Вітаємо переможців районного конкурсу – виставки «Писанковий розмай»

Номінація «Великодня композиція»

І місце

Жук Софію, ученицю 5-Б класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Петяк Ольгу, Федик Вікторію, Проценко Софію, Гіщак Юлію, Огородник Христину, Бойко Марію, Волкову Софію, учнів 10-Б, 11-Б, 11-А класів, Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Здебська Леся Михайлівна).

 

 

ІІ місце

Маланій Анну-Марію, ученицю 1 класу Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

Купцьо Назара, учня 2-А класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Буфан Віра Богданівна);

Серафин Інну, ученицю 2 класу Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Дорош М.В.);

Квас Ірину, ученицю 9 класу Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

 

ІІІ місце

Антонів Соломію, ученицю 9 класу Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»;

Кривак Ірину, Теплюх Діану, Максимчук Тетяну, Бздир Надію, учнів 6-Б класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ( керівник Здебська Леся Михайлівна).

 

 

Номінація «Великодня писанка»

І місце

Дида Михайла, учня 6-Б класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Здебська Леся Михайлівна);

Єлсукову Ольгу, ученицю 8-А класу Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Гірник Марія Юріївна).

 

ІІ місце

Пастух Вероніку, ученицю 6 класу Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Лин Віра Михайлівна);

Шалавила Тараса, учня 2 класу Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ» (керівник Хім’як Л.В.);

Журбенко Анну, ученицю 1 класу Яворівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступеню».

 

ІІІ місце

Василевського Олександра, учня 6-А класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Гуль Ірина Богданівна);

Василевського Дмитра, учня 4-Б класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Женчур Наталія Василівна);

Марко Надію, ученицю 1 класу Свидницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» ( керівник Мудрик І.М).

 

 

Номінація «Великодній вінок»

І місце

Качинську Яну, ученицю 7 класу Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (вчитель Хацко Ліліана Михайлівна);

Александрович Анастасію, ученицю 2 класу Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ  ступенів – ДНЗ» (керівник Дорош М.В.).

 

ІІ місце

Старецьку  Ірину, ученицю 5-Б класу Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»

імені Тараса Шевченка (керівник Смага О.П.);

Єгорову Кароліну, ученицю 8-Б класу Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

Байдалу Олесю, Кичму Вікторію, учениць 8-9 класів, опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» імені Романа Шухевича (керівник Кропивницька Оксана Теодорівна).

 

ІІІ місце

Кухту Віолету, Пилюк Надію, учениць 4 класу Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Данило І.Р.);

Чорну  Анастасію, Родич Анну, учениць 6-Б, 5-А класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (керівник Гамулець Світлана Євгенівна);

Депа Назарія, учня 3 класу Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ» (керівник Андрущишин Л.М.).

 

 

Номінація «Вишиваний рушничок»

 І місце

Чабан Соломію, ученицю 3-А класу Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»

імені Тараса Шевченка (керівник Цеглевич Н.Б.);

Качмар Анастасію, ученицю 2 класу Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» (керівник Дорош М.В.).

 

 

ІІ місце

Малюшевську Софію, ученицю 3 класу Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Чабан Марія Михайлівна).

 

ІІІ місце

Панківську Юлію, ученицю 5 класу Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Лин Віра Михайлівна).

 

Номінація «Великодній сувенір»

 І місце

Королевича Романа, учня 1 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького (керівник Дида Любов Михайлівна);

Якимишин Яну, ученицю 6 класу Дацківської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Стельмах О. В.

 

ІІ місце

Пелих Юліану, ученицю 1-А класу опорного закладу «Немирівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів» ( керівник Хомік Оксана Ярославівна);

Калитяк Яну, ученицю 4 класу Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Гнатишак О.М.);

Пастух Ірину, ученицю 3 класу Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Рось Любов Володимирівна).

 

ІІІ місце

Лозинську Христину, ученицю 7 класу Ясниського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви  Беринди – ДНЗ»;

Марків Христину, ученицю 8 класу Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Марків Марія Іванівна).

 

Номінація «Великодній кошик»

І місце

Бамбурову Вікторію, Належату Вікторію, учнів 8-Б класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ( керівник Здебська Леся Михайлівна);

Ільчишин Христину, ученицю 7 класу Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Шевчик Оксана Романівна).

 

ІІ місце

Учнів 3-4 класів Новояворівської ЗОШ І ступенів (керівник Шот Оксана Андріївна);

Юрчик Оксану, ученицю 4 класу  Глиницького  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Кулинич Галина Станіславівна);

Учнів 4 класу Великопільського  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник  Гребенкіна Г.С.).

 

ІІІ місце

Присташ Вікторію, ученицю 2 класу  Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник  Присташ Тетяна Степанівна);

Штаюру Марту, ученицю 1 класу Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»;

Пасічника Ростислава, Заника Романа,  учнів 2 класу Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ» (керівник Цізда Л.А.).