Склад оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Додаток  1

                        до наказу відділу освіти

                                                                                    Яворівської районної

                                                                                     державної адміністрації

                                                                                    23.09.2019   № 02-02/233

Склад

оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій      (2019-2020 н. р.)

23.11.2019 р.

Романів О.М. – голова оргкомітету, методист РМК.

Початок роботи оргкомітету – 9.00

Члени оргкомітету:

1 Павлисько Андрій Михайлович Новояворівський МНВК
2 Микіч Оксана Романівна Новояворівський МНВК
3 Женчур Олег Володимирович Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
4 Жміковська Галина Миколаївна Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
5 Лещишин Михайло Дмитрович Яворівська гімназія ім. О. Маковея
6 Булига Олександра Сергіївна Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Петра Андрусіва
7 Кархут Уляна Ігорівна Краковецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Р.Шухевича
8 Льода Оксана Василівна Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Перуна
9 Паславська Юлія Ярославівна Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака
10 Лаврик Наталія Василівна Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака
11 Тиховська Олена Анатоліївна Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка
12 Баран Ігор Іванович Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
13 Дида Мирослава Михайлівна Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Митрополита А. Шептицького
14 Вовчак Ольга Миронівна Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. Севери –ДНЗ»
15 Середа Оксана Михайлівна Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
16 Карпа Любов Володимирівна Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Бздир Леся Осипівна Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
18 Думарецька Марія Миколаївна Ясниська НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памби Беринди – ДНЗ»
19 Ребець Віра Ярославівна Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
20 Кравців Василь Петрович Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Т. Шевченка
21 Коцун Володимир Іванович Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
22 Дубик Віктор Ярославович Новояворівський МНВК

 

Завідувачка методичного кабінету    ________________        О. Фірчук

 

Додаток  2

                        до наказу відділу освіти

                                                                                    Яворівської районної

                                                                                     державної адміністрації

                                                                                    23.09.2019  № 02-02/233

 

Склад

журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформаційних технологій  23.11.2019 р.

Манько Н.М. – голова журі, вчитель інформатики, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Початок роботи журі – 12.30

Члени журі:

1 Бісик Богдан Михайлович Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Т.Шевченка»
2 Івасик Лілія Василівна Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
3 Леньо Галина Ярославівна Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
4 Світлак Людмила Юріївна Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
5 Грет Христина Василівна Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»
6 Пирожик Олена Євгенівна Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»
7 Чікель Галина Степанівна Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака
8 Хомечко Марія Петрівна Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака
9 Прус Романна Степанівна Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака
10 Дацко Оксана Павлівна Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»
11 Манько Андрій Іванович Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
12 Волошин Зоряна Михайлівна Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка
13 Клебан Василь Васильович Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст.
14 Шовкун Тетяна Володимирівна Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
15 Форліта Світлана Дмитрівна Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
16 Василиха  Ганна Іванівна Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Палюх Наталія Михайлівна Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Митрополита А. Шептицького
18 Лещишин Ірина Тарасівна Яворівська гімназія ім. О. Маковея
19 Чура Надія Степанівна Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»
20 Рева Оксана Ярославівна Новояворівський МНВК
21 Кархут Уляна Ігорівна Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

 

 

Секретаріат:

1 Жмурко Наталія Степанівна Новинська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Т. Пазина
2 Береза Ольга Романівна Залузька ЗОШ І-ІІ ст.
3 Артем’єва Галина Вікторівна Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Сеник Леся Степанівна Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Т. Шевченка»

 

Резерв:

Шурко Діана Миколаївна Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
Горгут Мар’яна Ярославівна Краковецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Р.Шухевича
Василевич Марія Іванівна Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

 

 

 

 

 

Завідувачка методичного кабінету    ________________        О. Фірчук

 

Додаток  3

                          до наказу відділу освіти

                                                                                       Яворівської районної

                                                                                       державної адміністрації

                                                                                              23.09.2019   № 02-02/233

 

                                                                         Склад

апеляційної комісії ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з  інформаційних технологій

П.І.Б. вчителя Назва ЗНЗ
1 Романів Оксана Михайлівна методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА
2 Манько Надія Миколаївна вчитель інформатики, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
3 Чікель Галина Степанівна Вчитель інформатики , Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Лещишин Михайло Дмитрович Вчитель інформатики, Яворівська гімназія ім. О. Маковея

 

 

26.11.2019 (опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1»):

1000-1100 – прийом апеляційних заяв

1200-1500 – розгляд апеляційних заяв

1600 – оголошення результатів

 

 

 

 

 

Завідувачка методичного кабінету                                             О. Фірчук