Інструктивні матеріали щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ. 2019-2020 н.р.

Інструктивні матеріали

 щодо організації та проведення ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

2019-2020 навчальний рік

23 листопада 2019 року

Пояснювальна записка

 

 1. Другий етап олімпіади проводиться серед учнів 9,10,11 класів.
 2. Завдання диференційовані: окремо для 9 та 10-11 класів.
 3. До початку олімпіади на всіх комп’ютерах учасників має бути встановлене програмне забез­пе­чення для виконання завдань олімпіади. Це програмне забезпечення представники організаційного комітету встанов­лять у теках, недоступних учасникам для внесення змін, але доступних для зчитування. Вказані теки не мають містити ніякої іншої інформації, крім узгодженої з журі (електронна копія порядку проведення тощо). Ще одну теку на жорсткому диску ПК, доступну учаснику для запису, призначено для збереження роботи учасника. Решта тек на жорсткому диску ПК мають бути недоступними учаснику навіть для перегляду.
 4. Завдання туру – практичне завдання на використання офісних інформаційних технологій, що вивчається в курсі «Інформатика» (крім програмування на VBA).
 5. Заготовки до комплексного завдання будуть виставлені на сайт inflviv.ucoz.ua о 9.30 23 листопада 2019 року
 6. Завдання розраховане на 4 години, формулюється як тематично цілісне і складається з 4 задач, які виконуються в середовищах MS Word, MS PowerPoint, MS Excel та MS Access.
 7. Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу.
 8. Учасникам забороняється використання VBA та програмних засобів, які не вказані у завданні. Файл-розв’язок не повинен містити копії змісту файлів-зразків (наприклад учаснику надано файл-зразок у вигляді скріншоту сторінки текстового документа, і учасник здав на перевірку копію цього скріншоту у файлі-результаті).
 9. Переможці олімпіади визначаються окремо по кожній паралелі окремо: 9 клас, 10 клас, 11 клас.
 10. До участі в ІІІ етапі олімпіади допускаються учні 9, 10, 11 класів (три учні) та додатково згідно рейтингу.
 11. Учні молодших класів можуть виступати за старші класи.