Всеукраїнська акція «Грак — птах 2019 року»

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ  УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ  І  НАУКИ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

«ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ

 ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

79026, м. Львів, вул. Ів. Франка, 133, тел/факс 276-46-07, е-mail: lodenc@ukr.net, www.locentum.lviv.ua

Код ЄДРПОУ 23883752

 

Від  24 жовтня 2019 р. № 144 Керівникам органів управління освітою

районів та міст обласного значення,

керівникам об’єднаних територіальних громад,

керівникам навчальних закладів

 обласного підпорядкування.

 

Нагадуємо що, КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого натуралістичної творчості учнівської молоді», Національний еколого-натуралістичний центр та Українське товариство охорони птахів запрошує до участі всіх бажаючих у  Всеукраїнській акції «Грак — птах 2019 року».  Акція проводиться з метою вивчення біологічних особливостей певного виду птахів даного виду, формування в учнів переконань, моральних принципів та активної життєвої позиції в області охорони птахів.

До участі в акції запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів та учні загальноосвітніх навчальних закладів. Проекти можуть бути виконані як індивідуально, так і колективно. Просимо надсилати наукові  та дослідницькі роботи, реферати, інформацію про заходи, які проводились самостійно, в школі чи гуртку – конкурси, лекції, випуск стінгазет, листівок тощо. А також оповідання, казки, вірші, малюнки, поробки з природного матеріалу про грака.

Надсилаємо Вам матеріали про проведення акції «Птах  року – 2019».

Просимо Вас активізувати учнівську молодь до участі у Всеукраїнській акції «Птах року – 2019» та надіслати роботи учасників до обласного оргкомітету не пізніше, як до 11 листопада 2019 р, за адресою: 79026, КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», вул.. І. Франка, 133, м. Львів, тел./ факс 276-46-07, lodenc@ ukr.net

 

 

В. о. директора                                                        О. Кульчицька

 

 ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ПТАХ РОКУ»

Пропонуємо всім охочим у 2019 році долучитися до акції «Птах року» й провести власне дослідження життя й біології грака. В ході досліджень з’ясувати: де і як мешкає птах, яким середовищам надає перевагу, які особливості поведінки й життя притаманні видові в природі, чи має ворогів та на які загрози наражається цей вид птахів, зокрема в Україні тощо. Українське товариство охорони птахів разом із НЕНЦ та КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» запрошує до участі у Всеукраїнській акції «Грак — птах 2019 року» серед школярів. Чекаємо на результати ваших досліджень, можливих спостережень; а також на розповіді про заходи, які ви проводитимете в школі чи гуртку — конкурси, лекції, випуск стінгазет, листівок тощо; надсилайте свої оповідання, казки, вірші про грака, написані та придумані вами самостійно чи разом із учителями або батьками, малюнки та фоторепортажі, що ілюструють вашу роботу. Перш ніж братися до оформлення робіт, обов’язково прочитайте вимоги, що наведені нижче. Роботи з поміткою «Птах року» надсилайте не пізніше як до 11 листопада 2019 року за адресою: 79026, КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», вул.. І. Франка, 133, м. Львів, тел./ факс 276-46-07, lodenc@ ukr.net

Вимоги до робіт у рамках акції «Грак — птах 2019 року»

  • Письмові роботи (реферати, спостереження, розповіді, казки, вірші тощо) надсилайте в паперовому або електронному вигляді. Ми будемо раді отримати роботи в електронному вигляді — на електронну пошту або електронних носіях (дисках, дискетах тощо);
  • Прагніть зменшити вплив на довкілля, потурбуйтеся, щоб в оформленні роботи було якомога менше різноманітного пластику — папок, прозорих плівок тощо, натомість використовуйте паперові папки й альбоми. Екологічний підхід до оформлення роботи оцінюватиметься окремо!
  • У рефератах і описах виду не забувайте зазначати першоджерело (автора, книгу, журнал, адресу веб-сторінки) як у самому тексті, так і в списку літератури. А також зазначайте авторів усіх фотознімків або джерело звідки їх узято. При оцінюванні робіт ми приділятимемо окрему увагу цьому критерію.
  • Оформлення галерей і фоторепортажів — ми сподіваємося побачити там фотознімки, зроблені вами чи вашими колегами (вчителями, наставниками, батьками). Не хвилюйтеся, якщо не всі знімки будуть суперпрофесійними, головне що вони ілюструватимуть вашу активну роботу.
  • Малюнки й інші поробки надсилайте звичайною поштою.
  • Чітко зазначайте своє прізвище й ім’я, клас, школу, адресу, а також прізвище, ім’я, по-батькові керівника роботи.