Грабовський  Ю. 6 26 33 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Максимишин А. 11 24 35 І
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Вареницька С. 9 23,5 32,5 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Іващук О. 8 18,5 26,5
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Малець М. 7 20,5 27,5
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Давид А. 7 20,5 27,5
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Грузевич В. 6 23 29
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Гринів А. 7 18 25
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гула В. 9 22 31 ІІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Черкас С.

Хомік В.

7

7

21,5

24

28,5

31

 

ІІІ

25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

Чепіль М. 8 25 33 ІІ
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Смолинець Ю. 8 22 30 ІІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Кіндрат С. 7 23 30 ІІІ
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Боднар Т. 8 18,5 26,5
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Хомік М. 7 23 30 ІІІ
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ» Лозинська  Х. 6 18,5 24,5
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Пунда С. 5 23 28
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. Антонів В. 8 18,5 26,5
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст. Худик Ю. 7 22,5 29,5 ІІІ
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Василець М. 7 23,5 30,5 ІІІ
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Гевало М. 7 15,5     22,5
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Мацько М.  

7

20,5 27,5
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Дрофяк Д. 7 18,5 25,5
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Літус Л. 7 14,5 21,5
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

Члени журі:

Бородіна  Г. Р., учитель української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;

Шиян Н. О., учитель української мови та літератури Яворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;

Глинка М. М., учитель української мови та літератури Нагачівської ЗОШ І – ІІІ ступенів;

Фульмес Л. І., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2.

 

 

  8 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище,
ім’я учасника конкурсу 
Твір Завдання Кількість

балів

Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Малиновська М.
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»   
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Онацко А.
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Митка А. 8 14,5 22,5
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Винник І. 10 25 35 І
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Лисняк А. 8 22,5 30,5 ІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Гарбуз В. 7 19,5 26,5 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Малець О. 9 18 27 ІІІ
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Брода І. 9 15,5 24,5
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Смага О.
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Гаєвський В. 10 22 32 ІІ
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Вах В. 7 17,5 24,5
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Оруджева Е. 7 19,5 26,5 ІІІ
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ» Скобало М. 7 8 15
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст. Худик Р. 5 16,5 21,5
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Бешляга С. 5 16,5 21,5
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

Члени журі:

Ваньо О. С., учитель української мови та літератури опорного закладу «Краковецький ЗЗСОШ І – ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»;

Дацко Н. Я., учитель української мови та літератури Домажирської ЗОШ І – ІІІ ступенів;

Масна В. М., учитель української мови та літератури Залузької ЗОШ І – ІІ

ступенів.

 

 

9 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище,
ім’я учасника конкурсу
 
Твір Завдання Кількість балів Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»    Родич О. 8 19,5 27,5 ІІІ
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Юца Л. 5 18,5 23,5
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Якимишин А. 8 17 25
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Вікович О. 6 19 25
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Фолюш Д. 8 20,5 28,5 ІІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Мисько В. 10 29 39 І
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Сабат Х. 9 20,5 29,5 ІІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Грем К. 7 13 20
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Драбчук Д. 6 25,5 31,5 ІІ
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кріль М. 4 12 19
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кандяк Е. 6 18 24
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Линда Є. 7 22 29 ІІІ
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Грицишин Н. 6 20,5 26,5
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Сасюк Р.

Турко І.

9

5

20

22,5

29

27,5

ІІІ

ІІІ

32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст. Горін М. 7 13,5 20,5
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Озимок М. 6 21,5 27,5 ІІІ
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст. Компричевська Т. 8 18 26
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. Маковецька М. 7 20 27 ІІІ
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина Пелиньо Х. 5 16 21
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

Члени журі:

Парамонова Я. Ф., учитель української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;

Рак М. А., учитель української мови та літератури Бердихівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»;

Федунь Н. М., учитель української мови та літератури Свидницького НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ»;

Луньо Н. П., учитель української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

 

10 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище,
ім’я учасника конкурсу 
Твір Завдання Кіль

кість балів

Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Дадак Т. 3 18 21
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»   
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Гуль М. 7 27,5 34,5 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Рокошевська М.

Ковалик Л.

7

6

34

31,5

41

37,5

ІІ

ІІІ

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Грабовська М. 7 24,5 31,5 ІІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Балушко Х. 7 23,5 30,5
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кондришин В. 7 16      23
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Стойка Ю. 8 20,5 28,5
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»  

Малець С.

9 36,5 45,5 І
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ» Льода А. 6 19 25
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Якимів М. 8 17,5 25,5
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Куліковська І. 7 19 26
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

Зубкова В. 4 15 19
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Хомутник О. 7 26,5 33,5 ІІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»          
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Горбань О. 7 25 32 ІІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»

Члени журі:

Ястремська Л. М., учитель української мови та літератури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»;

Скобало В. В., учитель української мови та літератури Шклівської  ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака;

Чайковська Н. М., учитель української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

 

 

 

 

11  клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище,

ім’я учасника конкурсу

 

Твір

Завдання Кількість

балів

Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»   
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Рось М. 7 38 45 ІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Цап Г. 8 32 40
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Галаник Р. 11 29,5 40,5
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Дубина М.

 

7 37 44 ІІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Гарбуз Д. 8 34 42
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Лазар А. 11 25,5 36,5
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Кулеба Ю. 11 39 50  І
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»

Члени журі:

Гуль І. Б., учитель української мови та літератури Яворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;

Лукасевич З.М., учитель української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;

Наконечна М. М., учитель української мови та літератури Прилбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.