Серпневі зустрічі учителів іноземних мов району

30 серпня 2019 року у приміщенні опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Тараса Шевченка» відбулося традиційне засідання районної методичної комісії вчителів іноземних мов.  Лідія Щудлюк  проаналізувала результати методичної роботи  у 2018-2019 н.р., участь педагогів у тренінгах, семінарах, здобутки у роботі з обдарованими дітьми, результативність у районній та обласній олімпіадах, конкурсах, ДПА, ЗНО та ознайомила із методичними рекомендаціями про викладання іноземних мов у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році.

Марина Дорожівська, учитель англійської мови опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», поділилася досвідом роботи у НУШ та викликами, які стоять перед педагогами, навчаючи учнів 1 та 2 класів.

Учитель англійської мови     Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Ірина Британ звернула увагу педагогів на зміни у новій Програмі ЗНО -2020.

Олена Лучак, спеціаліст з підбору автентичної літератури видавництва Pearson , ознайомила педагогів із наявними ресурсами для навчання англійської мови школярів та для підвищення фахового рівня педагогів.

У 2019 році Камянобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва була відібрана серед шкіл України. GoCamp – 2019 діяв у червні у навчальному закладі. Діти взяли участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкувалися іноземною мовою з  волонтером та відпочивали. Мета такого табору – спілкування іноземною мовою, навчання працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Галина Климейко поділилася досвідом участі у даному проекті.