Підсумки обласної  природоохоронної акції «Первоцвіти просять захисту»

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ  УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ  І  НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

«ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ  ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

 

Н А К А З

від 22 травня 2019 року                                   Львів                                № 27-з

 

Про підсумки обласної
природоохоронної акції
«Первоцвіти просять захисту»

 

Відповідно до річного плану роботи КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» на 2019 рік проведено обласну природоохоронну акцію «Первоцвіти просять захисту».

Акція проводилась з метою збереження та охорони ранньоквітучих рослин, формування у підростаючого покоління  відповідального ставлення до природи, активізації пізнавальної, творчої, просвітницької діяльності учнівської молоді.

До акції було залучено школярів та вихованців закладів загальної середньої  та позашкільної освіти області з  14 районів області (Бродівського, Городоцького, Радехівського, Миколаївського, Мостиського, Перемишлянського, Пустомитівського, Сокальського, Самбірського, Сколівського, Старосамбірського, Жовківського, Жидачівського, Яворівського), Магерівської ОТГ, міст  Самбора, Нового Роздолу, Львова.

Відповідно до протоколу засідання журі від  22 травня 2019 року

 

Н А К А З У Ю:

 

  1. Нагородити дипломами КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» переможців природоохоронної акції «Первоцвіти просять захисту» за номінаціями:

 

І. “Кращий звіт, відеозапис, презентація

 

І місце

Карпу Валентина учня 10 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району;
Колектив учнів  2-3 класів  Бачівського НВК Перемишлянського району.

 ІІ місце

Семчишин Марту ученицю 6-Б класу опорного закладу
«Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»;
Підлужну Мілену ученицю 6-Б класу опорного закладу
«Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»;
Дац Вероніку ученицю 4 класу Зарічанського ЗЗСО І ступеня Мостиської ОТГ;
Юрчак Марію ученицю 3 класу Зарічанського ЗЗСО І ступеня Мостиської ОТГ;
Підбережник Настю ученицю 2 класу Зарічанського ЗЗСО І ступеня Мостиської ОТГ;
Пециляк Ярину ученицю 6-в класу СЗШ№ 96 м. Львова;
Сенишин Юлю

 

ученицю 7 класу ОЗ Щирецької ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа Пустомитівського району;
Левицьку Юстину ученицю 7 класу ОЗ Щирецької ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа Пустомитівського району;
Колектив учнів Зарічанського ЗЗСО І ступеня Мостиського району;
Колектив учнів 5-8 класів Тучненської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Вихованців гуртків Львівського МДЕНЦ;
Колектив учнів 2, 6 класів Хлопчицької СЗШ I-III ступенів Самбірського району.

 

ІІІ місце        

Божак Вероніку ученицю 3 класу Варязької ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Куліковського Назарія учня 8 класу Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;
Скіряк Ярину ученицю 8-А класу Жовківської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів;
Жемутко Марту ученицю 6 класу Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Брановську Аліну ученицю 6-класу  Кривецького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Радехівського району;
БурдейнуТетяну ученицю 7 класу Суходільської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Петулю Софію ученицю 7 класу Суходільської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Бурдейну Анну ученицю 7 класу Суходільської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Приймак   Анастасію ученицю 8 класу ОЗ «Твіржанський ЗЗСО І–ІІІ ступенів – ЗДО” Мостиської ОТГ;
Лесів Соломію ученицю 10 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Колектив учнів 6 класу Підберізцівського НВК І- ІІІ ступенів Пустомитівського району;
Вихованців гуртка «Юні лісівники» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» (Великомостівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» Сокальського району).

 

ІІ. “Кращий малюнок”

                                                                                  І місце                                      

Качмар Тетяну ученицю 1 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району;
Синишин Олександру ученицю 5 класу Дусанівської СЗШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району.

 

ІІ місце

Косенко Вероніку ученицю 2-Б класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Кудан Марію ученицю 6 класу Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;
Кривейко Анну ученицю 2 класу Річківської ЗОШ І-ІІ ступенів Жовківського району;
Чвак Вероніку ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Ходорів;
Кашубу Лілію ученицю 1 класу Соснівської музичної дитячої школи;
Ціздина Владислава учня 2 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Вихованців гуртка «Екологічна студія «Чарівний пензлик» КЗ ЦПО м. Самбір.

 

ІІІ місце

Маційовську Діану ученицю 1-А класу  Миколаївського НВК;
Легкун Юлію ученицю 2 класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Заяця Макара учня 1-Б класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Сусіду Єлизавету

 

ученицю 4 класу Поршнянської філії І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи Паньківа Пустомитівського району;
Процик Ірину ученицю 1 класу Чайковицького НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів ДНЗ»  Самбірського району;
Деляновську Єву ученицю 1 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Ходорів;
Вітовіч Дарину

 

ученицю 4 класу Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Ільків Богданну ученицю 3 класу Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Гнатюка Євгена учня 1 класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Святоцьку-Козак Юлію ученицю 5 класу Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Стукаліну Яну вихованку гуртка «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»;
Пришляк Христину ученицю 3 класу Миколаївської ЗОШ І ступеня.

 

ІІІ. “Кращий плакат, стінгазета”

 

І місце

Гозу Оксану ученицю 8 класу Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Яворівського району;
Райчинець Вікторію ученицю 8-А класу Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
Когут Марту ученицю 7 класу Тучненської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Колектив учнів 7 класу Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Колектив учнів 5-А класу ОЗ «Магерівський ЗЗСО І-ІІІ ступені» Магерівської ОТГ.

 

ІІ місце

Котика Сергія вихованця гуртка «Соняшник» Сокальського БДЮТ;
Шукатку Ярослава вихованця гуртка «Соняшник» Сокальського БДЮТ;
Климчук Надію ученицю 8 класу Комарівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бродівського району;
Хомяк Вікторію ученицю 8 класу Угнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Баран Вероніку

 

ученицю 7 класу Болотнянського ЗЗСО І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Маланій Мар’яну ученицю 7 класу Болотнянського ЗЗСО І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Шарван Оксану ученицю 7 класу Болотнянського ЗЗСО І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Банах Анастасію ученицю 7 класу Заболотцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Заболотцівської ОТГ Бродівського району;
Лис Соломію ученицю 6-Б класу Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївського району;
Колектив учнів 3-4 класів Дусанівської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Колектив учнів 6 класу Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Колектив учнів 4 класу  Білецької ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Колектив учнів 10-А класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 82 м. Львова.

 

ІІІ місце

Мансур Сару ученицю 7 класу ліцею № 52 імені М. Лобачевського м. Львова;
Сейфуліну Діну ученицю 7 класу ліцею № 52 імені М. Лобачевського м. Львова;
Гаврик Інесу ученицю 8 класу ліцею № 21 Львівської міської ради;
Коць Уляну ученицю 5 класу ліцею № 8 м. Львівської міської ради;
Тіцьку Олену ученицю 7 класу Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Шпорлюк Вікторію ученицю 7 класу Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Бишів Ангелину ученицю 7 класу Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Кратко Олесю ученицю 7 класу Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Трач Христину ученицю 5-Б класу академічної гімназії м. Львова;
Стадник Дану ученицю 7 класу ліцею № 21 Львівської міської ради;
Кравець Катерину ученицю 3 класу ОЗЗСО «Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Анатолія Жаловаги» Жовківського району;
Колектив учнів 6-А класу ліцею № 21 Львівської міської ради;
Колектив учнів 5 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
Колектив учнів 6 класу Тужанівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району;
Колектив учнів 4 класу Поршнянської філії І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти ОЗЗСО      І-ІІІ ступенів ім. Героя України Миколи Паньківа Пустомитівського району.

 

ІІІ. “Краща творча робота”

 

а) кращий вірш

І місце

Петришин Ганну ученицю 3 класу Чолгинської  ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Вихованців гуртка «Юні поети» Миколаївського ЗЗСО І ступеня.

 

ІІ місце

Куликовську Анну ученицю 6-А класу СЗШ№ 1 м. Львова;
Чорній Софію ученицю 9-А класу СЗШ № 72 м. Львова.

 

ІІІ місце

Притулу Вікторію ученицю 7-В  класу СЗШ№1 м. Львова;
Микитишин Ярину вихованку гуртка «Соняшник» Сокальського БДЮТ.

 

б) кращий  твір, оповідання

 

І місце

Сольвар Анастасію вихованку гуртка «Соняшник» Сокальського БДЮТ;
Власюк Юлію ученицю 7 класу Стрільбицької  ЗСШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району;
Галько Вікторію ученицю 8 класу ОНЗ Більченського НВК Миколаївського району;
Хавик Анну ученицю 9-Г класу СЗШ № 96 м. Львова.

 

ІІ місце

Коновалець Катерину ученицю 6 класу Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Хому Аліну ученицю 4 класу Бояницького НВК «ЗШ І ступеня – ДНЗ» Сокальського району;
Головенко Ярину ученицю7 класу Кам’яногірського ЗЗСО І-ІІ ступенів Магерівської ОТГ;
Гануту Марію ученицю 7 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита  Андрея Шептицького Яворівського району;
Павука Маркіяна учня 2 класу Суходільської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Возняк Марію ученицю 7 класу ОНЗ Більченського НВК Миколаївського району;
Бандрівську Мар’яну ученицю 7 класу Хлопчицької СЗШ I-III ступенів Самбірського району.

 

ІІІ місце

Прикуту Анжеліку ученицю 8-А класу Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
Сиділо Анастасію ученицю 7 класу Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Михалечко Марію ученицю 1 класу Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита  Андрея Шептицького Яворівського району;
Підлужну Вероніку ученицю 8 класу опорного закладу «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»;
Гвоздика Святослава учня 8 класу опорного закладу «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»;
Заваринського Андрія учня Скнилівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Пустомитівського району;
Синякевич Дарину вихованку театрального гуртка «Джерельце» Мостиського БДЮТ;
Дащак Вероніку ученицю 8 класу Гранки-Кутівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району;
Штурин Адріану ученицю 7 класу Білецької ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;

 

ІV. “Краща агітаційна листівка”

 

І місце

Банах Анастасію ученицю 7 класу Заболотцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Заболотцівської ОТГ Бродівського району;
Мурин Анастасію ученицю 10 класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;
Лагуняк Юлю ученицю 8 класу Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;
Бац Софію ученицю 8-А класу  ліцею № 21 Львівської міської ради.

 

ІІ місце

Матвіїв Марту ученицю 2 класу Річківської ЗОШ І-ІІ ступенів Жовківського району;
Курб’як Соломію ученицю 7 класу Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Картавцеву Вікторію ученицю 9-А класу СЗШ № 27 м. Львова;
Тацинець Марію ученицю 10 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Шумило Вікторію вихованку гуртка «Основи міжнародної журналістики» Мостиського БДЮТ Мостиської ОТГ;
Виговську Анастасію

 

вихованку гуртка «Основи міжнародної журналістики» Мостиського БДЮТ Мостиської ОТГ.

 

ІІІ місце

Марунчак Анастасію ученицю 2-А класу Миколаївської ЗОШ І ступеня;
Ракобовчук Олесю ученицю 6 класу Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Пащук Дарину вихованку Сокальської станції юних техніків;
Бурду Євгенію ученицю 4 класу Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Сташишин Вікторію ученицю 4 класу Поршнянської філії І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи Паньківа Пустомитівського району;
Карайван Кароліну гуртка фітодизайну Новороздільського БДЮТ;
Лабу Софію-Марію ученицю ліцею № 21 Львівської міської ради;
Крицю Софію ученицю ліцею № 21 Львівської міської ради;
Абрамчук Аню вихованку гуртків МАМ м. Комарно Городоцького району;
Колектив чнів 3 класу Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Колектив учнів Чайковицького НВК «СЗШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Самбірського району.

 

  1. Відзначити кращих учасників природоохоронної акції «Первоцвіти просять захисту»:

 

Бадак Дарію ученицю 5-Б класу академічної гімназії м. Львова;
Бащук Лізу ученицю 2 класу Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Євстафьєву Вікторію ученицю 2 класу Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Борис Тетяну ученицю 6 класу Гранки-Кутівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району;
Підсадочну Уляну ученицю 6 класу Гранки-Кутівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району;
Бринявську Софію ученицю 2-Б класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Бринявську Соломію ученицю 2-Б класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Брухаль Юліану ученицю 8-А класу Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
Бурдейного Сергія

 

учня 6 класу Ставчанського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Пустомитівського району;
Войтовича Івана учня 5-Б класу академічної гімназії м. Львова;
Волянюка Романа учня 2-А класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Гирич Дарію ученицю 7 класу СЗШ № 27 м. Львова;
Данилович Василину ученицю 3 класу Миколаївської ЗОШ І ступеня;
Тюху Діану ученицю 7-А класу ліцею № 21 Львівської міської ради;
Дубецьку Марту ученицю 2 класу Низівської СЗШ І-ІІ ступенів Сокальського району;
Золотарьову Анну ученицю 1-Б класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Іватьо Ірину ученицю 9 класу Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Іщак Софію ученицю ліцею № 21 Львівської міської ради;
Каптованець Лілію вихованку гуртка образотворчого мистецтва Новороздільського БДЮТ;
Качинську Юліану вихованку гуртка Сокальської Станції юних техніків;
Качмарика Дмитра учня 3 класу Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Кобак Яну вихованку гуртків БДЮТ м. Белз Сокальського району;
Кобрина Юрія учня 1-А класу Миколаївської ЗОШ І ступеня;
Кожух Ірину ученицю 4 класу ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.О.Ковча»;
Костельного Павла

 

учня 3 класу Салашівської  ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Коць  Марію ученицю 5 класу ліцею № 8 Львівської міської ради;
Кравченко Катерину ученицю Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Кулик Катерину ученицю 10-А класу СЗШ № 27 м. Львова;
Лельо Софію ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Ходорів;
Тимчишин Юліану ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Ходорів;
Лесишин Христину ученицю 4 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Литвин Лілію ученицю 3 класу Суходільської ЗОШ  І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Літинця Дениса учня 4 класу Горбачівського НВК Пустомитівського району;
Млечка Артура учня 4 класу Горбачівського НВК Пустомитівського району;
Юрас Олену ученицю 4 класу Горбачівського НВК Пустомитівського району;
Луцик Марту ученицю 7-В  класу СЗШ№1 м. Львова;
Мартин  Марту ученицю 8-А класу ОЗЗСО «Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Анатолія Жаловаги» Жовківський району;
Медвецьку Лілю ученицю Тужаніської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району;
Михайляк Андріану ученицю 11 класу Дроговизького НВК Миколаївський району;
Наконечного Дениса учня 9 класу Гранки-Кутівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району;
Ферцака Ярослава учня 9 класу Гранки-Кутівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району;
Панчук Анну ученицю 4 класу Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Парубочу Софію ученицю 7 класу Кривецького НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Радехівського району ;
Паука Дениса учня 2 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Ходорів;
Півнюка Віталія учня 1-А класу Миколаївської ЗОШ І ступеня;
Підлужного Маркіяна учня 2-А класу Миколаївської ЗОШ І ступеня;
Присяжну Юлію вихованку гуртка «Соняшник» Сокальського БДЮТ;
Рис Вероніку ученицю 4 класу Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Романів Надію ученицю 8 класу ОНЗ Більченського НВК Миколаївського району;
Сало Софію ученицю 2 класу Кам’яногірського ЗЗСО І-ІІ ступенів Магерівської ОТГ;
Сірську Марію ученицю ліцею № 21 Львівської міської ради;
Хомин Вікторію ученицю 4 класу Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів
Яворівського району;
Хора Дениса учня 2 класу Річківської ЗОШ І-ІІ ступенів Жовківського району;
Цар Христину ученицю 5 класу Болотнянського ЗЗСО Перемишлянського району;
Цимбалик Марію ученицю 8 класу Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;
Юзвяк Ірину ученицю 7 класу Хлопчицької СЗШ І-ІІІ ступенів Самбірського району;
Юпин Анну-Марію ученицю 5 класу ОЗЗСО «ДублянськА ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Анатолія Жаловаги» Жовківського району;
Ярощук Віру ученицю 1-А класу Миколаївської ЗОШ І ступеня;
Колектив учнів 5 класу Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Колектив учнів 7 класу Низівської СЗШ І-ІІ ступенів Сокальського району.

 

  1. Надати подяки КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» вчителям, керівникам гуртків, педагогам-організаторам за якісну підготовку школярів до участі в обласній природоохоронній акції «Первоцвіти просять захисту»:

 

Баршівській Ганні Володимирівні вчителю біології Стрільбицької ЗСШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району;
Безпалько Лілії Романівні вчителю Соснівської музичної дитячої школи;
Безручко Любові Степанівні керівнику гуртка «Юні лісівники» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» (Великомостівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» Сокальського району);
Белі Олені Федорівні вчителю СЗШ № 96 м. Львова;
Брик Ірині Юріївні вчителю Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Яворівського району;
Васько Оксані Ярославівні вчителю біології Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Винничек Юлії Романівні вчителю Миколаївської ЗОШ І ступеня;
Ганущину Євгену Васильовичу вчителю біології Тучненської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Гарасимчук  Анні Михайлівні. вчителю ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Гейник Наталії Ігорівні вчителю Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Герелей Надії Романівні вчителю біології та екології Жовківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;
Гонтовій Наталії Вікторівні керівнику гуртка «Основи міжнародної журналістики» Мостиського БДЮТ Мостиської ОТГ;
Горлатій Ользі Василівні вчителю початкових класів Бачівського НВК Перемишлянського району;
Гринчак Вірі Степанівні вчителю географії Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;
Грицайко Наталії Олегівні вчителю біології ОЗ «Твіржанський ЗЗСО І–ІІІ ступенів – ЗДО” Мостиського ОТГ;
Гульцьо Лесі Романівні вчителю ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Ходорів;
Гуменній Галині Іванівні вчителю Миколаївського НВК;
Дендюк Наталі Іванівні керівнику гуртка «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»;
Демків  Оксані Іванівні вчителю біології Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївського району;
Демчук Уляні Ярославівні вчителю ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Деревацькій Стефанії Павлівні вчителю географії ОЗ Щирецької ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів імені Героя України Богдана Ільківа Пустомитівського району;
Дзюбику Андрію Євгеновичу керівнику гуртків Львівського МДЕНЦ;
Диді Любові Михайлівні вчителю Прилбицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району;
Дідух Віталії Леонідівні вчителю Комарівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бродівського району;
Дмитрів Софії Володимирівні вчителю Бояницького НВК «ЗШ І ступеня – ДНЗ» Сокальського району;
Дмитрук Ользі Михайлівні

 

керівнику гуртка «Художнє слово» Кам’яногірського ЗЗСО   І-ІІ ступенів Магерівської ОТГ;
Драницькій Ірині Іванівні вчителю біології СЗШ № 96 м. Львова;
Дудич Надії Василівні вчителю ОНЗ Більченського НВК Миколаївського району;
Зелінській Мирославі Іванівні вчителю хімії Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району;
Ільків Галині Ігорівні вчителю Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Карпі Зоряні Михайлівні вчителю Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району;
Коваль Лесі Василівні вчителю ЗШ І-ІІІ ступенів № 82 м. Львова;
Козак Зіновії   Володимирівна керівника театрального гуртка «Джерельце» Мостиського БДЮТ;
Кондратик Юлії Михайлівні вчителю Тучненської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Костик Катерині Михайлівні вчителю початкових класів Зарічанського ЗЗСО І ступеня Мостиської ОТГ;
Коцовській Лілії Ярославівні вчителю ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Ходорів;
Красуліній-Кобель Вікторії Вікторівні керівнику гуртка «Екологічна студія «Чарівний пензлик» КЗ ЦПО м. Самбір;
Крук Юлії Степанівні вчителю біології Суховільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району;
Крупич Людмилі Миронівні вчителю СЗШ№1 м. Львова;
Куліш Галині Богданівні вчителю Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Кунець Оксані Ярославівні вчителю Скнилівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Пустомитівського району;
Лесик Оксані Тарасівні керівнику гуртків Львівського МДЕНЦ;
Лесько Ганні Андріївні вчителю ОЗЗСО «Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Анатолія Жаловаги» Жовківського району;
Ломінському Ярославу Орестовичу вчителю Суходільської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Лютій Оксані Богданівні керівнику гуртка фітодизайну Новороздільського БДЮТ;
Мазур Тетяні Петрівні вчителю Чайковицького НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Самбірського району;
Маруняк Оксані Володимирівні вчителю Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Матвіяс Оксані Йосипівні вчителю Угнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Мацієвській Надії Василівні вчителю біології Підберізцівського НВК І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;
Мельник Людмилі Броніславівні вчителю Суходільської ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Мисько Анжелі Мелетіївні вчителю Хлопчицької СЗШ I-III ступенів Самбірського району;
Мірило Ірині Володимирівні вчителю Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита  Андрея Шептицького Яворівського району;
Монастирській Наталії Богданівні вчителю ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»;
Морквич Василині Василівні вчителю Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Мурин Ларисі Іванівні вчителю біології Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
Наконечній Ользі Федорівні вчителю Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, керівнику гуртка «Веселкове розмаїття»;
Нижник Надії Іванівні вчителю ОЗ «Магерівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Магерівської ОТГ
Олеськів Лідії Богданівні вчителю ліцею № 21 Львівської міської ради;
Парубочій Мирославі Михайлівні вчителю Кривецького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Радехівського району;
Пащук Ганні Степанівні керівнику гуртка Сокальської станції юних техніків;
Петруняк Ірині Йосифівні вчителю Миколаївської ЗОШ І ступеня;
Просвіровій Галині Михайлівні вчителю СЗШ №72 м. Львова;

 

Рис Ользі Степанівні вчителю Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Романишин Наталії Андріївні вчителю Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея;
Рось Любові Володимирівні вчителю початкових класів Чолгинської  ЗОШ І-ІІ ступенів Яворівського району;
Солодкій Надії Іванівні вчителю Поршнянської філії І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи Паньківа Пустомитівського району;
Сороківській Михайлині Ігорівні вчителю Чайковицького НВК «СЗШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Самбірського району;
Станкевич Галині Іванівні Вчителю Варязької ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Стасишин Світлані Степанівні вчителю Білецької ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Стасів Оксані Юріївні керівнику гуртка «Юні поети» Миколаївськго ЗЗСО І ступеня;
Стручинській Наталії Мирославівні вчителю Тужанівської ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївського району;
Суховерській  Оксані Теодорівні вчителю ОНЗ Більченського НВК Миколаївського району;
Тарновській Марії Василівні -вчителю Річківської ЗОШ І-ІІ ступенів Жовківського району;
Ткачук Галині Мирославівні вчителю Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Трач Ользі Андріївні вчителю академічної гімназії м. Львова;
Федині  Надії Григорівні керівнику гуртків МАМ м. Комарно Городоцького району;
Федуні Вірі Степанівні

 

вчителю Ланівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району;
Харечко Наталії Павлівні вчителю ОЗ «Магерівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Магерівської ОТГ;
Хвої Ірині Миколаївні вчителю Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Хомич Галині Володимирівні вчителю опорного закладу «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2»;
Царинській Ганні Степанівні вчителю Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальського району;
Ціві Тетяні Костянтинівні вчителю Стоянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Радехівського району;
Цімарно Марії Петрівні вчителю хімії Заболотцівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Заболотцівської ОТГ Бродівського району;
Черешневському Олегу Михайловичу керівнику гуртка «Соняшник» Сокальського БДЮТ;
Шевчук Ользі Володимирівні вчителю біології ліцею № 52 ім. М. Лобачевського м. Львова;
Штойко Мирославі Романівні вчителю англійської мови Підберізцівського НВК І-ІІІ ступенів Пустомитівського району;
Шумській Галині Миронівні вчителю природознавства Хлопчицької СЗШ I-III ступенів Самбірського району;
Юрочко Світлані Іванівні вчителю географії Білецької ЗОШ І-ІІ ступенів Перемишлянського району;
Юрочко Світлані Іванівні вчителю географії Болотнянського ЗЗСО І-ІІ ступенів Перемишлянського району.

 

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

В.о. директора ЛОЦЕНТУМ                                                               О.Кульчицька