Підсумки проведення районного етапу фестивалю «Сурми звитяги»

УКРАЇНА

ЯВОРІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

м. Яворів

 

06.11.2019                                                       № 02-02/277

 

Про підсумки проведення районного етапу фестивалю «Сурми звитяги»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.02.2019 р. № 270 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.18 р. №1292». На виконання листа Українського державного центру позашкільної освіти від 01.07.2019 р. № 07-02 «Про проведення дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»», наказу відділу освіти Яворівської райдержадміністрації від 09.09.2019 № 02-02/216 «Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги»»  та з метою популяризації серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті,  Помаранчевому та Євромайданах, Революції Гідності, було проведено окружний та районний етапи дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».

Журі відзначає високий рівень майстерності виконання, характерність та відповідність вибраних творів заданій тематиці, артистизм окремих виконавців    із  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей», ОЗ «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» імені Тараса Шевченка, Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака, ОЗ «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», ОЗ «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів», Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

Школярі продемонстрували широку палітру творчих рішень та мистецьких можливостей  у кожній номінації, що визначені Положенням районного етапу фестивалю.

На підставі протоколів журі фестивалю

НАКАЗУЮ:

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Солісти-вокалісти» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Катріч Дарію, ученицю Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» (керівник Тучапський Ю.І.).

І ступеня – Стадник Емму, ученицю Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Дубан Ю.А.).

ІІ ступеня – Петруся Івана, учня ОЗ «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича» (керівник Чолач О.З.).

ІІ ступеня – Зуб Марію, ученицю Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Бачкур Р.М.).

ІІ ступеня – Мисьо Елісу, ученицю Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Балух О.М.).

ІІ ступеня – Лятошинського Віталія, учня Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи (керівник Гіщак І.І.).

ІІ ступеня – Дрофяк Анастасію, ученицю Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Дроф’як Н.М.).

ІІ ступеня – Дуду Віктора, учня Оселівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Радейко Ю.Р.).

ІІ ступеня – Лозинську Камілу, ученицю Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака (керівник Іваха О.М.).

ІІ ступеня – Микитюк Софію, ученицю ОЗ «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (керівник Сирко Б.Д.).

ІІІ ступеня – Теліжин Марту, ученицю Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Юськів Н.В.).

ІІІ ступеня – Будку Марію, ученицю Яворівської гімназії імені Осипа Маковея (керівник Горох М.С.).

ІІІ ступеня – Квас Олену, ученицю Яворівської гімназії імені Осипа Маковея (керівник Горох М.С.).

ІІІ ступеня – Колотило Іванну, ученицю Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи (керівник Кіт О.Б.).

ІІІ ступеня – Кучму Софію, ученицю Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Микитин Т.Й.).

ІІІ ступеня – Сорочинського Мар’яна, учня Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Крилик Є.В.).

ІІІ ступеня – Адольф Дарію, ученицю ОЗ «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (керівник Білець І.М.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Вокально-хорові ансамблі» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – вокально-хоровий  ансамбль «Мрія» ОЗ «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка» (керівник Перожак О.С.).

ІІ ступеня – вокально-хоровий ансамбль «Обрій» Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ  ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка (керівник Лозинська Н.Л.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Вокально-інструментальні ансамблі» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів такі колективи:

І ступеня – вокально-інструментальний ансамбль «Водограй» ОЗ «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (керівник Осташ С.В.).

І ступеня – вокально-інструментальний ансамбль «Найкращі» ОЗ «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (керівник Митофір Б.С.).

ІІ ступеня – вокально-інструментальний ансамбль «Калинова сопілка» Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Білець І.М.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Вокальні ансамблі» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів такі колективи:

І ступеня – вокальний ансамбль «Намисто» Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Дроф’як Н.М.).

І ступеня – вокальний ансамбль «Струни» Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака  (керівник Іваха О.М.).

ІІ ступеня – вокальний ансамбль «Мальви» Яворівської гімназії імені Осипа Маковея (керівник Горох М.С.).

ІІ ступеня – тріо «Класні» Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Бабій П.І.).

ІІІ ступеня – вокальний ансамбль «Вербиченька» Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Боровий С.М.).

ІІІ ступенів – вокальний ансамбль «Джерело» Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Романик С.І.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Оркестри та інструментальні ансамблі» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів такі колективи:

ІІ ступеня – інструментальний ансамбль сопілкарів Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Білець І.М.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Літературно-музичні композиції» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів такі колективи:

І ступеня – літературно-музичну композицію «Україна починається з тебе» Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівники Барандій К.С., Цап Г.І.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Героїко-патріотичні хореографічні композиції» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів такі колективи:

ІІ ступеня – хореографічний колектив «Веселка» Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка (керівник Васільєва М.М.).

ІІ ступеня – хореографічний колектив «Дивограй» Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Труш Т.В.).

ІІІ ступеня – хореографічний колектив «Веселка» Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Гембаровська Г. С.).

 

 

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Художнє читання» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Козечко Олену, ученицю Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака (керівник Брода І.Г.).

ІІ ступеня – Шелемех Марію-Аліну, ученицю Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Фірич А.В.).

ІІ ступеня – Хомік Марію, ученицю Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Гуль І.Б.).

ІІ ступеня – Фітель Наталію, ученицю Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Фульмес І.С.).

ІІІ ступеня – Дацко Вікторію, ученицю Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодара Перуна (керівник Тесля М.Р.).

ІІІ ступеня – Дроф’як Вікторію, ученицю Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Лисяк Л.І.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Живописна композиція» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Пашко Софію, ученицю ОЗ «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»  (керівник Миклуш Г.О.).

ІІ ступеня – Хомік Софію, ученицю ОЗ «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича» (керівник Кульматицька Л.Б.).

ІІІ ступеня – Диду Юлію, ученицю Терновицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (керівник Вовк М.Г.).

ІІІ ступеня – Ярмолюк Ольгу, ученицю Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник Балабух Х.С.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Графічна композиція» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Шрібу Максима, учня ОЗ «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (керівник Миклуш Г.О.).

І ступеня – Максимчук Тетяну, ученицю Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Здебська Л.М.).

ІІ ступеня – Бачинську Вікторію, ученицю Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького (керівник Мірило І.В.).

ІІІ ступеня – Присташ Вікторію, ученицю Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Присташ Т.С.).

ІІІ ступеня – Герасима Артура, учня Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка (керівник Кикіш І.Я.).

  1. Визнати переможцями районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Декоративно-тематична композиція» та нагородити дипломами І – ІІІ ступенів таких учнів:

І ступеня – Гладкого Романа, учня Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ імені Тараса Шевченка» (керівник Гой В.С.).

ІІ ступеня – Гладкого Романа, учня Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ імені Тараса Шевченка» (керівник Гой В.С.).

ІІІ ступеня – Марків Христину, ученицю Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Марків М.І.).

  1. Контроль за виконання даного наказу покласти на завідувача методичного кабінету О. Фірчук.

 

 

 

Начальник                                                       В. Байда

 

 

 

 

Завідувач методичного кабінету                                         О. Фірчук

 

Головний спеціаліст відділу освіти                                    І. Резолюта

 

Юрисконсульт                                                                        І. Цидуляк

 

Методист методичного кабінету                                          Б. Станько