Склад оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Шановні учителі фізики!

У суботу, 7 грудня 2019 року, у опорному закладі «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка» відбудеться ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Початок олімпіади о 10.00. Членів оргкомітету просимо прибути о 9.30., а членів журі – об 11.00.

З повагою, Галина Романик

Склад

оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

(2019-2020 н. р.)

Романик Галина Володимипівна – голова оргкомітету, методист методичного кабінету

№ з./п. Прізвище, ім’я, по батькові учителя Категорія Назва навчального закладу
1. Вахняк Марія Ярославівна спеціаліст Завадівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

2. Фринзюк Сергій Георгійович вища Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
3. Циганок Ірина Вікторівна І Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»
4. Сеня Марія Миронівна спеціаліст Чернилявська ЗОШ

І-ІІІ ступенів ім.Т.Перуна

5. Фургало Галина Петрівна І Любтнська ЗОШ І-ІІ ступенів
6. Туз Марія Михайлівна спеціаліст Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»
7. Горнецька Мар’яна Ярославівна спеціаліст Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Резерв:

  • Думарецька М. М., учитель, Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди»;

 

Початок роботи – 9.30

 

С к л а д

журі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Моржин Наталя Романівна – голова журі, учитель

гімназії імені Осипа Маковея

Члени журі

№ з./п. Прізвище, ім’я, по батькові учителя Категорія Назва навчального закладу
1. Шпирка Ігор Богданович Вища, учитель-методист Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
2. Ведута Олександр

Віталійович.

Вища Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»
3. Романів Ігор Васильович Вища, «Старший учитель» Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

4. Моржин Наталя Романівна Вища, «Старший учитель» Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
5. Ларкіна Лілія Іванівна Вища Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
6. Антонишин Леся  Миколаївна Вища Нагачівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

 

Резерв:

  • Бодневич І. І., учитель, Шклівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст .;

Початок роботи – 11.00