Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія»

Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію – «сіяти розумне, добре, вічне».

16-19 грудня 2019 року відбувся ІІ тур конкурсу професійної майстерності «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія», в якому здобула перемогу Окулова Оксана Володимирівна, учитель хімії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка». У марафоні педагогічних ідей і думок  швидко пролетіли конкурсні дні для Оксани Володимирівни, яка гідно пройшла усі випробовування і довела, що високі знання, професіоналізм, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя. Всі тривоги уже позаду, підсумки конкурсу підбито. Але попереду ще багато роботи…

Шановна Оксано Володимирівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили, наснаги та успішного фіналу в нелегкій боротьбі професіоналів на Всеукраїнському етапі конкурсу. Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.