ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ учасників ІІ етапу Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2019 – 2020 н.р.

 2 грудня 2019 року

13.00-13.30- подання заяв на апеляцію (методичний кабінет відділу освіти, м. Яворів, вул. Львівська,23);

13.30-15.00-засідання апеляційної комісії (Яворівська гімназія імені Осипа Маковея);

15.30-16.00 – підбиття підсумків.

 

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ

учасників ІІ етапу Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу

учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2019 – 2020 н.р., який відбувся 30 листопада 2019 року в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка»

 

5 клас

 

 

№з/п Назва навчального закладу Прізвище, ім’я  учасника конкурсу Твір Апеляція Місце
1 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича» Мруць  Марта 7
2 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Матковська Діана 8
3 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Лисик Христина 9
4 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Мавдрик Анна 8
5 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Зозуля Марта 7
6 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Шумська Анастасія 10
7 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Баліцький Дем’ян 9
8 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Плохих   Софія 7
9 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Ковалик  Анастасія 7
10 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина Сторонська  Тетяна 7
11 Лозинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ» Чорний Ярослав 6
12 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст. Фартух Марія 7
13 Семирівська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Юрія Прихода Манько    Іван 5

 

Члени журі:

Ліхута О.В.,   учитель української мови та літератури Яворівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Романчишин   Г.Г., учитель української мови та літератури   Новояворівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Баглай  Я.М. учитель української мови та літератури  Дацьківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

 

 6 клас

 

№з/п Назва навчального закладу Прізвище, ім’я  учасника конкурсу  Твір  Апеляція  Місце
1 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Кушпир  Віктор 6
2 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Гунькало  Надія

Чепіль Ольга

Кулинець Тетяна

6

8

6

3 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Глова  Маркіян 6
4 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Іваник Анна 8
5 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Горбач Софія 6
6 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Тиндик    Діана 9
7 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст. Княгинько Мар’яна 8
8 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Гула  Олена 6
9 Новинська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Тараса Пазина Руда Марія 5
10 Салашівська ЗОШ І – ІІ ст. Гіщак Соломія 3

 

Члени журі:

Чайковська Н.М., учитель української мови та літератури  Яворівської  гімназії ім..О.Маковея;

Садова М.І., учитель української мови та літератури  опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»

 

 

 7 клас

 

№з/п Назва навчального закладу Прізвище, ім’я  учасника конкурсу  

Твір

Загальна кількість балів  Місце
1 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Струсінська Вероніка 5
2 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Мельничук Анастасія

Думич Ксенія

6

2

3 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Дзидз Вероніка 10
4 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Вовк Марія

Дутко Олександра

3

3

5 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита

Андрея Шептицького

Дусик Яна 6
6 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Товарянський Степан 5
7 Залузька ЗОШ І – ІІ ступенів Сидоренко  Вікторія 9
8 Новинська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Тараса Пазина Пелиньо Олена 8
9 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Коцун  Вікторія 5

 

Члени  журі:

Грабовська Л.В., учитель української мови та літератури  Новояворівського  НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»;

Собко Н.П., учитель української мови та літератури Яворівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

 

 

8 клас

№з/п Назва навчального закладу Прізвище, ім’я  учасника конкурсу  Твір  Апеляція  Місце
1 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Хоманець Вікторія

Созанська  Роксолана

6

4

2 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Литвин  Олена 5
3 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Кісіль Марія 5
4 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Романишин Софія 5
5 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Дребот Вікторія 9
6 Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Кріль Богдан 4
7 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Грицан Оксана 5
8 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Яремко Анна 4
9 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита

Андрея Шептицького

Чепіль Марія 6
10. Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Боднар Тетяна

Свереда Анастасія

4

5

11 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Баліцький Ростислав 3
12 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. Антонів Вікторія 4
13 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Гевало  Марія 4

 

 

Члени журі:

Жаборт  Я.М., учитель української мови та літератури  Новояворівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

Пашкалян  Г.П.,  учитель української мови та літератури   Новояворівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Шиян Н.О., учитель української мови та літератури Яворівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

 

 

 

9 клас

№з/п Назва навчального закладу Прізвище, ім’я  учасника конкурсу Твір  Апеляція  Місце
1 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Жукевич  Діана 3
2 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Зозуля    Олена 9

 

3 Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Гарбуз Вероніка 5
4 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Зінько Анна 3
5 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Федунь Зоряна 4
6 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Устенко Вікторія 6
7 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Оруджева Емілія 4
8 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Пелих Роман 3

 

Члени  журі:

Оліярник  О.М., учитель української мови та літератури  опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»;

Білокопита  М.В., учитель української мови та літератури  Новояворівського  НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»;

 

 

10 клас

№з/п Назва навчального закладу Прізвище, ім’я учасника конкурсу  Твір  Апеляція  Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Вовк Вікторія 8
2 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Якимишин Артем 4
3 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Ференц  Максим 4

 

4 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Хробак  Марія 8
5 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Маюк Анастасія 5
6 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Ковпак Соломія 5

 

7 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Линда Єлизавета 6

 

8 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Варениця Мар’яна 9

 

Члени  журі:

Козак М.І.,   учитель української мови та літератури  Шклівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  імені Мар’яна Корчака;
Лисяк Л.І.,   учитель української мови та літератури     Наконечнянської   ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

11 клас

№з/п Назваnнавчального закладу Прізвище, ім’я  учасника конкурсу  Твір  Апеляція  Місце
1 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Піцикевич Анастасія 4
2 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Гуль Максим 5
3 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Раб Іванна – Таміла 4
4 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Палюх Анастасія 8
5 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Федор    Юліана 6

 

Члени журі:

Брода  І.Г., учитель української мови та літератури  Шклівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  імені Мар’яна Корчака;
Мілян  Г.М., учитель української мови та літератури  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1».