БФ «Щаслива лапа» (конкурси та акції на карантині)

Добрий день, шановні освітяни.

Ваш навчальний заклад є активним учасником освітнього проекту «Біоетика» і пропонуємо вам не залишатися осторонь добрих справ і на карантині!

Наразі пропонуємо Вам та Вашим учням такі дві активності:

  1. Наш Всеукраїнський конкурс «Будка мрії» триває до 8 травня, а тому в учнів з батьками вдома ще є вдосталь часу аби долучитися.

Для участі у конкурсі необхідно виготовити (самостійно або разом із дорослими) теплу та затишну будку або покращити існуючу будку для домашньої або безпритульної собаки.
Учасниками конкурсу можуть стати учні закладів загальної середньої освіти (5-11 класи) та вихованці закладів позашкільної освіти.

Умови участі, вимоги до робіт, терміни та інші деталі проведення конкурсу можна переглянути за посиланням: https://happypaw.ua/ua/bioethics/contests/one/8

  1. Учні разом з батьками можуть долучитися до Всеукраїнської благодійної акції «Подарунок для Пухнастого». ЇЇ суть – виготовлення лежаків та іграшок з непотрібного одягу та іншого б/в матеріалу для тварин в притулках. Діти можуть вдома виготовляти такі «подарунки» самостійно чи з допомогою дорослих, а після закінчення карантину – поїхати до притулку та передати виготовлене пухнастим підопічним.

Ми будемо дуже вдячні, якщо ваш навчальний заклад долучиться до даної акції. Ваші учні зможуть відчути себе справжніми волонтерами і допомогти котикам та собачкам в притулках, яким часто не вистачає не лише уваги, але і тепла.

Щоб стати учасником акції та безкоштовно отримати схеми виготовлення іграшок та лежаків, заповніть заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-vRfflCih7WnxkeUdr_6_RiTMHfQHyo9mpsOGGTBmMsv_3w/viewform

Гарного дня та будьте здорові!