Результати Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Протокол результатів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2019-2020 н.р.

7 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Бали Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Гнидик Олександра 44 ІІІ
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича»  
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»  
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Цікалишин Павло 59 ІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Ванько Оксана 27,5 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Бобас Юрій 61, 5 І
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Жук Вікторія 27,5 ІІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Дубина Дарій 42,5 ІІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Сичак Софія 52 ІІ
Циганко Денис 25
Стецина Сергій 29 ІІІ
Малюга Микола 46,5 ІІІ
Павлик Денис 25
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Безкоровайний Олег 33,5 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Вахула Іван 12,5
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка Дорош Ольга 9,5
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ»  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Жила Назарій 19
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Матрунич Олександр 34,5 ІІІ
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Петра Василихи Василиха Володимир 10,5
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ляшок Марія 39 ІІІ
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тещишин Віталій 13
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Фітель Марія 34 ІІІ
Антонишин Павло 48,5 ІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Левицька Мар’яна 48 ІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Щур Василь 39,5 ІІІ
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Кархут Вадим 20
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Головко Павло 3,5
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Білець Марта 11
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Корнага Сергій 17
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Бобик Степан 9,5
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Олех Вікторія 14,5
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди Заставний Денис 14
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи  
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів  
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя Небесної Сотні В. Коцюби Гаврих Юрій 53 ІІ
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів  
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Якимишин Яна 2
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Рак Анастасія 6
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів  
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Скиба Аліна 35 ІІІ
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів  
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Михайла Логина Вахула Віта 5,5
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Паньо Анастасія 17
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів- ДНЗ»  
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів»  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Зозуля Наталія 9
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Мисьо Анна 23,5
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Тараса Пазина Дзидз Наталія 46,5 ІІІ
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Сас Софія 24,5
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Демків Олеся 20
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів  
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів Лега Аліна 7
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Прихода Назар Ірина 18
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці  
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Макаряк Марта 16
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Гірак Андрій 15
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів  

 

Члени журі: Божик І.В., Серафим Л.Г., Мисько О.В., Антонишин Л.А.,   Левицька Л.В., Гаврих Н.В.

 

Протокол результатів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2019-2020 н.р.

8 клас

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Бали Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Божик Вікторія 6
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Борух Валентина 25,5 ІІІ
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Карпа Богдан 17,5
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Демчук Олена 19,6
Косцевят Тереза – Анна 45,6 ІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Сидор Евеліна 19,5
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Мальчин Богдан 24,5 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Бойко Данило 15,5
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Кіт Софія 37,6 ІІІ
Реплянський Андрій 35,1 ІІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Драпак Андрій 33 ІІІ
Ковалик Владислав 38 ІІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Муха Христина 33,5 ІІІ
Вареницька Софія 25 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Чопик Анастасія 3
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка Данчак Анна-Марія 9,3
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Грицан Марян 24,5 ІІІ
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ»  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Стойко Любомир 38 ІІІ
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Петра Василихи Бойко Олена 21,6
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Боса Лілія 22,5
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Грицунь Тетяна 4,5
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гула Вероніка 65,5 ІІ
Суровик Христина 73,5 І
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Трофимов Володимир 52,5 ІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Щур Тетяна 36 ІІІ
Дида Максим 35 ІІІ
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Брошко Мар’яна 4
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Доскоч Ліля 11,5
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дукаль Вероніка 21,5
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Вах Євген 19,2
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Занько Микола 13
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Хомік Марія 27,8 ІІІ
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди Лозинська Христина 38,5 ІІІ
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи  
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя Небесної Сотні В. Коцюби
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Антонів Вероніка 20,7
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів Ващук Ярина 24,9 ІІІ
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ядлось Вікторія 35 ІІІ
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів- ДНЗ»
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Михаляк Вікторія 4
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Мацько Марта 7,5
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Тараса Пазина
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Дрофяк Діана 17,7
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Кичма Діана 17
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці Пастух Вікторія 17,3
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Батіг Василина 2
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Літус Лілія 10,5
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів Радюк Остап 13,1

 

Члени журі: Фолюш І.М., Луцишин І.П., Коцюх М.С., Осовська Л.В., Мацелюх О.Ф., Вітів І.І.

 

Протокол результатів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2019-2020 н.р.

9 клас

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Бали Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Малиновська Марія 1
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича»
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Наполова Вероніка 4,5
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Ярема Лідія 19
Пузич Артур 50 І
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Мацелюх Вероніка 19,5
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Пелиньо Анастасія 25 ІІІ
Вус Катерина 11
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»  

Серафим Вікторія

34 ІІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Пелиньо Вероніка 41,5 ІІ
Корчак Марія 33 ІІІ
Тишик Вікторія 41 ІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Британ Марія 14
Бамбурова Вікторія 14,5
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка Гриненко Софія 30 ІІІ
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Дрофяк Ольга 3,5
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гаєвський Владислав 16,5
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Бутинець Павло 15
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Солук Анна 5
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кук Христина 27,5 ІІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Данило Ольга 23 ІІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького  
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Гоза Вікторія 14,5
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Єлсукова Оля 1,5
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Біндюг Дарія 12
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Кушнєр Юліанна 1
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди Ясниська Юлія 3
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи  
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя Небесної Сотні В. Коцюби Озимок Назарій 12
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів Семерак Вікторія 9
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів Кіт Назар 7
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів Худик Руслана 17
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Михайла Логина Макало Борис 1,5
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів- ДНЗ»
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів»  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Климус Ольга 3
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Тараса Пазина
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Міштур Олена 7
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Прихода Манько Юлія 21,5 ІІІ
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Криворучко Дмитро 11
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці Пастух Наталія 18
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»  
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Члени журі: Бриндас Г.М., Газда Л.З., Борис О.М.,    Фітьо Я.А., Гаращук Н.І., Юр Н.С.

 

Протокол результатів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2019-2020 н.р.

10 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Бали Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» Лагно Костянтин 50,5 ІІІ
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Куліковська Мар’яна 29
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Іватьо Вероніка 4
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Божик Богдан 46 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Пітко Владислав 11,5
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Гуцал Остап 29
Грет Софія 27
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Павлійчук Вікторія 58 ІІІ
Шоломинський Віктор 70 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Манько Соломія 27,5
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Мазуркевич Марта 64,5 ІІІ
Флис Наталія 80 І
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Хомік Марія 27
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка» Панченко Денис 63,5 ІІІ
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка Колісник Ірина 61,5 ІІІ
Лукачук Анна 72 ІІ
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ»  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Сеничак Ірина 30,5
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів           Юськів Ольга 8,5
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Петра Василихи Горбенко Назар 5
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тутко Володимир 24
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кулик Оксана 42 ІІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Бригілевич Ольга 5,5
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Колодій Вікторія 1,5
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ»  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Пагутяк Лілія 7
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди  

 

Члени журі: Бориславський О.А., Балагуш Г.С., Федевич Н.Я., Вовк З.М., Зборівець Н.П.

 

Протокол результатів Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2019-2020 н.р.

11 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Бали Місце Примітка
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»  
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» Хоростіль Володимир 32,5
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» Мисько Микола 21,75
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Солига Юрій 18
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Гнилюх Соломія 53 ІІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рак Юлія 31,85
Рокошевська Марта 53 ІІІ
Рак Олена 22
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» Петришин Оксана 55,25 ІІІ
Карікова Світлана 72,25 І
Сорочинська Марта 63,25 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Подолюх Оксана 46,25 ІІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Ядлось Олексій 58,25 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Фітель Володимир 52,5 ІІІ
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ» Бордун Марта 66 ІІ
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів          
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. Петра Василихи Льода Андріана 25,75
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва Марущак Христина 9,5
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гоза Оксана-Діана 1
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовк Юлія 73 І
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сувала Наталія 66 ІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Кухарчишин Катерина 14,5
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Лазар Мар’яна 5,5
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Юнко Марія 12
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна Романик Дарина 7,5
32 Ясниський  НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів   – ДНЗ» ім. Памви Беринди Ясниська Анна 12,25

 

Члени журі: Ремешило І.П., Кульматицька Л.Б., Громик Н.М., Глущенко У.О., Мигаль Н.П.