Результати учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Результати учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

2019-2020 н. р. (11, 10 клас)

  

Назва навчального закладу Прізвище, ім’я, по батькові учня

1

Завдання

2

завдання

3

завдання

4

завдання

5

завдання

6

завдання

 
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» Лагно Костянтин(10 клас) 5 0 10 8 0 2 25 ІІ
Плесак Назарій (11 клас) 1,5 5 9,5 7 0 3,5 26,5 ІІ
2 Краковецька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича                  
3 Немирівська ЗОШ І-ІІІ ст. Куньо Богдан (11 клас) 0 0 0 9 0 2 11  
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

                 
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Пецюк Вікторія (11 клас) 1 0,5 1 9 0 3 14,5  
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Рокошевська Марта (11 клас) 5 5 5 8 1 5,5 29,5 І
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Фолюш Дем’ян(10 клас) 0.5 5 3 10 13 5 36.5 І
Іваник Богдан (11 клас) 0 4,5 9,5 9 0 2 25 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Мар’яна Корчака Назаркевич Анастасія (11 клас) 0 0,5 0 4 0 2 6,5  
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея  Гринченка Романа (10 клас) 2.5 0 2 9 0 3 16.5  
Кривуля Ірина (11 клвс) 0 0 1 5 0 3 9  
Шийчина Маркіяна(10 клас) 0.5 0 0 4 0 3.5 8  
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бойко Марія (11 клас) 0 0 0 7 0 3 10  
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Федик Оксана (11 клас) 0 4,5 9,5 8 0 3 25 ІІ
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»                  
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка                  
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»                  
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»                  
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»                  
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»                  
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.                  
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ» Льода Андріана (11 клас) 0 0 0 8 0 2 10  
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.                  
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва                  
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Чижович Олег (11 клас) 0 0 0 10 0 1 11  
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Антонишин Андріана (11 клас) 1 1,5 1 9 0,5 4,5 17,5 ІІІ
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.                  
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

                 
26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Кондор Тетяна (11 клас) 0 0 0 6 0 0,5 6,5  
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»                  
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»                  
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»                  
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Юрія Костіва                  
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна                  
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»