Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства

Протокол

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з основ правознавства

Яворівський район Львівської області

01.12.2019р.

 

9 клас

  

Назва

навчального закладу

 

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Номер завдання та кількість балів Загальна кіль-кість балів Місце
1 2 3 4 5

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Труліч Вікторія 7 3 2 3 5 20
2 Опорний заклад «Краковецька ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича» Валах Мар’яна 7 5 9 2 1 24
3 Опорний заклад «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ст.» Чопек Андрій 3 4 6 0 9 22
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.   № 1» Чайковська Анастасія-Олена 7 2 3 5 10 27
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.  № 2 Мацелюх Вероніка 7 6 10 5 12 40 ІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.   № 3 Романюк Вікторія 8 5 6 8 16 43 ІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Винник Ірина

 

6 4 12 10 18 50 І
Стецик Марія 10 8 12 6 8 44 ІІ
Оверко Світлана 8 6 14 1 15 44 ІІ
Білоус Юлія 10 7 10 5 18 50 І
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Мар’яна Корчака Марків Вероніка 6 5 17 4 11 43 ІІ
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Кандяк Юліана 6 7 10 8 9 40 ІІ
Кайдер Анна 8 6 11 5 19 49 ІІ
Теличко Василина 6 9 14 5 13 47 ІІ
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Жук Тетяна 8 6 10 4 3 31 ІІІ
Квас Софія 6 5 10 4 7 32 ІІІ
Писик Данило 4 5 10 5 9 33 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  ім. Тараса Шевченка» Воробель Вікторія 5 4 8 1 5 24
12 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Ковалевич Анна 6 2 13 3 13 35 ІІІ
13 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Фітель Оксана 6 4 4 0 3 17
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Дроф’як Ольга 4 2 10 1 3 20
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Тишик Юлія 8 6 10 8 10 42 ІІ
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Хацко

Віта

3 1 6 2 4 16
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» ім. Петра Василихи Бачало Вітор 6 1 3 5 0 15
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Юрик Наталія 3 4 2 3 8 20
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Турко Марія 6 2 4 5 5 22
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Данило Ольга 5 1 4 2 9 21
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Анд-рея Шептицького Ольшанська Анна 6 3 10 2 2 23
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Савенков Максим 4 1 10 0 8 23
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Кучер Святослав 3 3 6 4 6 22
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Ледвій Софія 7 6 10 2 8 33 ІІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Консул Віктор

 

6 3 4 3 10 26
Ванцура Софія 7 3 7 5 8 30 ІІІ
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Дудич Вікторія 4 1 4 6 14 29
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ» Мацько Юліанна 5 3 4 2 5 19
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи Березовська

Вікторія

3 3 4 2 7 19
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.  
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Сотні Віталія Коцюби Коцюба Роман 5 6 4 9 7 31 ІІІ
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст. Семерак Вікторія 5 2 8 2 14 31 ІІІ
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.  
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.  
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.  
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст.  

 

42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Клебан Андріана 5 4 0 1 8 18
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Михайла Логина Окілко Максим 6 4 1 1 7 19
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.  
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Сеника Семеряк Павло 6 4 10 5 5 30 ІІІ
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина Пісоцька Михайлина 4 1 4 1 4 14
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.  
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.  
54 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Череба Вікторія 8 5 10 5 9 37 ІІІ
55 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода  
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Варениці Стефуришин Тетяна 4 2 4 3 2 15
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Дида Олег 5 1 2 0 6 14
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст. Запотічна Анна 8 4 8 7 9 36 ІІІ

 

10 клас

Назва

навчального закладу

 

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Номер завдання та кількість балів Загальна кількість балів Міс-це
1 2 3 4 5
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Лагно Костянтин 7 7 6 7 14 41 ІІІ
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»  
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Доскіч

Андрій

4 3 6 5 6 24
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.    № 1» Луговська Вероніка 8 6 14 9 12 49 ІІІ
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.  № 2 Кизик Оксана 9 8 4 2 9 32
Якимишин Артем 9 8 10 11 16 54 ІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.   № 3 Гуцал Остап 6 9 10 10 12 47 ІІІ
Бігун Дарія 7 6 13 10 9 45 ІІІ
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Іваневич Марія 3 3 6 7 10 29
Репецька Олександра 8 8 12 8 12 48 ІІІ
Фітак Тетяна 7 6 12 4 10 39 ІІІ
Хробак Марія 8 8 16 8 16 56 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імкні Мар’яна Корчака Мись

Христина

10 10 18 11 15 64 І
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Коваль Анна 7 4 10 10 17 48 ІІІ
Могила Софія 7 4 16 6 14 47 ІІІ
Флис Марія 7 3 8 5 15 38
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Лесяк Анастасія 7 5 10 5 12 39 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  ім. Тараса Шевченка» Пугачук Тарас 7 4 10 10 14 45 ІІІ
12 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка
13 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Семкіяш Ростислав 4 4 6 6 11 31  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Жила Володимир 7 6 10 10 11 44 ІІІ
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Гошко Юрій 2 4 4 1 11 22
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» ім. Петра Василихи Горбенко Назар 3 5 8 3 12 31
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тутко Володимир 8 7 10 7 18 50 ІІ
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Якимець Марія 8 5 8 4 8 33
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Пелих

Мар’яна

10 7 12 4 4 37
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Пищак

Василь

6 7 10 6 13 42 ІІІ
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Анд-рея Шептицького Цап Наталія 3 3 4 0 12 24
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Депа Ольга 6 4 8 2 8 28
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  

 

28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Шелемех Аліна-Марія 7 8 14 11 14 54 ІІ
Антонів Ангеліна 7 10 12 7 9 45 ІІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна  
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»  

 

11 клас

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Номер завдання та кількість балів Загальна кількість балів Місце

1

2

3

4

5  
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Дадак Мирон 4 2 4 0 0 10
2 Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»  
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»  
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1» Піцикевич Анастасія 5 2 10 4 7 28
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.  № 2 Пецюх Вікторія 8 7 14 10 11 50 ІІ
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.   № 3  
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Грабовська Марія 6 9 12 7 15 49 ІІІ
Раб Іванна – Таміла 9 9 12 9 17 56 І
Шевчик Галина 8 10 8 9 15 50 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст.   імені Мар’яна Корчака  

 

9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея  
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бойко Марія 4 8 14 6 7 39 ІІІ
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3  ім. Тараса Шевченка»  
12 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ т.. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка  
13 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.  – ДНЗ»  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Петра Василихи  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.  
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.  
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького Карпа Валентин 1 2 4 1 8 16
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Волоска Тетяна 5 6 0 3 13 27
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Курило Марія

 

8 9 10 9 12 48 ІІІ
Хомутник Оксана 8 7 14 7 14 50 ІІ
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна  
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ» Ясниська Анна 5 3 8 0 10 26