Результати атестації педагогічних працівників у закладах освіти району в 2018 – 2019 навчальному році

УКРАЇНА

ЯВОРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

 

05.04.2019                                         м. Яворів                №02-02/106

 

Про результати атестації педагогічних працівників у закладах освіти району в 2018 – 2019 навчальному році

 

Керуючись Типовим положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010р. №930, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.12.2010р. за №1255/18550 із змінами, на основі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації (протокол №5 від 02.04.2019р., протокол № 6 від 03.04.2019р., протокол № 7 від 04.04.2019р.)

НАКАЗУЮ:

  1. Вважати такими, що відповідають займаній посаді:

1.1.Шаблінського Івана Івановича  – заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

1.2. Гавловську Людмилу Тимофіївну – заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області».

1.3. Козакул Наталію Михайлівну –  заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.4. Макоус-Заставну Тетяну Іванівну – заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.5. Палій Мирославу Стефанівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Шклівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.6. Моржин Наталію Романівну – директора Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

1.7. Вербенець Галину Федорівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

1.8. Гудошнікову Надію Миколаївну – заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

1.9. Романик  Ірину Василівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

1.10. Хомік Марію Миколаївну – заступника директора з навчально-виховної роботи СЗШ І-ІІІ ступенів №2 м. Яворова.

1.11. Лінника Анатолія Миколайовича – директора Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ імені Тараса Шевченка».

1.12. Антоненко Галину Іванівну – директора Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.13. Кузьмин Тетяну Анатоліївну – директора  Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.14. Гуменюка Ярослава Іваноича – заступника директора з навчально-виховної роботи Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.15. Сподарка Руслана Миколайовича – директора Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ».

1.16. Вовчак Ольгу Миронівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ».

1.17. Тузяк Любов Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.18. Горб’яка Богдана Михайловича – директора Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.19. Ціпивко Наталію Іванівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.20. Охоту Ірину Степанівну – директора Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи – ДНЗ».

1.21. Диду Василя Михайловича – директора Кам’янобрідської ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

1.22. Андрусів Оксану – Іванну Романівну –  заступника директора з навчально-виховної роботи Кам’янобрідської ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

1.23. Бугійчик Марію Богданівну – директора Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.24. Карпу Михайла Петровича –  директора Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

1.25. Людкевич Ірину Петрівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.26. Хоружого Ігоря Васильовича  –  директора Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів».

1.27. Копанську Мирославу Степанівну –  заступника директора з навчально-виховної роботи Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів».

1.28. Ферцович Марію Степанівну – директора Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів».

1.29. Кушлу Лесю Миколаївну – директора Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.30. Степуренка Віктора Романовича – заступника директора з навчально-виховної роботи Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.31. Горблюк Ольгу Богданівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

1.32. Клак Оксану Григорівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1.33. Рубай Жанну Іванівну –  директора Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

1.34. Левицьку Людмилу Володимирівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

1.35. Лагно Тетяну Іванівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Котівської  ЗОШ І – ІІ ступенів імені Михайла Логина.

1.36. Паньо Оксану Петрівну – директора Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1.37. Бриндас Галину Михайлівну – заступника директора з навчально-виховної роботи  Мужиловицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.38. Новосад Лесю Богданівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

1.39. Шот Марію Миколаївну – директора Новинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина.

1.40. Міштура Любомира Євгеновича  – директора Порічанського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.41. Гуля Олександра Миколайовича  – директора Староярської ЗОШ І–ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

1.42. Кіт Галину Михайлівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Староярської ЗОШ І–ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

1.43. Фульмес Марію Дмитрівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Чолгинської ЗОШ І–ІІ ступенів.

1.44. Гембаль Світлану Степанівну – директора Івано-Франківського центру дитячої та юнацької творчості.

1.45. Бігун Галину Іванівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Новояворівської ЗОШ І ступеня.

1.46.  Флис Наталію Андріївну –  директора ДНЗ №1 м. Яворова.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

2.1. Парамонову Ярославу Федорівну – учителя української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.2. Пономарьову Марію Степанівну – учителя української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.3. Фірчук Ольгу Миколаївну – учителя української мови та літератури  Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.4. Щудлюк Лідію Іванівну – учителя англійської мови Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.5. Дутко Лілію Василівну – учителя математики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.6. Моржин Наталію Романівну – учителя фізики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.7. Пиж Оксану Григорівну – учителя математики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.8. Копитко Ольгу Семенівну – учителя географії Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.9. Горох Марію Степанівну – учителя музики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.10. Романик Ірину Василівну – учителя математики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.11. Хомік Марію Миколаївну – учителя англійської мови Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.12. Біляк Оксану Богданівну –  учителя англійської мови Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.13. Бий Оксану Богданівну – учителя української мови та літератури  Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.14. Здебську Лесю Михайлівну – учителя образотворчого мистецтва Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.15. Глущенко Уляну Олександрівну – учителя хімії Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.16. Лопачака Миколу Євгеновича – учителя предмета «Захист Вітчизни» Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.17. Галицю Надію Михайлівну – учителя математики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.18. Карпу Тетяну Миколаївну – учителя української мови та літератури  опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.19. Меньок Ольгу Михайлівну – учителя початкових класів опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.20. Слюсар Оксану Іванівну – практичного психолога опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.21. Тучапець Валентину Дмитрівну – учителя початкових класів філії «Колоницька ЗОШ І ступеня» порного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.22. Федьків Ганну Володимирівну – учителя початкових класів філії «Колоницька ЗОШ І ступеня» порного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.23. Голоту Світлану Миколаївну – учителя початкових класів філії «Порубська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.24. Фринзюк Віру Іванівну – учителя початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

2.25. Ференц Оксану Євстафіївну – учителя початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

2.26. Гулу Марію Богданівну – музичного керівника Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

2.27. Карпу Наталію Олександрівну –  учителя початкових класів Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

2.28. Флис Наталію Андріївну – вихователя дошкільного навчального закладу №1 м. Яворова.

2.29. Шишкіну Надію Степанівну – вихователя дошкільного навчального закладу №2 м. Яворова.

2.30. Іванцеву Ірину Михайлівну – вихователя дошкільного навчального закладу №5 м. Новояворівська.

2.31. Чуму Ганну Михайлівну – учителя зарубіжної літератури Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи.

2.32. Гринчак Світлану Юріївну – учителя географії Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи.

2.33. Трубич Надію Олексіївну – учителя англійської мови Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи.

2.34. Салабай Олександру Олексіївну – учителя математики  Воледобростанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.35. Клебана Василя Васильовича – учителя інформатики Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби.

2.36. Пелих Наталію Володимирівну – учителя початкових класів Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби.

2.37. Клак Оксану Григорівну – учителя зарубіжної літератури Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.34. Кузьмич Марію Миколаївну – учителя біології, хімії Дацьківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.35. Рубай Жанну Іванівну – учителя зарубіжної літератури Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

2.36. Левицьку Людмилу Володимирівну – учителя біології та хімії Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

2.37. Сокальчука Романа Богдановича – учителя фізичної культури Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

2.38. Ничкало Любов Володимирівну – учителя української мови та літератури  Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.39. Паньо Оксану Петрівну – учителя української мови та літератури  Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.40. Бриндас Галину Михайлівну – учителя біології та хімії Мужиловицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

2.41. Шурко Галину Арсеніївну – учителя математики  Порічанського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

2.42. Новосад Лесю Богданівну – учителя біології  Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

2.43. Кобзяк Надію Романівну – учителя української мови та літератури  Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

2.44. Бордун Ганну Петрівну – учителя математики Сарнівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.45. Гуля Олександра Миколайовича – учителя образотворчого мистецтва Староярської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

2.46. Турбу Наталію Богданівну – учителя англійської мови Староярської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

2.47. Собейко Лілію Мирославівну – учителя початкових класів Староярської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

2.48. Вань Ірину Анатоліївну – учителя географії Терновицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

2.49. Юрас Оксану Василівну – учителя початкових класів Терновицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

2.50. Марціняк Надію Романівну – учителя української мови та літератури  опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.51. Самотею  Надію Андріївну – учителя англійської мови опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.52. Нечай Марію  Іванівну – учителя географії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.53. Юзишин Марію Миколаївну – учителя основ християнської етики опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.54. Мурську Любов Миколаївну – учителя музичного мистецтва опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.55. Кучму Світлану Степанівну – учителя трудового навчання опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.56. Ізбянську Світлану Афанасіївну – практичного психолога опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.57. Гоч Олександру Йосипівну –  учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.58. Кульчицьку Ольгу Романівну –  учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.59. Яхницьку Марію Павлівну – учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.60. Яремин Софію Андріївну – учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.61. Манзак Вікторію Вадимівну – учителя початкових класів філії «Ямельнівська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

2.62. Бордуляк Ольгу Йосипівну – учителя математики  Мальчицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

2.63. Міштура Степана Євгеновича – учителя музики та музичного мистецтва  Мальчицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

2.64. Павлюх Ганну Михайлівну – учителя історії Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.65. Абдулу Вадима Борисовича – учителя історії Добростанської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.66. Ваньо Олександру Степанівну – учителя української мови та літератури  опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

2.67. Валах Ольгу Іванівну – учителя географії  опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

2.68. Тучапську Оксану Іванівну – учителя української мови та літератури  опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

2.69. Кульматицьку Лесю Богданівну – учителя хімії  опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

2.70. Кропивницьку Оксану Теодорівну – учителя трудового навчання  опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

2.71. Кульматицьку Марію Степанівну – учителя початкових класів опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

2.72. Гавловську Людмилу Тимофіївну – учителя біології опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

2.73. Лигор Софію Гнатівну – учителя української мови та літератури  опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

2.74. Антоненко Ганну Іванівну – учителя біології  Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.75. Юрас Світлану Іванівну – учителя початкових класів Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.76. Вовчак Ольгу Миронівну – учителя інформатики Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ».

2.77. Федик Марію Мирославівну – учителя української мови та літератури  Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана  Севери – ДНЗ».

2.78. Хім’як Любов Василівну – учителя початкових класів Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ».

2.79. Тузяк Любов Іванівну – учителя трудового навчання  Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.80. Пуківську Оксану Омелянівну – учителя української мови та літератури  Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.81. Кузьмин Тетяну Анатоліївну – учителя української мови та літератури  Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.82. Гуменюка Ярослава Івановича – учителя зарубіжної  літератури  Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.83. Гуменюк Тетяну Аширівну – учителя зарубіжної  літератури  Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.84. Лінника Анатолія Миколайовича – учителя історії Бірківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Івана Франка.

2.85. Волошин Ніну Василівну – учителя початкових класів Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.86. Ковалик Надію Степанівну – педагога-організатора Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.87. Міщишин Ольгу Андріївну – учителя історії та правознавства Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.88. Охоту Ірину Степанівну – учителя початкових класів Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи.

2.89. Алесін Ганну Іванівну – учителя початкових класів Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.90. Диду Василя Михайловича – учителя української мови та літератури  : Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

2.91. Андрусів Оксану-Іванну Романівну – учителя інформатики та математики Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

2.92. Чекан Ірину Ярославівну – учителя образотворчого мистецтва Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

2.93. Горб’яка Богдана Михайловича – учителя трудового навчання Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.94. Саракулу Світлану Ярославівну – учителя історії та географії Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.95. Якимець Ольгу Степанівну – учителя початкових класів Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.96. Дутко Євгенії Володимирівні – учителя початкових класів Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.97. Федця Миколу Мар’яновича – учителя фізичної культури Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.98. Карпа Оксану Олексіївну – учителя початкових класів Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.99 Полуха Миколу Васильовича – учителя образотворчого мистецтва Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.100. Труняк Надію Петрівну – учителя початкових класів Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.101. Альмеса Степана Івановича – учителя фізичної культури Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.102. Карпу Михайла Петровича – учителя математики Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

2.103. Філімонову Надію Іванівну – учителя початкових класів Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

2.104. Наконечну Марію Михайлівну – учителя української мови та літератури Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

2.105. Бугійчик Марію Богданівну – учителя початкових класів Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.106. Людкевич Ірину Петрівну – учителя зарубіжної  літератури  Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.107. Лугову Надію Степанівну – учителя історії  Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.108. Вербенця Михайла Михайловича – учителя фізичної культури Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.109. Іванчишин Надію Михайлівну – учителя англійської мови Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.110. Ферцович Марію Степанівну –  учителя української мови та літератури Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.111. Хомутник Любов Федорівну – учителя історії Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.112. Хоружого Ігоря Васильовича – учителя трудового навчання Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.113. Копанську Мирославу Степанівну – учителя географії Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.114. Линду Оксану Іванівну – учителя початкових класів Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.115. Величко Світлану Йосипівну – учителя початкових класів Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.116. Гірняка Василя Івановича – учителя трудового навчання Ясниського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди – ДНЗ».

2.117. Кушлу Олександру  Миколаївну – учителя зарубіжної  літератури  Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.118. Романик Марію Богданівну – учителя англійської мови Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

2.119. Тесля Марію Романівну – учителя музичного мистецтва Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

2.120. Бабляк Любов Володимирівну  –   учителя української мови та літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.121. Барчишин  Людмилу Володимирівну – учителя української мови та літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.122. Юськів Іванну Василівну – учителя історії опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.123. Козакул Наталію Михайлівну – учителя біології опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.124. Флюд Лесю Степанівну – учителя англійської мови опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

2.125. Пецкович Галину Сергіївну – учителя англійської мови Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2.126. Джулай Галину Романівну – учителя інформатики Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2.127. Жмурка Петра Броніславовича – учителя спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

2.128. Коваль Оксану Андріївну – учителя англійської мови Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.129. Фульмес Любов Іванівну – учителя української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.130. Романчишин Галину Григорівну – учителя української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.131. Кизик Галину Зенонівну – учителя історії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.132. Жмурка Петра Броніславовича – учителя трудового навчання Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.133. Процик Марію Петрівну – учителя географії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.134. Цікало Віру Дмитрівну – учителя основ християнської етики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.135. Глушик Марію Іванівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.136. Швець Ольгу Михайлівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.137. Демус Лесю Михайлівну –   учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.138. Бубісь Оксану Дмитрівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.139. Раздєлішину Аллу Миколаївну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.140. Васильовську Світлану Іванівну – учителя української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.141. Смук Лесю Йосипівну –  учителя трудового навчання  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.142. Гадуп’як Марію Іванівну – учителя англійської мови Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.143. Волоско Галину Михайлівну  – учителя англійської мови Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.144. Жаборт Ярославу Михайлівну – учителя української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.145. Донченко Ольгу Миколаївну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.146. Барбару  Михайла Михайловича – учителя історії та правознавства Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.147. Флюда Василя Михайловича – учителя математики Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.148. Бориславського Олега Анатолійовича – учителя хімії Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.149. Ястремську Лесю Михайлівну – учителя української мови та літератури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.150. Шипку Петра Васильовича – учителя фізичної культури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.151. Скобало Світлану Іванівну – учителя англійської мови Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.152. Шалавило Галину Степанівну – учителя економіки Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.153. Іваху Ольгу Михайлівну –  учителя музичного мистецтва  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.154. Никиль Богданну Михайлівну –  учителя основ християнської етики  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.155. Лабу Володимира Петровича – учителя хімії  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.156. Лабу Галину Іванівну – учителя біології  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.157. Марків Зульфію Аслямівну – учителя основ здоров’я  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.158. Турка Василя Васильовича – учителя фізики  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.159. Никиль Уляну Євгенівну – учителя трудового навчання Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.160.  Лещика Віктора Романовича – учителя трудового навчання Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.161. Мануляк Тетяну Анатоліївну – учителя початкових класів Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.162. Пирч Ірину Михайлівну – учителя початкових класів Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.163. Мисько Антоніну Романівну – учителя англійської мови Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.164. Біляк Віру Романівну  – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.165. Максимишин Оксану Федорівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.166. Карелко Ірину Петрівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.167.  Линду Марію Євгенівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.168. Полюх Людмилу Степанівну –  учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.169. Карвацьку Марію Олексіївну – учителя початкових класів  Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.170. Манкевич Антоніну Михайлівну – учителя біології  Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.171. Степуренка Віктора Романовича – учителя математики  Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

3.1. Женчур Наталії Василівні – учителю початкових класів Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.2. Галамай Оксані Дмитрівні – учителю географії Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.3. Мурин Наталії Петрівні –  учителю початкових класів філії «Порубська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

3.4. Цікалишин Лідії Іванівні – вихователю дошкільного навчального закладу №4 м. Новояворівська.

3.5. Тимчині Оксані Михайлівні – вихователю дошкільного навчального закладу №4 м. Новояворівська.

3.6. Мірці Світлані Степанівні – вихователю дошкільного навчального закладу с. Нагачів.

3.7. Пристайко Любові Павлівні – практичному психологу дошкільного навчального закладу №7 м. Новояворівська.

3.8. Романик – Ярмусь Марії Антонівні – учителю математики Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи.

3.5. Лозинській Надії Миколаївні – учителю географії Дубровицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.6. Лагно Юлії Іванівні – учителю початкових класів Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

3.7. Лагно Тетяні Іванівні – учителю української мови та літератури Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина.

3.8. Пелиньо Тетяні Іванівні – учителю початкових класів Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина.

3.9. Брошко Світлані Богданівні – учителю історії та правознавства  Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.10. Михаляк Наталії Василівні – учителю математики Мужиловицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

3.11. Цебенко Ользі Федорівні – учителя основ християнської етики Мужиловицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

3.12. Хім’як Ользі Миколаївні – учителю української мови та літератури Мужиловицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

3.13. Виздрик  Ірині Петрівні – учителю зарубіжної літератури Лозинського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

3.14. Грицан Марії Романівні – учителю початкових класів Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

3.15. Маїк Тетяні Миронівні – учителю української мови та літератури Сарнівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.16. Мончак Марії Степанівні – учителю зарубіжної літератури Сарнівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.17. Кіт Галині Михайлівні – учителю історії Староярської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

3.18. Графінській Лілії Зіновіївні – учителю польської мови Староярської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

3.19. Вовк Марії Григорівні – учителю української мови та літератури Терновицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

3.20. Мельник Марії Остапівні – учителю початкових класів Терновицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

3.21. Савчак Галині Петрівні – учителю початкових класів Терновицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

3.22. Рубай Лесі Степанівні – учителю початкових класів Чолгинської ЗОШ І–ІІ ступенів.

3.23. Виздрик  Ірині Петрівні – учителю української мови та літератури опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

3.24. Підляській Зоряні Богданівні – учителю історії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

3.25. Прихід Орисі Ярославівні – учителю фізики Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.26. Петрів Наталії Василівні – учителю англійської мови опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

3.27. Кобзяк Зоряні Іванівні – учителю основ християнської етики опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

3.28. Кропивницькому Олегу Мирославовичу – учителю фізичної культури опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

3.29. Доскоч Галині Михайлівні – учителю географії опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

3.30. Півторак Любові Володимирівні – учителю початкових класів опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

3.31. Рубаю Михайлу Романовичу – учителю фізичної культури Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.32. Сосновській Світлані Іванівні – учителю української мови та літератури Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ».

3.33. Гембаровській Галині Степанівні – учителю початкових класів Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.34. Трісці Іванні Михайлівні – учителю зарубіжної літератури Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи.

3.35. Цесляр Тетяні Ярославівні – учителю англійської та німецької мов Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.36. Венгрин Ірині Михайлівні – учителю початкових класів Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

3.37. Никіль Наталії Ігорівні – учителю початкових класів Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.38. Гембаль Ірині Федорівні – учителю білогії Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.39. Антонишин Марії Петрівні – практичному психологу Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.40. Середі Ользі Романівні – учителя української мови та літератури Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

3.41. Шеремет Маріі Михайлівні – практичному психологу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

3.42. Ситків Лесі Василівні – учителю біології Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.43. Філь Нелі Іванівні – учителю початкових класів Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.44. Різник Вірі Петрівні – учителю української мови та літератури Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.45. Лупак Галині Богданівні – учителю української мови та літератури Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.46. Юфиму Володимиру Миколайовичу – учителю трудового навчання Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.47. Слиш Тетяні Леонідівні – учителю географії  Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.48. Тесля Марії Романівнї – педагогу-організатору Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

3.49. Гунькало Дарії Степанівні – учителю біології Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

3.50. Ковалик Оксані Романівні – учителю початкових класів Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

3.51. Хоманець Вікторії Миколаївні – учителю української мови та літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

3.52. Тисовській Ользі Іванівні – учителю фізики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

3.53. Собейко Наталії Степанівні – учителю початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

3.54. Макоус-Заставній Тетяні Іванівні –  учителю історії опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

3.55. Хомік Галині Степанівні – учителю спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

3.56. Герасімовій Галині Ярославівні – учителю спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

3.57. Пашкалян Галині Петрівні – учителю української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.58. Кархут Мар’яні Федорівні – учителю англійської мови Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.59. Юзюк Світлані Василівні – соціальному педагогу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

3.60. Іванишин Вероніці Іванівні – учителю зарубіжної літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

3.61. Підгорецькій Галині Остапівні – учителю біології  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.62. Ситарчук Лідії Юріївні – учителю фізичної культури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

3.63. Цікалишин Лесі Михайлівні – учителю історії Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

3.64. Сенюті Мирославі Миколаївні – практичному психологу Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

3.65. Зозулі Галині Михайлівні – учителю української мови та літератури Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

3.66. Бігун Галині Іванівні – учителю початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

3.67. Зозулі Надії Миколаївні – учителю початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

3.68. Смолинцю Ігорю Миколайовичу – учителю фізичної культури Новояворівської ЗОШ І ступеня.

3.69. Зазулі Наталії Миронівні – учителю англійської мови Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»:

4.1. Парамонову Ярославу Федорівну – учителя української мови та літератури Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.2. Пономарьову Марію Степанівну – учителя української мови та літератури Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.3. Щудлюк Лідію Іванівну – учителя англійської мови Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.4. Моржин Наталію Романівну – учителя фізики Яворівської гімназії ім. Осипа  Маковея.

4.5. Галицю Надію Михайлівну – учителя математики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.6. Лопачака Миколу Євгеновича – учителя предмета «Захист Вітчизни» Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.7. Карпу Тетяну Миколаївну – учителя української мови та літератури  опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

4.8. Фринзюк Віру Іванівну – учителя початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

4.9. Баглая Степана Йосиповича – учителя фізичної культури Дацьківської ЗОШ І–ІІ ступенів.

4.10. Ольшанську Катерину Іванівну – учителя початкових класів Дацьківської ЗОШ І–ІІ ступенів.

4.11. Рубай Жанну Іванівну – учителя зарубіжної літератури Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

4.12. Левицьку Людмилу Володимирівну – учителя біології та хімії Залузької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

4.13. Бриндас Галину Михайлівну – учителя біології та хімії Мужиловицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

4.14. Шурко Галину Арсеніївну – учителя математики  Порічанського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

4.15. Мельник Марію Остапівну – учителя початкових класів Терновицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

4.16. Марціняк Надію Романівну – учителя української мови та літератури  опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

4.17. Самотею  Надію Андріївну – учителя англійської мови опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

4.18. Юзишин Марію Миколаївну – учителя основ християнської етики опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

4.19. Яремин Софію Андріївну – учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

4.20. Бордуляк Ольгу Йосипівну – учителя математики  Мальчицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

4.21. Залузьку Оксану Василівну – учителя початкових класів Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

4.22. Ваньо Олександру Степанівну – учителя української мови та літератури  опорного закладу «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича».

4.23. Гавловську Людмилу Тимофіївну – учителя біології опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

4.24. Антоненко Ганну Іванівну – учителя біології  Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.25. Тузяк Любов Іванівну – учителя трудового навчання  Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.26. Пуківську Оксану Омелянівну – учителя української мови та літератури  Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.27. Кузьмин Тетяну Анатоліївну – учителя української мови та літератури  Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.28. Гуменюк Тетяну Аширівну – учителя зарубіжної  літератури  Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.29. Міщишин Ольгу Андріївну – учителя історії та правознавства Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.30. Охоту Ірину Степанівну – учителя початкових класів Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи.

4.31. Горб’яка Богдана Михайловича – учителя трудового навчання Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.32. Карпа Оксану Олексіївну – учителя початкових класів Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.33. Полуха Миколу Васильовича – учителя образотворчого мистецтва Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.34. Полух Оксану Володимирівну – учителя початкових класів Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.35. Карпу Михайла Петровича – учителя математики Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

4.36. Бугійчик Марію Богданівну – учителя початкових класів Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.37. Романик Степанію Іванівну – учителя музичного мистецтва Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.38. Хоружого Ігоря Васильовича – учителя трудового навчання Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.39.  Хомік Ганну Петрівну – учителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

4.40. Цікало Віру Дмитрівну – учителя основ християнської етики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.41. Глушик Марію Іванівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.42. Швець Ольгу Михайлівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.43. Раздєлішину Аллу Миколаївну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.44. Жаборт Ярославу Михайлівну – учителя української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.45. Донченко Ольгу Миколаївну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.46. Барбару  Михайла Михайловича – учителя історії та правознавства Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

4.47. Бориславського Олега Анатолійовича – учителя хімії Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

4.48. Ястремську Лесю Михайлівну – учителя української мови та літератури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

4.49. Шипку Петра Васильовича – учителя фізичної культури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

4.50. Іваху Ольгу Михайлівну –  учителя музичного мистецтва  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.51. Никиль Богданну Михайлівну –  учителя основ християнської етики  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.52. Лабу Володимира Петровича – учителя хімії  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.53. Лабу Галину Іванівну – учителя біології  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.54. Турка Василя Васильовича – учителя фізики  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.55. Никиль Уляну Євгенівну – учителя трудового навчання Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.56.  Лещика Віктора Романовича – учителя трудового навчання Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.57. Пирч Ірину Михайлівну – учителя початкових класів Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.58. Карелко Ірину Петрівну – учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

4.59. Полюх Людмилу Степанівну –  учителя англійської мови Новояворівської ЗОШ І ступеня.

4.60. Манкевич Антоніну Михайлівну – учителя біології  Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.61. Степуренка Віктора Романовича – учителя математики  Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.62. Диду Василя Михайловича – учителя української мови та літератури  : Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

4.63. Андрусів Оксану-Іванну Романівну – учителя інформатики та математики Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

  1. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

5.1. Копитко Ользі Семенівні – учителю географії Яворівської  гімназії імені Осипа  Маковея.

5.2. Вербенець Галині Федорівні – учителю англійської мови Яворівської  гімназії імені Осипа  Маковея.

5.3. Горох Марії Степанівні – учителю музики Яворівської  гімназії імені Осипа  Маковея.

5.4. Романик Ірині Василівні – учителю математики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.5.  Хомік Марії Миколаївні – учителю англійської мови Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.6. Здебській Лесі Михайлівні – учителю образотворчого мистецтва Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.7. Меньок Ользі Михайлівні –  учителю початкових класів  опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

5.8. Ференц Оксані Євстафіївні – учителю початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

5.9. Салабай Олександрі Олексіївні – учителю математики  Воледобростанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

5.10. Клебану Василю Васильовичу – учителю інформатики Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби.

5.11. Пелих Наталії Володимирівні – учителю початкових класів Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби.

5.12. Ничкало Любові  Володимирівні – учителю української мови та літератури  Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

5.13. Паньо Оксані Петрівні – учителю української мови та літератури  Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

5.14. Кобзяк Надії Романівні – учителю української мови та літератури  Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

5.15. Кульчицькій Ользі Романівні –  учителю початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

5.16. Яхницькій Марії Павлівні – учителю початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

5.17. Манзак Вікторії Вадимівні – учителю початкових класів філії «Ямельнівська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

5.18. Ліннику Анатолію Миколайовичу – учителю історії Бірківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Івана Франка.

5.19. Саракулі Світлані Ярославівні – учителю історії та географії Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5.20. Кархут Любомирі Михайлівні – учителю основ християнської етики Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

5.21. Копанській Мирославі Степанівні – учителю географії Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

5.22. Романик Марії Богданівні – учителю англійської мови Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

5.23. Гарбуз Галині Дмитрівні – учителю української мови та літератури  Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

5.24.  Бабляк Любові Володимирівні  –   учителю української мови та літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

5.25. Барчишин  Людмилі Володимирівні – учителю української мови та літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

5.26. Юськів Іванні Василівні – учителю історії опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

5.27. Козакул Наталії Михайлівні – учителю біології опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

5.28. Жмурку Петру Броніславовичу – учителю спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

5.29. Коваль Оксані Андріївні – учителю англійської мови Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.30. Фульмес Любові Іванівні – учителю української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.31. Романчишин Галині Григорівні – учителю української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.32. Кизик Галині Зенонівні – учителю історії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.33. Жмурку Петру Броніславовичу – учителю трудового навчання Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.34. Скобало Світлані Іванівні – учителю англійської мови Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

5.35. Коростій Людмилі Григорівні – учителю образотворчого мистецтва Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

5.36. Марків Зульфії Аслямівні – учителю основ здоров’я  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

5.37. Мисько Антоніні Романівні – учителю англійської мови Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

5.38. Мануляк Тетяні Анатоліївні – учителю початкових класів Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

5.39. Карвацькій Марії Олексіївні – учителю початкових класів  Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5.40. Абдулі Вадиму Борисовичу – учителю історії Добростанської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

5.41. Ферцович Марії Степанівні –  учителю української мови та літератури Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

5.42. Хомутник Любові Федорівні – учителю історії Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

  1. Присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»:

6.1. Герасімовій Галині Ярославівні – майстру виробничого навчання Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист»:

7.1. Клебан Ларису Степанівну – вихователя Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

7.2. Гулу Марію Богданівну – музичного керівника  Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист»:

8.1. Фірчук Ольгу Миколаївну – учителя української мови та літератури  Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

8.2. Дутко Лілію Василівну – учителя математики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

8.3. Нечай Марію Іванівну – учителя географії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

8.4. Флюд Лесю Степанівну – учителя англійської мови опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

8.5. Джулай Галину Романівну – учителя інформатики Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

8.6. Процик Марію Петрівну – учителя географії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

  1. Присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»:

9.1. Глущенко Уляні Олександрівні – учителю хімії Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

9.2. Пецкович Галині Сергіївні – учителю англійської мови Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

9.3. Флюду Василю Михайловичу – учителю математики Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

  1. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня при департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

10.1. Голубець Оксану Володимирівну  –  методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

10.2. Каліцінську Галину Мирославівну  –  методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

10.3. Копитко Ольгу Семенівну – методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

10.4. Романик Галину Володимирівну – методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

10.5. Флис Оксану Григорівну – методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

10.6. Щудлюк Лідію Іванівну –  методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

  1. Головному бухгалтеру відділу освіти Яворівської райдержадміністрації О. Бачало здійснити нарахування заробітної плати педагогічним працівникам за результатами атестації з дати проведення засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                               В. Байда

 

Завідувач методичного кабінету                                О. Фірчук

 

Юрисконсульт                                                             І. Цидуляк

 

Головний бухгалтер                                                   О. Бачало

 

Головний спеціаліст відділу освіти                                             І. Резолюта

 

Методист методичного кабінету                                                  О. Лазорко