Про  атестацію керівних кадрів району та методистів методичного кабінету у 2019-2020 навчальному році  

УКРАЇНА    

ЯВОРІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

16.10.2019                                        м. Яворів           № 02-02/261

 

Про  атестацію керівних кадрів району
та методистів методичного кабінету
у 2019-2020 навчальному році

 

 Відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України,  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту  України № 930 від 06.10.2010 із змінами внесеними наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011 і наказом Міністерства освіти і науки №1135 від 08.08.2013, рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації (протокол  №1 від 15 жовтня 2019 року)

НАКАЗУЮ:

  1. Провести у 2019-2020 навчальному році атестацію таких педагогічних працівників:
    • Керівних кадрів навчальних закладів району:

1.1.1. Сташко Вікторії Вікторівни, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

1.1.2. Іванець Світлани Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

1.1.3. Кулагіної Лесі Миколаївни,  директора опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.1.4. Юр Тетяни Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.1.5. Абатурової Іванни Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

1.1.6. Кобак Валентини Анатоліївни, заступника директора з навчально-виховної роботи Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

1.1.7. Мигаль Надії Петрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

1.1.8. Вербенець Галини Дмитрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

1.1.9. Ковальчук Надії Миколаївни, директора  Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.10. Варжнікової Любові Володимирівни, заступника директора з навчально-виховної роботи  Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.11. Тричук Ольги Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.1.12. Фарійон Мирослави Семенівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.1.13. Жили Любові Семенівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.1.14. Рибак Ганни Михайлівни, директора Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.15. Шелемех Лесі Степанівни, заступника директора з навчально-виховної роботи  Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.16. Баб’як Марії Дмитрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

1.1.17. Гуменюк Світлани Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

1.1.18. Карпусенка Володимира Івановича, директора Ясниського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.19. Столярчук Віри Михайлівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи.

1.1.20. Яхницької Ірини Романівни, директора Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.21. Смолин Наталії Степанівни,  директора Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1.1.22. Манівської Анни Теодорівни, директора Дубровицької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

1.1.23. Гози Любові Михайлівни, заступника  директора з навчально-виховної роботи  Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1.1.24. Гевала Івана Володимировича, директора  Мужиловицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.25. Шуліги Даниїли Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Оселівського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.26. Бесаги Лідії Іванівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Салашівської ЗОШ І–ІІ ступенів.

1.1.27. Дроф’як Марії Іванівни, директора Черчицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.28. Галан Любові Антонівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Черчицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.1.29. Іватьо Наталії Степанівни,  директора Яворівської  ЗОШ І ступеня.

1.1.30. Борис Любові Володимирівни, директора Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

1.1.31. Боднар Марії Степанівни,  директора ДНЗ №4 м. Новояворівська.

1.1.32. Баляс Мирослави Степанівни,  директора ДНЗ с. Добростани.

1.2. Педагогічних працівників методичного кабінету відділу освіти та Яворівського інклюзивно-ресурсного центру:

1.2.1. Пономарьової Марії Степанівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.2. Стадник Олени Вікторівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.3. Станька Богдана Мироновича, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.4. Флиса Богдана Володимировича, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.2.5. Рудик Лесі Григорівни,  вчителя-логопеда Яворівського інклюзивно-ресурсного центру.

1.2.6. Лозинської Марії Ігорівни, вчителя-логопеда  Яворівського інклюзивно-ресурсного центру.

1.2.7. Чугаєвської  Оксани Богданівни, практичного психолога ІРЦ.

  1. Створити при атестаційній комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації експертні групи для вивчення професійної діяльності керівних кадрів району у такому складі:

 

– Експертна група №1

  1. Голубець О.В., методист методичного кабінету відділу освіти.
  2. Дутко Л.В., методист методичного кабінету відділу освіти;
  3. Флис О.Г., методист методичного кабінету відділу освіти;
  4. Копитко О.С., методист методичного кабінету відділу освіти;
  5. Каліцінська Г.М., методист методичного кабінету відділу освіти;
  6. Глова У.М., методист методичного кабінету відділу освіти;

Відповідає за вивчення роботи керівних кадрів таких закладів освіти:

–  Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня»;

ДНЗ №4 м. Новояворівська;

ДНЗ с. Добростани;

– опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області»;

– Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна;

– Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

– Мужиловицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

– Яворівської ЗОШ І ступеня.

 

– Експертна група №2

  1. Кунанець В.Г., головний спеціаліст відділу освіти;
  2. Щудлюк Л.І., методист методичного кабінету відділу освіти;
  3. Лазорко О.В., методист методичного кабінету відділу освіти;
  4. Станько Б.М., методист методичного кабінету відділу освіти;
  5. Флис Б.В., методист методичного кабінету відділу освіти.

Відповідає за вивчення роботи керівних кадрів таких закладів освіти:

– опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області»;

– Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;

– опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області»;

– Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

– Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

– опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області»;

– Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи;

– Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

– Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

– Експертна група №3

  1. Коваль Н.В., головний спеціаліст відділу освіти;
  2. Пономарьова М.С., методист методичного кабінету відділу освіти;
  3. Майхер О.М., методист методичного кабінету відділу освіти;
  4. Резолюта І.Р., головний спеціаліст відділу освіти.
  5. Меленчук І.Б., методист методичного кабінету відділу освіти;

Відповідає за вивчення роботи керівних кадрів таких закладів освіти:

– Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

– Дубровицької ЗОШ І-ІІ ступенів;

– Любинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– Ясниського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

–  Оселівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»;

– Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»;

– Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

  1. Методисту Стадник О.В. надати практичну допомогу членам експертних груп щодо вивчення психологічного клімату в педагогічних колективах та оцінки роботи керівних кадрів району.
  2. До 15 березня 2020 року експертним групам узагальнити матеріали щодо вивчення управлінської діяльності керівних кадрів району та подати в атестаційну комісію експертний висновок.
  3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 Начальник                                                              В.Байда