Результати олімпіади з історії

Олімпіада  з історії

8 клас

  

Назва навчального закладу Прізвище та ім’я учня Бали Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» Лазурко Анастасія Остапівна 31  

 

ІІ

 

 

2 Опорний заклад «Краковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Р. Шухевича « ———————-
3 Опорний заклад «Немирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Боровий Назар Петрович 6
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Процик Роман Олегович 24  

ІІІ

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Салашшник Олег Андрійович          24  

ІІІ

 

 

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Станчак Ростислав Ігорович 37 ІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Ядзвінська Марта 24 ІІІ
Логін Анастасія 18
    Грабовський Юрій 38 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Дребот Вікторія Петрівна 36 ІІ
Максимишин Анастасія Любомирівна 55 І
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Напірко Ангеліна 26 ІІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Мацула Андрій 11
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Крива Софія

Вус Марта

18

28

 

 

ІІІ

12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Тиндик Софія 13
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» Шемет Анастасія
15 Верблянський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» Бутка Михайло Степанович 16
16 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Струсінська Ангеліна 7
17 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Колобич Марта Володимирівна 8
18 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» ———————————
19 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Микуш Ірина Ігорівна 21  

ІІІ

20 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»   Бойко Олена 27  

ІІІ

21 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ————————–
22 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Заблоцька Галина 16
23 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Грицунь Тетяна Іванівна 16
24 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Суровик Христина Андріївна 24  

ІІІ

25 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дутко Максим Ігорович 28  

ІІІ

26 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Щур Тетяна 24 ІІІ

 

27 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Карпа Анастасія
28 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Калинська Яна 12
29 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дукаль Вероніка 52 ІІ
30 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Кіндрат Соломія 16
31 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів  імені Юрія Костіва Занько Микола Богданович 19
32 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Перуна Гула Романа Юріївна 11
33 Ясниський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Памви Беринди –  ДНЗ» Лозинська Христина Василівна 14
34 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Дума Микола 8
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів ———————————
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів —————————————
37 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Данчишин Марта
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ільчишин Ольга 11
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Антонів Вікторія 11
39  Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Ващук Ярина 29 ІІІ
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів ———————————
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Партака Дмитро Олегович 38 ІІ
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Федик Петро 17
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів ——————————
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ядлось Вікторія Богданівна 9
45 Лозинський НВК  «ЗОШ І-ІІ ступенів- ДНЗ»   ———————————–
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Снєда Дмитро
48 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Макаряк Галина 4
49 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Козак Вікторія 20  

ІІІ

50 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина ————————-
51 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Гриник Христина 19
52 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» ———————————–
53 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Биба Ростислав Андрійович 35 ІІ
54 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Паславська Христина 10
55 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів
56 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кичма Діана 19
57 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів Пастух Вікторія 17
58 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Західня Анастасія Андріївна 14
59 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Літус Лілія 18
60 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів Радюк Остап 15

 

ЖУРІ:Ходань Ю.Д.   Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

Шидловська О.Я. Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

             Горгут Г. В. Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

             Кіт Г.М. Староярська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

Олімпіада з історії

9 клас

Назва   навчального закладу Прізвище та ім’я учня Бали Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка» Василишини Марія Володимирівна 12
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Зубрицька Оксана 11
3 Опорний заклад « Немирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Храпцьо Іван Миколайович 19
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Гаврилюк Ольга Сергіївна 64

53

І

ІІ

Гопшта Анна Романівна
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Козловський Данило Олегович 49 ІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Вус Катерина 48 ІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Боянівський Владислав 28 ІІІ
Расяк Ілля 18
Стецик Марія 45 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Шавало Вікторія Ігорівна 9
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Тишик вікторія

Лисняк Анна

32

24

ІІ

ІІІ

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Жук Тетяна 31 ІІ
Волюк Владислав 32 ІІ
11 Опоний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Качмар Вікторія 4
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Зволяк Олександра 17
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» Смага Олег 14
14 Верблянська ЗОШ І-ІІІ ступенів —————————–
16 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Дрофяк Ольга 26 ІІІ
17 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гаєвський Владислав Віталійович 25 ІІІ
18 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Бутинець Павло 34 ІІ
19 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Хацко Віта Ігорівна 20 ІІІ
20 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»   ————————
21 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ————————–
22 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Семко христина 7
23 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борова Ірина Олегівна 16
24 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевчик СофіяТарасівна 41 ІІ
25 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів ——————————–
26 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Запотічний Святослав 8
27 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Сеймівська Вероніка 6
28 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Малишева Олександра 9
29 Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Ферцович  Юрій 41 ІІ
30 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Слиш Ірина
31 Старичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва Біндюг  Дарія Олегівна 6

20

 

ІІІ

Данило Наталія Іванівна
32 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Перуна Оруджева Емілія Шахінівна 18
33 Ясниський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Памви Беринди –  ДНЗ» Димунт Ольга Йосипівна 11
34 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Березовська Вікторія 16
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів —————————–
36 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Калитка Денис
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів Пелих Роман 28 ІІІ
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів Семерак Вікторія Василівна 10
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів ——————————-
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Делькевич  Тамара 18
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів ———————————–
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Худик Руслана Юріївна 24 ІІІ
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Гук Володимир 16
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логіна Окілко Максим  Володимирович 19
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ванзуряк Василина Андріївна 8
45 Лозинський НВК « ЗОШ І-ІІ ступенів» ————————————
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів» Кузьма Максим
48 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Зозуля Павло 2
49 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Семеряк Павло 18
50 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина Пісоцька Михайлина 8
51 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Петраш Оксана 14
52 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Рибак Софія
53 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Боровий Віталій 29 ІІІ
54 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мірка Христина 12
55 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів  імені Юрія Прихода Манько Юлія 13
56 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Криворучко Дмитро 14
57 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів Пастух Наталія 16
58 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» ———————————
59 Черчицький НВК « ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Дида Андрій 20 ІІІ
60 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів Запотічна Анна 29 ІІІ

 

ЖУРІ: Захар Г.М. Залузька ЗОШ І-ІІ ст.

              Дригель М.С. Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.

              Могила І.П. Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

              Хомутник Л.Ф. Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

              Кіт І.В. Котівська ЗОШ І-ІІ ст.

              Обаряник М.Д. Вороцівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

Олімпіада з історії

10 клас

  

Назва навчального закладу Прізвище та ім’я учня Бали Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Параняк Андрій Ігорович 28 ІІІ
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Байдала Степан 39 ІІ
3  Опорний заклад «Немирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Луцишин Ольга Ігорівна 4
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Божик Богдан Андрійович 21 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Якимишин Артем Степанович 42 ІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Пелиньо Максим Петрович 36 ІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Макаревич Дарина 35 ІІ
Данило Марко 41 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Рій Марія Василівна 19

36

 

ІІ

Жукевич Олег Ігорович
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Ревич Яна

Стецик Софія

47

31

ІІ

ІІ

10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Хоменко Роман Володимирович 27 ІІІ
Худоба Соломія Володимирівна 35 ІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Токар Мар’яна 15
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Брода Сергій
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» Ковпак Соломія 33 ІІ
15 Верблянський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів» ——————————–
16 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Яремко Христина 4
17 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Сеничак Ірина Вікторівна 29 ІІІ
18 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» ————————————-
19 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Юськів Ольга Володимирівна 16
20 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»   Горбенко Назар Іванович 34 ІІ
21 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тутко Володимир Григорович 58 І
22 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Дрізд Олена 17
23 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рак Юрій Миколайович 21 ІІІ
24 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кулик Оксана Миколаївна 26 ІІІ
25 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чех Надія Орестівна 44 ІІ
26 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Запотічна Юлія
27 Рогізненський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Линда Єлизавета 33 ІІ
28 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Микуш Роман 17
29 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Грицишин Наталія 56 ІІ
30 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Недільська Анна 33 ІІ
31 Старичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва Зозуля Євген Володимирович 23 ІІІ
32 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Перуна Вовк Іван Андрійович 36 ІІ
33 Ясниський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Памви Беринди –  ДНЗ» Владика Соломія Богданівна 12

 

 

ЖУРІ: Підляська З.Б. Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст»

 Дацко-Онищак О.С. Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст»

Мруць О.Б. Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст.

Романишин Н.А. Яворівська гімназія ім.. Осипа Маковея

 

 

Олімпіада з історії

11 клас

 

 Назва навчального закладу Прізвище та ім’я учня Бали Місце
1 Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Парандій Олеся Ігорівна 22 ІІІ
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Петрів Степан 9
3 Немирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Грицишин Катерина Іванівна 7
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Мандат Віталій Романович 23 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Пецюх Вікторія Павлівна 29 ІІІ
7 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рокошевська Марта Тарасівна 25 ІІІ
8 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Раб Іванна 54 І
Грабовська Марія 49 ІІ
9 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Палюх Анастасія Миколаївна 25 ІІІ
Слиш Юлія Сергіївна 27 ІІІ
10 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Шевчик Іван

Польшин Вікторія

40

23

ІІ

ІІІ

11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Бойко Марія 35 ІІ
Пучак Володимир 31 ІІ
12 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Компанієць Вікторія 29 ІІІ
13 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ——————————-
14 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» Красногурська Анастасія 19
15 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Бутка Василь Васильович 16
16 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Бордун Марта 16
17 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гаврилів Соломія Володимирівна
18 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» ———————————
19 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           ———————————–
20 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»   Льода Андріана Володимирівна
21 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
22 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Боляк Іванна 37 ІІ
23 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куликівська Ірина Романівна 13
24 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Фітель Наталія Василівна 25 ІІІ
25 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лялюк Денис Степанович 18
26 Прилбичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Савчак Юлія 23 ІІІ
27 Рогізненський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Волосна Тетяна 7
28 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Мороз Максим 12
29 Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Хомутник Оксана 49 ІІ
30 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» ——————————-
31 Старичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва Зазуля Євген Володимирович
32 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Перуна Федор Юліана Юріївна 17
33 Ясниський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Памви Беринди –  ДНЗ» Якубляк Соломія Романівна 6

 

ЖУРІ: Мельник Н.Д Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей»

Юськів І.В. Опорний заклад «Новояворівька ЗОШ І-ІІІ ст.№1»

Плекан М.В. Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Назар О.З Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2