ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ учасників ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019 – 2020 н.р. (5-11 класи)

9 грудня 2019 року

13.00-13.30- подання заяв на апеляцію (методичний кабінет відділу освіти, м. Яворів, вул. Львівська,23);

13.30-15.00-засідання апеляційної комісії (Яворівська гімназія імені Осипа Маковея);

15.30-16.00 – підбиття підсумків.

 

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ

учасників ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика у 2019 – 2020 н.р., який відбувся 7 грудня 2019 року в Яворівській гімназії імені Осипа Маковея

 

5 клас

 

 

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Вулочин Олена

 

Сорочинська

Єлизавета

7

 

8

28

 

19

35

 

27

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Швидка Анастасія 7 29,5  

36,5

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Маврик Анна 8 24  

32

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Яворівська Юлія 5 23,5  

28,5

8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Раєцька Марія 7 25  

32

9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
10. Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Хомік Оксана 10     25,5  

35,5

11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Туз Вікторія 7 25  

32

12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Івасів Світлана

Яблонська Юлія

8

4

22

19,5

30

23,5

14 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Осіпова Кароліна 10 29,5 39,5
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Шах Юлія 7 25 32
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Паславська Діана 6 19  

25

23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кук  Анастасія 6 23  

29

24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Ковалик Олена

Пилюк Надія

9

5

28

14

37

19

25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Фещак Софія 5 14  

19

28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Шумська Анастасія 8 29,5  

37,5

31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Баліцький Дем’ян  

7

 

26

 

33

32 Ясниський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ»
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І – ІІ ступанів – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І – ІІ ступенів
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Титуса Василь

 

Кук Марія

4,5

 

3

29

 

26,5

33,5

 

29,5

37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст. Щадило Марія

 

6 21 27

 

38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. Онацько Катерина  

3

 

10,5

 

13,5

39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Плохих Софія 9 28 37
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І – ІІ ступенів Труш Юлія 8 15  

23

42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Ковалик Анастасія 8 28,5  

36,5

43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. Кобзяк Вікторія 8 22 30
45 Лозинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ» Чабан Дмитро 5 20  

25

46 Мальчицький НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Кінаш Назарій      7 17 24
49 Новинська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Тараса Пазина Тучапець Юлія 4 13,5 17,5
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І – ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст. Фартух  Марія 7 27 34
54 Семирівська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Юрія Прихода Кандяк Вероніка 7 27,5  

34,5

55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Глова Андрій 6 24,5  

30,5

58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

 

  1. Харамбура Г. С., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;
  2. Шавало О. Б., учитель української мови та літератури Шклівської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака;
  3. Семеряк І. П., учитель української мови та літератури Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи;
  4. Гринишин Л. В., учитель української мови та літератури Прилбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького;
  5. Перевалова Т. Ю., учитель української мови та літератури Залузької ЗОШ І – ІІ ступенів

 

 

6 клас

 

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Скородинська Анна 7 28,5  

35,5

4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Рис Марта 7 21,5  

28,5

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Мариняк Вікторія 7 23 30
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Ярмолюк Ольга

 

Ходкевич Дмитро

 

 

7

6

18

21

 

25

27

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Глова Маркіян 10 28,8  

38,5

8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Дацко Катерина 8 24 32
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Созанський Олег 10 26,5 36,5
10. Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Савіцька Софія 7 20,5 27,5
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Ясінська Катерина 7 19,5  

26,5

13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Федечко Вероніка

 

7 20  

27

14 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Хацко Богдан 9 30 39
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Семеряк Андрій 4 16,5 20,5
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Івахів Марко 8 25    33
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Балух Мар’ян 6 15,5    21.5
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Тарапата Христина 5 21  

26

28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Токар Анжеліка 4 23  27
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Свояк Соломія 5 22 27
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Негребецька Анастасія

Тиндик Діана

8

 

11

26,5

 

32,5

34,5

 

43,5

32 Ясниський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ» Дереш Діана 5 7 12
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи Юр Ірина 7 11,5  

18,5

34 Великопільський НВК «ЗОШ І – ІІ ступанів – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І – ІІ ступенів Кізлак    Маркіян 8 22,5 30,5
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.  

 

39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Рак Анастасія 5 10,5 15,5
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І – ІІ ступенів
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Байда Анстасія 10 24,5 34,5
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.
45 Лозинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»  

 

46 Мальчицький НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Лега Олеся 7 13,5 20,5
49 Новинська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Тараса Пазина Манько Марія 5 15,5 20,5
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І – ІІ ст. Підгурська Марія 6 6  

12

53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Юрія Прихода Кохман Іван 7 9,5 16,5
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Леськів Василина 4 2,5 4,5
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст. Паньківська Юлія 8 19,5 27,5

 

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

1 Стасюк О. В., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3;

  1. Коломієць Г. І., учитель української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа Маковея;

3 Федик М. М., учитель української мови та літератури Віжомлянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ»; Федик М. М., учитель української мови та літератури Віжомлянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ»;

  1. Середа О. Р., учитель української мови та літератури Прилбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

 

 

7 клас

 

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Гнидик Олександра

Лучків Віталій

8

8

24,5

14,5

 

32,5

22,5

2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

 

Смук  Вероніка

8 28  

36

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Масна Вікторія

 

8 25  

33

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Вус Павло

Бобас Юрій

9

11

23,5

32,5

32,5

43,5

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Дзидз Вероніка 9 29,5 38,5
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Руда Марія 8 17,5 25,5
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Сичак Софія 10 26  

36

10. Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2  

 

11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Малець Галина 7 15,5  

22,5

12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Мигулович Богдана 7 25  

32

14 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Кмик  Олена 8 22,5 30,5
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Федик Андріана 9 28 37
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Юпин Вероніка 6 16  

22

24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Левицька Мар’яна 7 28  

35

25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

 

 

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Сех Олексій 7 20,5 27,5
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Антонів Софія 8 22,5 33,5
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Данило Тетяна

 

Мацелюх Анна

5

7

21,5

 

18,5

26,5

 

25,5

31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна
32 Ясниський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ» Матіяшек Наталія 7 9 16
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І – ІІ ступанів – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І – ІІ ступенів
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби  

 

37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. Дрофяк Христина 5 5,5 10,5
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І – ІІ ступенів Сидоренко Вікторія 10 25  

35

42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. Паньо Анастасія 8 21 29
45 Лозинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ» Корній Ірина 7 17,5 24,5
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ» Чура Марія 7 23  

30

47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Гарасим  Василина

Воробель Тетяна

7

6

11,5

 

12

 

18,5

18

48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Дубіль Ірина     7 20 27
49 Новинська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Тараса Пазина  

 

50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Сас Софія 6 15,5 21,5
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І – ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Глова Христина 7 22 29
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Гірак Андрій 8 6  

14

59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

  1. Ястремська Л. М., учитель української мови та літератури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»;

2 Федик І. С., учитель української мови та літератури Глиницького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»;

  1. Семеряк І. П., учитель української мови та літератури Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи;
  2. Середа Н. Р., учитель української мови та літератури Старицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Юрія Костіва;
  3. Шевчик О. Р., учитель української мови та літератури Чолгинської ЗОШ І – ІІ ступенів.

 

8 клас

 

 

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Лазурко Анастасія 8 24,5  

32,5

2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича» Борух Валентина 6 16  

22

3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Калиновська Анастасія 6 22  

28

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Кіісль Марія 10 31  

41

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Грабовський Юрій 8 36,5  

44,5

8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Максимишин Анастасія 8 31,5  

39,5

9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
10. Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Корчук Анна – Марія

Вареницька Софія

8

 

6

17,5

 

30

 

25,5

 

36

11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Іващук Олеся 8 17  

25

12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Паучок Софія 8 19,5  

27,5

13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Яремко Анна 6 12  

18

15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Вархоляк Марта 7 18,5 25,5
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. Давид Анастасія 8 19 27
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Гринів Анстасія 8 22 30
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гула Вероніка 7 21  

28

24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

Чепіль Марія

 

Щур Тетяна

6

 

8

26,5

 

24

32,5

 

32

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Смолинець Юліана 7 22  

29

29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Боднар Тетяна

Свереда Агнастасія

5

 

5

16

 

11

21

 

 

16

31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Хомік Марія 8 22 30
32 Ясниський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ» Гладка Анна 0,5 10,5 11
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І – ІІ ступанів – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І – ІІ ступенів
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Пунда Софія 9 17  

26

37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. Антонів Вікторія 7 10 17
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І – ІІ ступенів Худик Юрій 7 26  

33

42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Василець Марія 7 19,5 26,5
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.
45 Лозинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника
49 Новинська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Тараса Пазина
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Дроф’як  Діана 8 24  

32

51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Бонковська Анастасія 7 14,5  

21,5

52 Салашівська ЗОШ І – ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Літус Лілія 6 9  

17

59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

1.Ваньо О. С., учитель української мови та літератури опорного закладу «Краковецький ЗЗСОШ І – ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»;

  1. Фульмес Л. І., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;
  2. Фульмес І. С., учитель української мови та літератури Нагачівської ЗОШ І – ІІІ ступенів;

4.Яремчук Н. Ю., учитель української мови та літератури Старицької ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

 

9 клас

  

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Зозуля Олена 5 26,5  

31,5

8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Тишик Вікторія

 

 

Лисняк Анна

 

7

 

 

7

20

 

 

23

 

27

 

 

30

10. Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Гарбуз Вероніка 6 21,5  

27,5

11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Малець Оксана 6 10  

16

12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Гриненко Софія 6 20  

26

14 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Зінько Анна 5 10,5  

15,5

15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Дрофяк Ольга 4 19 23
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Гаєвський Владислав 7 16,5 23,5
17 Глиницький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Вах Вікторія 5 11,5  

16.5

28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Кульпа Антоніна 3 14  

17

29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна
32 Ясниський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ» Скобало Марія  

5

 

9

 

14

33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І – ІІ ступанів – ДНЗ»
35 Воледобростанська ЗОШ І – ІІ ступенів
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І – ІІ ступенів
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.
45 Лозинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Меньок Данило  

4

 

15,5

 

19,5

49 Новинська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Тараса Пазина
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І – ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

1.Адамко І. М., учитель української мови та літератури опорного закладу «Краковецький ЗЗСОШ І – ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»;

  1. Худзік О. В., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2;

3.Сорочинська О. М., учитель української мови та літератури Бердихівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»

 

 

10 клас

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів Місце
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича» Родич Ольга 8 30,5  

38,5

3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Юца Лілія 9 31  

40

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Шипка Вероніка – Анастасія 5 30  

35

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Ференц Максим

Станчак Вероніка

5

8

28

23,5

33

31,5

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Репецька Олександра  

9

 

36

 

45

8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Мись Христина 9 33  

42

9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Сабат Христина 7,5 29  

36,5

10. Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Андрусишин Марія 7 27,5  

34,5

11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка»
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Лукачук Анна 8 20,5  

28,5

14 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» Сеничак   Ірина 6 23 29
17 Глиницький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Твердохліб Вікторія 6 25  

31

25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Сасюк Роксолана

Турко Ірина

9

10

32,5

36,5

41,5

46,5

32 Ясниський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ»

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

  1. Борис З. С., учитель української мови та літератури опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка»;
  2. Бабляк М. Ф., учитель української мови та літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1».

 

11 клас

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів Місце  
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Дадак Тетяна 6 32  

38

2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича»
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Гуль Максим 5 27,5  

32,5

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Ковалик Лідія

 

Біганська Віра

5

 

10

26,5

 

29

31,5

 

39

7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Грабовська Марія 6 34,5  

40,5

8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
10. Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Малець Софія 7 39  

46

12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка
14 Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Бордун Марта 6 26     32
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи
20 Завадівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Якимів Марія 8 32,5  

40,5

21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Боляк Іванна 7 31  

38

22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

Зубкова Вероніка 6 23  

29

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Хомутник Оксана 7 33  

40

29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Горбань Олена 7 31,5  

38,5

31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна
32 Ясниський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ»

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

1.Волошин Н.М., учитель української мови та літератури опорного закладу «Івано – Франківська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка»;

2.Дида Л. В., учитель української мови та літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1».