Результати учасників районного конкурсу «Грамотій»

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСНИКІВ 

районного    конкурсу    «Грамотій»,

який відбувся 20 лютого 2019 року

7  клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

конкурсу

Оцінка  за диктант Місце
Місце Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»                         ІІ
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»         
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»      
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Созанська Роксолана 6

 

 
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2  

 

 

 

 
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Кісіль Марія 6  
Хабак Марта 7  
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Грабовський Юрій 5  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Дребот Вікторія 6  
Максимишин

Анастасія

7  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея      

 

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Вереницька Софія 7                     ІІ
Кріль Богдан 7  
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»  

 

   
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Паучок Софія 8 ІІІ
Яремко Соломія 6  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»      
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Вархоляк  Марта 9 ІІ
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Струк  Оксана 9 ІІ
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Давид Анастасія 8 ІІІ
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»      
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.      
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва      
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.      
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.                         І
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.      
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

Шевчик Надія 7  
Чепіль Марія 11 І
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»      
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Боднар Тетяна 7  
Свереда Анастасія 5  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна      
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»      
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи      
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Данчишин  Марта 8 ІІІ
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.      
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби      
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.      
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.      
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.      
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.      
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст.      
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Василець   Марія 6  
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина      
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.      
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»      
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Роса   Вікторія 8 ІІІ
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина      
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Дроф’як   Діана 10 ІІ
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.      
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст. Паславська   Христина 6  
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода      
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці      
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Літус Лілія 7  
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст. Запотічний  Олег 8 ІІІ

 

Члени журі:

1.Сидорович О. М., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;

2.Романчишин Г. Г., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;

  1. Якимишин С.С., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2.

 

 

 

8 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

конкурсу

Диктант Місце
Місце Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»                         ІІ
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»         
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»      
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Онацко Анастасія 4  
Гопшта Анна 9 ІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Харів Соломія 3  
Козловський Данило    
Митка  Аліна 3  
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Семеряк  Анна 8 ІІІ
Пелиньо Анастасія 4  
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»      
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Грабовська Наталія 8 ІІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кандяк Юліана 4  

 

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Світлак Христина 3                     ІІ
Британ Марія 3  
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Малець Оксана 5  
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Брода  Ірина 4  
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Гриненко Софія 5  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»      
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»      
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Гаєвський Владислав 5  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.      
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»      
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.      
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва      
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.      
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.                         І
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.      
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

     
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»      
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. .Устенко Вікторія 3                     ІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна      
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»      
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи Шиян  Уляна 4  
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» .    
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.      
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби      
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.      
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.      
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.      
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.      
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст.      
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.      
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина      
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.      
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»      
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника      
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина      
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.      
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.      
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода      
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці      
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Макаряк Марія 3  
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»      
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.      

Члени журі:

1.Мельничук І. Д., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;

  1. Харамбура Г. С., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;
  2. Рак О. І., учитель української мови та літератури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

 

  

9 клас

 

Названавчального закладу Прізвище, ім’я

 учасника

конкурсу

Диктант Місце
Місце Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»                         ІІ
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»      
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»      
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

 

.

 

 

 
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2      
Кизик Оксана 7  
Шипка  Соломія 5  
Якимишин Артем 6  
Мацерук  Дарина 11 І
Слішевич   Анна 8 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Вікович  Олена 7  
Гуцал  Остап 8       ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»      
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Рій  Марія 6  
Романик Мар’яна 7  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея      

 

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2                         ІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»  

 

   
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Лукачук  Анна 9 ІІ
Грем Катерина 9 ІІ
Максимець Соломія 8 ІІІ
Колісник  Ірина 7  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»      
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»      
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  

Клим Вікторія

7  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.      
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ» Юськів Ольга 7  

 

20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.      
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва      
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.      
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.                         І
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.      
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

     
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Линда Єлизавета 9 ІІ
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»      
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. .                       ІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна      
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»      
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи      
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» .    
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.      
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби      
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.      
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.      
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.      
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.      
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст.      
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.      
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина Бутка Юлія 4  
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.      
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»      
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Радюк  Андріана 7  

 

48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника      
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина      
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.      
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.      
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода      
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Мороз   Юлія 10 ІІ
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці      
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»      
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»      
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.      

 

Члени комісії:

1.Федюк О. М., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;

  1. Білокопита М. В., учитель української мови та літератури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»;
  1. Пашкалян Г. П., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2.