Попередні результати учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ
результатів учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії ( 2019 -2020 н.р.)

 

 8 клас  (максимальний бал –  44)

  

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Види завдань Заг. бал Місце
тести Практич- ний тур Теорети-чний тур

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ               І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Скеба Юлія 4 5.5 2.5 12  
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО  І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича»            
3 Опорний заклад «Немирівський  ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Боровий Назар 1 6 2 9  
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Демчук Олена 1 5.5 1 7.5  
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Якимів Владислав 3 9.5 2 14.5  
Попівняк Олександр 1 6.5 2.5 10  
           
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Станчак Ростислав 6 16.5 5.5 28  
Кісіль Марія 4 6.5 5 15.5  
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Грабовський Юрій 4 16.5 3 23.5  
Маюк Анастасія 5 8.5 5 18.5  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Реплянський Андрій 6 13 2.5 21.5  
           
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Рубаняк Марина 3 17 6.5 26.5  
Кудан Ірина 5 19 6 30  
           
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Вареницька Софія 3 13.5 3.5 20  
Муха Христина 2 12 0 14  
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Савчук Ірина 4 0 0 4  
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»            
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка            
14 Верблянський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Бутка Михайло 3 5 1 9  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Вархоляк Марта 2 3 1 6  
Струсінська Ангеліна 2 2.5 1 5.5  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»            
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»            
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Руда Анна-Марія 2 8 1.5 11.5  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Василихи – ДНЗ» Гринь Павло 2 14.5 1 17.5  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів            
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Боса Лілія 3 6 1.5 10.5  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гринів Анастасія 4 6 1 11  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гула Вероніка 6 13 6 25  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкас Софія 5 9.5 1.5 16  
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Дида Максим 3 4 1 8  
26 Рогізненський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Карпа Анастасія 3 8.5 1 12.5  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Доскоч Лілія 3 5 0.5 8.5  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дукаль Вероніка 2 10 1.5 13.5  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Кіндрат Соломія 2 2 4 8  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів            
Занько Микола 4 6 0 10  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.. Теодора Перуна Хомік Марія 2 4 4 10  
Романик Вероніка 3 11 3 17  
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди Гладка Анна 1 0 0 1  

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Види завдань Заг. бал Місце
тести Практичний тур Теоретичний тур

1 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Дума Микола 4 7 1 12  
           
2 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
3 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів            
4 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби            
5 Грушівська ЗОШ І- ІІ ступенів            
6 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Антонів Вікторія 5 2.5 0 7.5  
7  Добростанська  ЗОШ І- ІІ ступенів Турчик Олег 4 6.5 3.5 14  
8 Дубровицька ЗОШ І- ІІ ступенів            
9 Залузька  ЗОШ І- ІІ ступенів Стасів Дмитро 4 9 1 14  
10 Калинівська  ЗОШ І- ІІ ступенів Федик Петро 5 6.5 1 12.5  
11 Котівська  ЗОШ І- ІІ ступенів ім. Михайла Логина            
12 Коханівська  ЗОШ І- ІІ ступенів Ядлось Вікторія 4 10 0 14  
13 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
14 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
15 Мужиловицький  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Макарак Галина 2 1 0 3  
16 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Романа Сеника Мацько Марта 3 4 1.5 8.5  
17 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Тараса Пазина            
18 Оселівський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Гриник Христина 4 5.5 4.5 14  
19 Порічанський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
20 Салашівська  ЗОШ І-ІІ ступенів            
21 Сарнівська  ЗОШ І-ІІ ступенів Паславська Христина 3 0 0 3  
22 Семирівська  ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Прихода            
23 Свидницький  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кичма Діана 2 5 1.5 8.5  
24 Староярська  ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Романа Варениці Пастух Вікторія 3 2 2.5 7.5  
25 Терновицький  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
26 Черчицький  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
27 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів Радюк Остап 2 0 1 3  

 

Члени журі:

Бекіш Т.І., вчитель  географії Залузької ЗОШ І – ІІ ступенів

Конанець У.В., вчитель географії  Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2

Данкевич Л.С., вчитель географії опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

Андрухів І.В., вчитель географії Лозинського  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

Голова журі  Копитко О.С., методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА    

 

 

9 клас (максимальний бал- 46 )

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Види завдань Заг. бал Місце
тести Практичний тур Теоретичний тур

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ  І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Василишин Марія 4 5 2 11  
2 Краковецький « ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича»            
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Храпець Іван 4 7 5 16  
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Гопшта Анна 4 11.5 8 23.5  
Гаврилюк Ольга 5 18 9 32  
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Козловський Данило 5 16 8 29  
Жукевич Діана 3 9 5 17  
           
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Школик Іван 4 12.5 3 19.5  
           
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Гриник Катерина 5 20.5 5 30.5  
Расяк Ілля 4 20 5 29  
Грабовська Наталія 5 24 5 34  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Марків Вікторія 3 14 1 18  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Меньок Сергій 5 14 3 22  
           
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Мурин Олег 3 5 1 9  
11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Малець Оксана 3 1 2 6  
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»            
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка            
14 Верблянський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»            
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Майстришин Андрій 0 0 1 1  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»            
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Жук Василь 3 0 0 3  
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитришин Марія 3 3.5 2 8.5  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Василихи – ДНЗ»            
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів            
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва            
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куліковський Назарій 5 4.5 2 11.5  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кук Христина 3 6 4 13  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів            
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Цап Анастасія 4 17 5 26  
26 Рогізненський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Мандат Діана 4 8.5 0 12.5  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»            
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»            
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Слиш Ірина 3 9.5 3 15.5  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Навижатий Артур 5 14.5 3 22.5  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Оруджева Емілія 3 3 3 9  
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди Скобало Марія 1 1 0 2  

  

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Види завдань Заг. бал Місце
тести Практичний тур Теоретичний тур

1 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи Шиян Уляна 5 5 1 11  
2 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
3 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів            
4 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Віталія Коцюби Пелих Роман 5 7 3 15  
5 Грушівська ЗОШ І- ІІ ступенів Гнатишак Михайло 4 0 2 6  
6 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів            
7  Добростанська  ЗОШ І- ІІ ступенів            
8 Дубровицька ЗОШ І- ІІ ступенів            
9 Залузька  ЗОШ І- ІІ ступенів Худик Руслана 5 10 5 20  
10 Калинівська  ЗОШ І- ІІ ступенів            
11 Котівська  ЗОШ І- ІІ ступенів ім. Михайла Логина Макало Борис 2 12 2 16  
12 Коханівська  ЗОШ І- ІІ ступенів Зубач Тетяна 5 1 3 9  
13 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
14 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Мацьків Олег 4 0 4 8  
15 Мужиловицький  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
16 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України РоманаСеника Меньок Данило 4 6 3 13  
17 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Тараса Пазина            
18 Оселівський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Вус Наталія 4 5 0 9  
19 Порічанський  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Рибак Софія 4 0 3 7  
20 Салашівська  ЗОШ І-ІІ ступенів            
21 Сарнівська  ЗОШ І-ІІ ступенів Мірка Христина 3 4 1 8  
22 Семирівська  ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Прихода Манько Юлія 5 10 7 22  
23 Свидницький  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Криворучко Дмитро 6 5.5 2 13.5  
24 Староярська  ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Романа Варениці Пастух Наталія 5 8 4 17  
25 Терновицький  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
26 Черчицький  НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»            
27 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів            

Костів Г.М., вчитель  географії Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»

Хабак І.П., вчитель географії  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Шульган О.Г., вчитель географії Яворівської гімназії  ім. Осипа Маковея

Вайда М.С., вчитель географії Староярської ЗОШ І-ІІ ступенів

Голова журі  Копитко О.С.,методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА

 

   

 

        10 клас ( максимальний бал – 49)

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Види завдань Заг. бал Місце
Тести Практич-  ний тур Теоретич- ний тур

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ                І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Вовк Вікторія 5 10 3 18  
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Варжніков Степан 6 7 4 17  
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Луцишин Ольга 7 5.5 4 16.5  
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Божик Богдан 7 21 6 34  
           
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Слішевич Анна 7 14 6.5 27.5  
           
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ференц Максим 8 26 9 43  
Мацелюх Назарій 4 13.5 5 22.5  
Пелиньо Максим 7 12.5 6 25.5  
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Данило Марко 7 20.5 4 31.5  
           
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів            
Манько Соломія 7 10 7 24  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея            
Мазуркевич Марта 6 7 5 18  
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Хоменко Роман 6 4.5 2 12.5  
11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Токар Мар’яна 5 5 4 14  
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»            
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка Колісник Ірина 7 9 7 23  
14 Верблянський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»            
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ»            
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»            
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»            
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Юськів Ольга 4 16 2.5 22.5  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Василихи – ДНЗ» Іватьо Ірина 5 1 4 10  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кріль Марія 5 5 2 12  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Дрізд Олена 6 11 2.5 19.5  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рак Юрій 5 4 3 12  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуряк Ольга 6 2 1 9  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ілик Павло 5 6 4 15  
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Радюк Андріана 3 3 1 7  
Чепіль Андріан 6 1 0 7  
26 Рогізненський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Линда Єлизавета 6 11 4.5 21.5  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кльофа Остап 5 5.5 0.5 11  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Грицишин Наталія 4 9 3.5 16.5  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Недільська Анна 4 5 5 14  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Заверженець Артем 5 13 5 23  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.. Теодора Перуна Балушко Владислав 8 14.5 3 25.5  
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди            

 

Члени журі:

Кіндрат І.В., вчитель  географії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Лозинська Н.М., вчитель географії  Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІступенів –ДНЗ»

Кропельницька О.В., опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»

Голова журі  Копитко О.С., методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА

                                                                     

                                           

 

                                                    11 клас   ( максимальний  бал  –  50 )

   

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Види завдань   місце
І ІІ ІІІ ІV Загальний  бал
 

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Луньо Марта 7 0 0 4.5 11.5  
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Хоростіль Володимир 5 4 3 10.5 22.5  
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Кунь Богдан 7 3 5.5 6 21.5  
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Солига Юрій 5 3 14.5 9 31.5  
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Гуль Максим 5 4 23 12 44  
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Мамчур Роман 6 4 14 13 37  
Рокошевська Марта 7 4 21 12.5 44.5  
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Киринюк Яна 5 3 10 10 28  
Лаган Роман 6 4 9.5 8.5 28  
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Балушко Христина 4 4 24 14 46  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Брезгунова Лілія 4 0.5 7.5 9 21  
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Пучак Володимир 6 2 7 6.5 20.5  
11 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка Худяк Віталій 5 2 8.5 8 23.5  
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»              
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка Станіцька Марта 5 0 7 8.5 20.5  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Бутка Василь 4 0 3.5 12 19.5  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ»              
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»              
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»              
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів              
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Василихи – ДНЗ» Льода Андріана 4 4 5.5 4 17.5  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миклуш Василь 4 0 7.5 3.5 15  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Боляк Іванна 4 0 5.5 10.5 20  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куліковська Ірина 4 0.5 0 10 14.5  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Фітель Наталія 5 1 12 8.5 26.5  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костюк Мар’ян 5 4 12 6 27  
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Савчак Юлія 7 0 10 8 25  
26 Рогізнянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Кондор Тетяна 5 0 3.5 2 10.5  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Жукевич Дарина 4 0 1 1 6  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лазар Мар’яна 5 1 5.5 3 14.5  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»              
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Горбань Олена 6 3 10 10 29  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Романик Дарина 3 0.5 1 6 10.5  
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди              

 

Члени журі:

Нечай М.І., вчитель географії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»

Пастернак Д.І., вчитель географії  Шклівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  ім. Мар’яна Корчака

Бабяк М.Д., вчитель географії  Старицької ЗОШ І- ІІІ ступенів

Голова журі  Копитко О.С., методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА