Підсумки районного етапу обласної виставки – конкурсу «Природа і фантазія»

     УКРАЇНА

ЯВОРІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

28. 02. 2019    м. Яворів  № 02-02/80

 

Про підсумки районного
етапу обласної виставки – конкурсу
«Природа і фантазія»

 

Відповідно до наказу відділу освіти  Яворівської районної державної адміністрації від 28.01.2019 № 02-02/37 « Про проведення районного етапу обласної виставки – конкурсу «Природа і фантазія» 26 лютого 2019 року був проведений районний етап обласної виставки – конкурсу «Природа і фантазія» за номінаціями: композиції з сухоцвітів та штучних квітів, картини з сухоцвітів, плодів, насіння, токарство та різьблення, витинанки, художнє плетіння, коренепластика, вироби з бісеру. У конкурсі взяли участь учні різної вікової категорії закладів загальної середньої освіти району. У цих навчальних закладах на належному рівні проводиться позакласна, виховна робота, працюють гуртки краєзнавчого напрямку, учителі залучають учнів до участі у творчих конкурсах, акціях.

На основі підсумкових матеріалів журі районного етапу конкурсу

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити дипломами відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації переможців районного етапу обласної виставки – конкурсу «Природа і фантазія»

1.1 У номінації «Композиції з сухоцвітів та штучних квітів»:

за перше місце:

Никіля Руслана, учня 4 класу Сарнівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Никіль  Наталія Ігорівна);

Колектив учнів 2 класу Завадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (керівник Кривоногова Наталія Ярославівна);

Коваль Марту, ученицю 9 класу Новояворівської ЗОШ І- ІІІ ступенів №3 (керівник Хабак Ірина Петрівна);

за друге місце:

Піхур  Анну, ученицю 7 класу Сарнівської ЗОШ І – ІІ ступенів (керівник Никіль  Наталія Ігорівна);

Паславську Христину, ученицю 7 класу Сарнівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Никіль  Наталія Ігорівна);

Учасників гуртка «Веселі фарби» Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Мудрак Катерина Ярославівна);

Депу Надію,  ученицю 1 класу  Віжомлянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» (керівник Хімяк Любов Василівна);

Худика Вадима, учня 3 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького ( керівник Ткачова Ольга Володимирівна);

Кропивницького Олега, учня 5  класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Саракула Світлана Ярославівна).

за третє місце:

Броду Анну, ученицю 7 класу Сарнівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Никіль  Наталія Ігорівна);

Кобик Соломію, ученицю 7 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Купновицька Наталія Феодосіївна);

Верхолу Мар’яну, ученицю 8 класу Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Слиш Тетяна Леонідівна);

Калитяк Яну, ученицю 4 класу  Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Гнатишак Ольга Михайлівна);

Пунду Софію, ученицю 7 класу Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби (керівник Забронська Стефанія Михайлівна);

Щирбу Юлію, ученицю 2 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Федунь Галина Дмитрівна).

 

1.2 У номінації «Картини з сухоцвітів, плодів та насіння»:

за перше місце:

Депу Назарія,  учня 3 класу  Віжомлянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» (керівник Андрущишин Леся Михайлівна);

Грицунь Тетяну, ученицю 7 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Саракула Світлана Ярославівна);

Гринів Анастасію, ученицю 7 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Саракула Світлана Ярославівна);

Дякоч Андріану, ученицю 7 класу Рогізненського  НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів- ДНЗ» (керівник Шульга Галина Степанівна);

Мурин Анастасію, ученицю 10 класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Мурин Лариса Іванівна);

Каспрак Василину, ученицю 9 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького ( керівник Мірило Ірина Володимирівна).

за друге місце:

Хлян Христину, ученицю 8 класу опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Тараса Шевченка» (керівник Хлян Ірина Василівна);

Переходня Романа,  учня 1 класу  Віжомлянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» (керівник Хімяк Любов Василівна);

Заник Анастасію, ученицю 7 класу Рогізненського  НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів- ДНЗ» (керівник Шульга Галина Степанівна);

Присташ Вікторію, ученицю 2 класу Завадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (керівник Присташ Т.С.);

Федунь Зоряну, ученицю 8 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Никіль Наталія Ігорівна.);

Карпу Анастасію, ученицю 7 класу Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Линда Надія Михайлівна).

за третє місце:

Слиша Ростислава, учня 5 класу Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Слиш Тетяна Леонідівна);

Винар Мар’яну, ученицю 5 класу Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Линда Надія Михайлівна);

Музику Софію, ученицю 5 класу Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Линда Надія Михайлівна);

Дячок Андріану, ученицю 7 класу Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Шульга Галина Степанівна);

Гриник Христину, ученицю 7 класу Оселівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Бойко Ольга Михайлівна);

Коритко Катерину, ученицю 2 класу Віжомлянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» (керівник Цізда Леся Антонівна);

Драбчука Андрія, учня 1 класу Віжомлянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» (керівник Хімяк Любов Василівна );

Пасічника Ростислава, учня 2 класу Віжомлянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» (керівник Цізда Леся Антонівна);

Диду Вероніку, ученицю 3 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького (керівник Кухарчишин Т.М.);

Колектив гуртка «Промінчик» Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Томченко Наталія Дмитрівна);

Лозинську Ольгу, ученицю 7 класу Лозинського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Кожушко Оксана Богданівна).

 

1.3 У номінації « Витинанки»:

за перше місце:

Руду Юліяну, ученицю 11 класу Завадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (керівник Мудрак Лілія Іванівна);

за друге місце:

Лагно Вікторію, ученицю 11 класу Завадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (керівник Мудрак Лілія Іванівна);

за третє місце:

Шеремет Олену, ученицю 6 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького ( керівник Західня Марія Василівна).

 

1.4 У номінації « Токарство та різьблення»:

за перше місце:

Озимка Олександра, учня 5 класу Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби (керівник Забронська Стефанія Михайлівна);

Струс Ірину, ученицю 9 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького ( керівник Мірило Ірина Володимирівна);

за друге місце:

Дрівка Мар’яна, учня 9 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Рак Руслан Олексійович);

за третє місце:

Заставного Назара, учня 7 класу Оселівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Бойко Ольга Михайлівна).

 

1.5 У номінації « Вироби з бісеру»:

за перше місце:

Маїк Юліану, ученицю 8 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Никіль Наталія Ігорівна);

Учасників гуртка «Природа і фантазія», Черчицького НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Дроф’як Ірина Богданівна);

за друге місце:

Дрівко Оксану, ученицю 11 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Гринчак Віра Степанівна);

Дутка  Богдана, учня 8 класу Рогізненського  НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів- ДНЗ» (керівник Брик Ірина Юріївна);

за третє місце:

Гозу  Вікторію, ученицю 8 класу Рогізненського  НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів- ДНЗ» (керівник Брик Ірина Юріївна);

Корній Ірину, ученицю 6 класу Лозинського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (Корній Надія Михайлівна).

 

1.6 У номінації « Художнє плетіння, коренепластика»:

за перше місце:

Баран Діану, ученицю 1 класу Завадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (керівник Баран Зоряна Романівна).

за друге місце:

Шеремета Сергія, учня 9 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького ( керівник Західня Марія Василівна);

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача методичного кабінету О.Фірчук.

 

Начальник  відділу освіти                                                       В. Байда

                                                                                        

   

Головний спеціаліст відділу освіти                                            І. Резолюта

Завідувач методичного кабінету                                                 О. Фірчук

Методист методичного кабінету                                                  О. Копитко

 

Підсумки обласної виставки – конкурсу «Природа і фантазія»