ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Склад

оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Флис О.Г. – голова оргкомітету, методист методичного кабінету

 Члени оргкомітету

 

11 клас

  1. Гула Наталія Володимирівна, опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка»;
  2. Меньок Наталія Юріївна, Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»;
  3. Пашко Любов Михайлівна, Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів- ДНЗ»;
  4. Волос Зоряна Ярославівна, Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ;

10 клас

  1. Селецька Віра Миронівна, Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» ім. Тараса Шевченка;
  2. Кузьмич Марія Миколаївна, Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів;
  3. Демчишин Світлана Володимирівна, Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;
  4. Пелиньо Ольга Юріївна, Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина;
  5. Коцюх Мирослава Степанівна, Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;
  6. Квас Наталія Михайлівна, Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина;

9 клас

  1. Хімка Марія Степанівна, Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  2. Ольшанська Оксана Романівна, опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка»;
  3. Жук Ольга Федорівна, Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.;
  4. Іваха Мар’яна Іванівна, Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Севери – ДНЗ»;
  5. Чопек Ольга Ярославівна, Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;
  6. Бачало Іванна Іванівна, Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» імені Петра Василихи;
  7. Іванюк Леся Олександрівна, Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів;
  8. Шульга Галина Степанівна, Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;

8 клас

  1. Демус Марія Зеновіївна, Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»;
  2. Кульпа Галина Петрівна, Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»;
  3. Мелешко Марія Іванівна, Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;
  4. Луцишин Ірина Петрівна, Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби;
  5. Карпа Зоряна Михайлівна, Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  6. Квас Галина Романівна, Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  7. Кізлак Ірина Василівна, Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва;
  8. Зелінська Мирослава Іванівна, Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

                                                      

Склад

журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Мурин Л.І. – голова журі, вчитель біології Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Члени журі

8 клас

  1. Марків Лідія Миколаївна, Яворівська гімназія імені Осипа Маковея;
  2. Никіль Наталія Ігорівна, Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  3. Телегей Оксана Богданівна, Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи;
  4. Левицька Людмила Володимирівна, Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів;
  5. Коваль Ольга Василівна, Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  6. Тиховська Дарія Іллівна, опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка»;
  7. Козакул Наталія Михайлівна, опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

 

9 клас

  1. Бучко Мирослава Василівна, Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці;
  2. Порохнавець Олександра Ярославівна, Новояворівська ЗОШ I-III ступенів №3;
  3. Ситків Леся Василівна, Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  4. Гунькало Дарія Степанівна, Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна;
  5. Рис Ольга Михайлівна, Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;
  6.  Ходонович Людмила Степанівна, Новояворівська ЗОШ I-III ступенів №2;
  7. Волошин Галина Романівна, Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького;

 

10 клас

  1. Шпирка Тетяна Володимирівна, Новояворівська ЗОШ I-III ступенів №3;
  2. Мурин Лариса Іванівна, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
  3. Харламова Олена Олегівна, опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;
  4. Бачало Оксана Романівна, Яворівська гімназія імені Осипа Маковея;
  5. Федевич Надія Ярославівна, Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди – ДНЗ»;
  6. Хлян Ірина Василівна, опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка»;
  7. Мацик Лілія Андріївна, Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва;

 

11 клас

  1. Бабій Людмила Іванівна, Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»;
  2. Гавловська Людмила Тимофіївна, опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»;
  3. Манкевич Антоніна Михайлівна, Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва;
  4. Лаба Галина Іванівна, Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака;
  5. Гангур Світлана Мар’янівна, опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»;
  6. Грузевіч Ольга Миколаївна, Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  7. Сайко Ольга Володимирівна, Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.