8 грудня відбувся районний турнір з шашок пам’яті Героя Небесної Сотні Романа Сеника

08.12.2019 у Наконечнянській ЗОШ І – ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника відбувся районний турнір з шашок пам’яті Героя Небесної Сотні Романа Сеника.
Змагання організовано за сприяння Яворівської районної державної адміністрації, Яворівської районної ради, відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, ДЮСШ ” Луг” та Наконечнянської ЗОШ І – ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.
Урочистості з нагоди змагань розпочалися спільною молитвою . До присутніх учасників з побажаннями здобути перемогу звернувся головний спеціаліст відділу культури , туризму , молоді і спорту Роман Богданович Свистун та сестра Героя Небесної Сотні Леся Федорівна Сеник. Про історію виникнення гри у шашки та правила ознайомив спортсменів лейтенант Збройних сил України, офіцер-інструктор, тренер Яворівського шашкового клубу , кандидат у майстри спорту Кунанець Юрій.
Змагання проходили у двох вікових групах : дорослі і юнаки та дівчата до шістнадцять років, за швейцарською системою у 8 турів.
Переможцями у старшій віковій групі стали:
1 місце – Кунець Юрій ( с.Страрий Яр )
2 місце – Попович Ярослав ( м Новояворівськ )
3 місце – о.Кіт Любомир ( с.Завадів)
Юнаки :
1 місце – Щегольський Михайло ( с. Старий Яр)
2 місце – Щегольський Іван (с.Старий Яр )
3 місце – Товарнянський Степан ( с.Вороблячин )
Дівчата:
1 місце – Іванюк Анна ( м.Яворів)
2 місце – Кунанець Соломія ( м.Яворів )
3 місце – Солдак Соломія ( м. Яворів )
Організатори змагань дякують тренеру Яворівського шашкового клубу Юрію Івановичу Кунецю за суддійство та майстеркласи його учнів, які посіли переможні місця серед юнаків та дівчат.