РЕЗУЛЬТАТИ учасників ІІ етапу  XХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (3-4 класи)

РЕЗУЛЬТАТИ

учасників ІІ етапу  XХ  Міжнародного конкурсу з української мови

 імені Петра Яцика

у 2019 – 2020 н. р.

3 клас

 

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Кіль-

кість ба-

лів

 

 

 

Апе-ля-ція Міс- це При-

міт-

ка

Вчитель
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича» Петрів Марія 14 Гричан О.Т.
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Пісоцька Анна 17 ІІІ Середа Н.І.
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Полянська Олена

Василиця Марта

20

12

І Мельник О.В.

Донченко О.М.

6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Фарійон Андрій 19 ІІ Дацко О.І.
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Шумило Мар’яна 16 ІІІ Марія Василівна
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Нагайчук Марія 16 ІІІ Діхтяр О.Я.
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Кожушко Діана 9 Диня О.Є.
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Кушнір Андріана 16 ІІІ Жміковська О.Ю.
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кобик Надія 12 Кохман Г.Е.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Фірич Захарій 10 Ключник Л.В.
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Косик Вероніка 18 ІІ Вергун Г.М.
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Ярема Уляна 7 Ковалик І.Б.
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст. Кізлак Андрій 19 ІІ Шкарпіпець Н.Б.
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Закревська Марія 12 Дудяк І.І.
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Боляк Мар’яна 18 ІІ Панчишин О.В.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст.
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Гоза Володимир 10 Галина В.
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Устянич Максим 13 Білик І.В.
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Мандат Рената 12 Вус М. С.
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст. Юрас Владислав 11 Марія Миронівна
60 Новояворівська ЗОШ І ст. Рева Анжеліна 14 Карелко І.П.
61 Яворівська ЗОШ І ст. Стасьо Денис 14 Михалевич Н.С.
62 Філія «Верещицька ЗОШ І ст.» опорного закладу

«Новояворівська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1»

63 Волелюбинська  ЗОШ І ст.
64 Філія «Колоницька ЗОШ І  ст.» опорного закладу  «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 імені Тараса Шевченка»
65 Філія «Лелехівська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
66 Філія «Липинська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Яворівська ЗОШ    І-ІІІ ст. № 3 імені Тараса Шевченка»
67 Філія «Молошковицька ЗОШ   І ст.» опорного закладу  «Новояворівська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1»
68 Філія «Морянецький ЗЗСО І ст.» опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»
69 Поланківська ЗОШ І ст.
70 Філія «Порубська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Яворівська ЗОШ    І-ІІІ ст. № 3 імені Тараса Шевченка»
71 Рокитнянська ЗОШ І ст.
72 Старицька ЗОШ І ст.
73 Філія «Страдчанська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Івано-Франківська ЗОШ   І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
74 Філія «Ямельнівська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
75 Яворівський НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.» Флис Софія 11 Ядлось Н.Р.

Журі

  1. Бугійчик Х.І., учитель початкових класів Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №3
  2. Дацко О.І.., учитель початкових класів Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №3
  3. Шевчик В.І., учитель початкових класів Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №3
  4. Стасюк Г.І., учитель початкових класів Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №2
  5. Дацко У.О., учитель початкових класів Новояворівської ЗОШ І – ІІІ ст.. №2
  6. Пісоцька Г.В., учитель початкових класів Верблянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. . – ДНЗ»
  7. Шевчик С.І., учитель початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня
  8. Діхтяр О.Я., учитель початкових класів Яворівської ЗОШ І – ІІІ ст..ім. Тараса Шевченка
  9. Панчишин О.В., учитель початкових класів Добростанської ЗОШ І – ІІ ст.
  10. Баляс Г.Г.,учитель початкових класів Добростанської ЗОШ І – ІІ ст.
  11. Кавецька Н.С.,учитель початкових класів Наконечнянської ЗОШ І – ІІІ ст.
  12. Дацко М.Я.,учитель початкових класів Семирівської ЗОШ І – ІІ ст.
  13. Перожак Л.М., учитель початкових класів Яворівського НВК «ДНЗ -ЗОШ І ст.»

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

учасників ІІ етапу  XХ  Міжнародного конкурсу з української мови

 імені Петра Яцика

у 2019 – 2020 н. р.

4 клас

 

Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я учня Кіль-

кість ба-

лів

 

 

 

Апеля-ція Міс це При-

міт-

ка

Вчитель
1 Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
2 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича» Будеяну Ніколета 14 ІІІ Пірожик Н.Я.
3 Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Пулик Владислав

Яцишин Андріан

    9

15

 

ІІІ

Бесага М.М.

Перун М.М.

4 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Пузич Аліна 15 ІІІ Абдула Г.Є.
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Байцар Анна 12 Дацко У.О.
6 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.             № 3 Рябко Юлія 19 І Хоча Л.І.
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей»
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака
9 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
10 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Кішечко Олександр 9 Прихожденко У.О.
11 Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» Вербенець Анастасія 14 ІІІ Горон Н.М.
12 Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Полянська Анастасія 10 Ценглевич Н.Б.
14 Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» Занько Анастасія 13 Пісоцька Г.В.
15 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ»
16 Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
17 Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Сумка Максим 14 ІІІ Мелешко Л.
18 Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»
20 Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Петра Андрусіва Мацьопова Роксолана 16 ІІ Венгрин І.М.
22 Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. Гринів Софія 11 Дудко Є.В.
23 Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Романець Ірина 15 ІІІ Гаврилюк Т.Б.
25 Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст.

імені Митрополита

Андрея Шептицького

26 Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Сасик Вероніка

Юца Олеся

13

14

 

ІІІ

Зубач Г.В.
27 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
28 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Токар Роман 5 Матушик М.М.
29 Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
30 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. Максимишин Анна 15 ІІІ Партика Д.Г.
31 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Хлян Віталій 14 ІІІ Якимишин Л.М.
32 Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»
33 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи Торуба Наталія 7 Матвіїв Н.Я.
34 Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Данчишин Анастасія 9 Куракіна О.С.
35 Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.
36 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Мідик Євгенія 12 Кулішко Г.Я.
37 Грушівська ЗОШ І-ІІ ст. Кравець Марія 6 Флисник Г.Я.
38 Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. Кіт Вікторія 6 Якимишин С.С.
39 Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.
40 Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст.
41 Залузька ЗОШ І-ІІ ст. Гнатушок Вероніка 12 Лагно Ю.І.
42 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.
43 Котівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина
44 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. Фульмес Ірина 7 Маковецька О.М.
45 Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
46 Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Козак Тетяни 16 ІІ Бергольд О.М.
47 Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
48 Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Сеника Ліхоцінська Анастасія 16 ІІ Грицан М.Р.
49 Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина Руда Анна 14 ІІІ Дзидз І.М.
50 Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
51 Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»
52 Салашівська ЗОШ І-ІІ ст. Хімчак Марія 12 Дудич М.Р.
53 Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст.
54 Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Прихода
55 Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Соколовська Марія 9 Паньо Х.М.
56 Староярська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці
57 Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» Глова Анастасія 12 Савчак Г.П.
58 Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Ліщинська Олена 12 Тамченко Н.Д.
59 Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст. Пугало Тетяна 9 Люба Володимирівна
60 Новояворівська ЗОШ І ст. Свінцицька Софья 16 ІІ Шевчик С.І.
61 Яворівська ЗОШ І ст. Тарновська Ангеліна 17 ІІ Чиж Г.Є.
62 Філія «Верещицька ЗОШ І ст.» опорного закладу

«Новояворівська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1»

63 Волелюбинська  ЗОШ І ст.
64 Філія «Колоницька ЗОШ І  ст.» опорного закладу  «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 імені Тараса Шевченка»
65 Філія «Лелехівська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
66 Філія «Липинська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Яворівська ЗОШ    І-ІІІ ст. № 3 імені Тараса Шевченка»
67 Філія «Молошковицька ЗОШ   І ст.» опорного закладу  «Новояворівська ЗОШ  І-ІІІ ст. № 1»
68 Філія «Морянецький ЗЗСО І ст.» опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»
69 Поланківська ЗОШ І ст.
70 Філія «Порубська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Яворівська ЗОШ    І-ІІІ ст. № 3 імені Тараса Шевченка»
71 Рокитнянська ЗОШ І ст.
72 Старицька ЗОШ І ст. Андрейко Софія 9 Хлян І.М.
73 Філія «Страдчанська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Івано-Франківська ЗОШ   І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
74 Філія «Ямельнівська ЗОШ І ст.» опорного закладу  «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка»
75 Яворівський НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.» Фітак Яна 17 ІІ Перожак Л.М.

 

 

Журі

1.Бугійчик  Х.І., учитель початкових класів  Новояворівської  ЗОШ І – ІІІ ст.. №3

2.Дацко О.І.., учитель початкових класів  Новояворівської  ЗОШ І – ІІІ ст.. №3

3.Шевчик В.І., учитель початкових класів  Новояворівської  ЗОШ І – ІІІ ст.. №3

4.Стасюк Г.І., учитель початкових класів  Новояворівської  ЗОШ І – ІІІ ст.. №2

5.Дацко У.О., учитель початкових класів  Новояворівської  ЗОШ І – ІІІ ст.. №2

6.Пісоцька Г.В., учитель початкових класів  Верблянського  НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. . – ДНЗ»

7.Шевчик С.І., учитель початкових класів  Новояворівської  ЗОШ І ст.

8.Діхтяр О.Я., учитель початкових класів  Яворівської  ЗОШ І – ІІІ ст.ім. Тараса Шевченка

9.Панчишин О.В., учитель початкових класів  Добростанської  ЗОШ І – ІІ ст.

10.Баляс Г.Г.,учитель початкових класів  Добростанської  ЗОШ І – ІІ ст.

11.Кавецька Н.С.,учитель початкових класів  Наконечнянської  ЗОШ І – ІІІ ст.

12.Дацко М.Я.,учитель початкових класів  Семирівської  ЗОШ І – ІІ ст.

13.Перожак Л.М., учитель початкових класів  Яворівського  НВК «ДНЗ –ЗОШ

І  ст.»