Про внесення змін у наказ відділу освіти Яворівської райдержадміністрації від 19.09.2019р. № 02-02/232 «Про cтворення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти»

УКРАЇНА    

ЯВОРІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

 

03.02.2020                                                  м. Яворів             № 02-02/24

 

 

Про внесення змін у наказ відділу освіти
Яворівської райдержадміністрації   від
19.09.2019р. № 02-02/232
«Про cтворення атестаційної
комісії ІІ рівня відділу освіти»

 

     Відповідно до наказу відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації від 02.01.2020р. № 02-02/02  «Про розподіл посадових обов’язків відповідальних працівників апарату відділу освіти, методичного кабінету, відділу кадрів, централізованої бухгалтерії та групи централізованого господарського обслуговування» та кадровими змінами

НАКАЗУЮ:

  1. Внести зміни у пункт 2 наказу відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації від 19.09.2019р. № 02-02/232 «Про cтворення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти» та викласти його у такій редакції :

«2. Затвердити персональний склад атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, поклавши на неї обов’язки відповідно до  п.2.13  Типового положення:

2.1. Байда В.П. –  голова атестаційної комісії, начальник відділу освіти Яворівської райдержадміністрації;

2.2. Кобиця Я.С. – заступник  голови атестаційної комісії, голова Яворівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України;

2.3. Лазорко О.В. –  секретар атестаційної комісії, методист методичного кабінету;

2.4. Дорош М.П.  – головний спеціаліст відділу освіти;

2.5. Фірчук О.М. – завідувач методичного кабінету;

2.6.  Глова У.М. – методист методичного кабінету;

2.7.  Голубець О.В. – методист методичного кабінету;

2.8.  Дутко Л.В. – методист методичного кабінету;

2.9.  Каліцінська Г.М. – методист методичного кабінету;

2.10. Копитко О.С. – методист методичного кабінету;

2.11. Кунанець В.Г. – методист методичного кабінету;

2.12. Майхер О.М. – методист методичного кабінету;

2.13. Меленчук І. Б. – методист методичного кабінету;

2.14. Пономарьова М.С.   – методист методичного кабінету;

2.15.  Резолюта І.Р. – методист методичного кабінету;

2.16.  Романик Г.В. – методист методичного кабінету;

2.17.  Стадник О.В. – методист методичного кабінету;

2.18.  Станько Б.М. – методист методичного кабінету;

2.19.  Флис Б.В. – методист методичного кабінету;

2.20.  Флис О.Г. – методист методичного кабінету;

2.21.  Щудлюк Л.І. – методист методичного кабінету;

2.22.  Бурденюк О.О. – директор Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.23.  Баляс М.С. – директор ДНЗ с. Добростани.»

  1. Внести зміни у Додаток 1 наказу відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації від 19.09.2019р. № 02-02/232 «Про cтворення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти» та викласти його у такій редакції :

 

«Додаток 1

                                                                     до наказу відділу освіти
Яворівської    райдержадміністрації

                                                                        19.09.2019р. № 02-02/232

 

                                                       СПИСОК

працівників відділу освіти, відповідальних за проведення атестації педагогічних працівників у закладах освіти району

  1. Дорош М.П. Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Юрія Костіва,
    Кам’янобрідська   ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра  Андрусіва,
    Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів,
    Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів,
    Новояворівський  міжшкільний навчально-виробничний  комбінат.
  1. Кобиця Я.С. Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра  Василихи – ДНЗ»,
    Коханівська  ЗОШ І- ІІІ  ступенів.
  1. Фірчук О.М. методичний кабінет.
  2. Глова У.М. загальноосвітні навчальні заклади І ступеня.
  3. Голубець О.В. заклади дошкільної освіти району.
  4. Дутко Л.В. опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»,
    Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів»,
    Котівська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів ім. Михайла Логина.
  1. Каліцінська Г.М. Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів,
    Мужиловицький НВК  «ЗОШ  І-ІІ ступенів – ДНЗ»,
    Яворівський та Івано – Франківський  центри дитячої та юнацької творчості.
  1. Копитко О.С. Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»,
    Cмолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»,
    Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів,
    Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя Небесної Сотні Віталія  Коцюби.
  1. Кунанець В.Г. Яворівська гімназія ім.  Осипа Маковея,
    Яворівська   ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,
    Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів,
    опорний заклад  «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка»,
    Вороцівський  НВК   «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».
  1. Лазорко О.В. опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»,
    Шклівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів,
    Бердихівський НВК  «ЗОШ  І-ІІІ ступенів – ДНЗ».
  1. Майхер О.М. опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ім. Романа  Шухевича»,
    Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,
    Глиницький НВК  «ЗОШ І- ІІІ ступенів – ДНЗ»,
    Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів.
  1. Меленчук І.Б. Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.  Івана Севери  – ДНЗ»,
    Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,
    Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»,
    Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».
  1. Пономарьова М.С. Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ ім. Тараса Шевченка»,
    Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»,
    Домажирська ЗОШ І – ІІІ ступенів,
    Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів,
    Лозинський НВК «ЗОШ  І-ІІ ступенів – ДНЗ».
  1. Резолюта І.Р. Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів,
    Ясниський НВК «ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди – ДНЗ»,
    Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,
    Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,
    Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».
  1. Романик Г.В. Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,
    Дацьківська ЗОШ І – ІІ ступенів.
  1. Стадник О.В. Рясно-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».
  2. Станько Б.М. Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,
    Новояворівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3,
    Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»,
    Прилбицька ЗОШ І-ІІІ  ступенів ім. Митрополита  Андрея Шептицького.
  1. Флис Б.В. Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів.
  2. Флис О.Г. Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,
    Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна,
    Семирівська ЗОШ  І-ІІ ступенів ім. Юрія Прихода,
    Новинська  ЗОШ І-ІІ   ступенів ім. Тараса Пазина,
    Староярська ЗОШ І-ІІ
     ступенів ім. Героя України Романа Варениці.                                         
  1. Щудлюк Л.І. Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів,
    Наконечнянська   ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Героя України Романа Сеника,
    Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи,
    Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів,
    опорний заклад  «Яворівська
      ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка».»
  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти                                                          В.  Байда