Конкурс «Найкращий читач -2019 року»

З метою підвищення рівня культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання та популяризація читання серед школярів, в актовій залі опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Тараса Шевченка відбувся конкурс «Найкращий читач -2019 року». Цей конкурс, який проводиться традиційно щорічно, дав можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню.

У першому шкільному етапі серед учнів –   шестикласників шкільні бібліотекарі проводили різноманітні заходи: зустрічі з героями прочитаних книг, заочні подорожі у «Книголяндію», екскурсії в бібліотеки для дітей, презентації книг, незабутні зустрічі з авторами їхніх улюблених книг: Марією Людкевич,Лесею Кічурою, Олександром Зімбою та іншими сучасними письменниками та поетами Львівщини.

У другому районному етапі за звання «Найкращий читач -2019 року» змагалися шестикласники з усіх навчальних закладів району. Дітям було запропоновано тестові завдання,на які повинні дати відповіді по програмовій літературі та позакласного читання з української та зарубіжної літератури.

Для популяризації книг Львівських письменників було запрошено на свято Корній Дарію, яка своєю розповіддю та презентацією своїх романів, пригодницьких оповідань захопила всіх присутніх у залі. Читачі охоче задавали питання та обговорювали нові ідеї.

І наостанок, діти мали можливість брати участь у вікторинах, які організувала та провела керівник методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Гіщак А.В.За правильні відповіді школярі отримали сувеніри.

Компетентне журі у складі: голова журі- Н.Бикалович, директор бібліотеки по роботі з дітьми, члени журі – І.Меленчук, методист Яворівського методкабінету, М.Мельник, бібліотекар Новояворівської ЗОШ І ступеня, Н.Тишик, шкільний бібліотекар Яворівської ЗОШ І ступеня, за результатами письмових робіт та за найвищими балами визначили,що переможцями у цьому конкурсі стали-  Доценко Софія із Калинівської ЗОШ І-ІІ ст.,шкільний бібліотекар Музичка Олена та Вус Мартин із Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», бібліотекар Крупенко Д.М. Переможців нагороджено дипломами та гарними книгами. Всі учасники теж нагороджені дипломами за участь у конкурсі та презентами.

Конкурсанти та переможці мали можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – читачі зрозуміли, що кожна прочитана книжка стала для них захопливою подорожжю у цікавий та новий світ.