Результати проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2019» в Україні

Додаток 1

до листа Інституту модернізації змісту освіти МОН України

від 10.04.202022.1/10-795

 

Інформація
про результати проведення

Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності
«Бобер-2019» в Україні

 

Згідно з рішенням Міжнародного оргкомітету конкурсу «Бобер» від 16.05.2019 (http://bebras.org/?q=events) 8-13 листопада 2019 року було проведено черговий Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

У конкурсі взяли участь понад 2 мільйони 870 тисяч учнів з 44-х країн світу.

Україна – сьома у світі за кількістю учасників конкурсу:

 

 

Країна Кількість учасників 15 Литва   43 490 30 Пакистан       9 240
1 Франція   702 060 16 Австрія   37 621 31 Ірландія       6 882
2 Німеччина   401 737 17 Словенія   28 803 32 Індонезія       6 773
3 Великобританія   260 971 18 Угорщина   27 702 33 Фінляндія       5 395
4 Індія   178 239 19 Нідерланди   25 482 34 Бельгія       4 050
5 Білорусь   176 492 20 Швейцарія   25 345 35 Таїланд       3 964
6 Тайвань   143 076 21 Північна Македонія   25 166 36 Швеція       3 609
7 Україна   110 978 22 Хорватія   24 819 37 Естонія       3 475
8 Туреччина   109 563 23 Греція   21 717 38 Японія       3 420
9 Чехія     90 976 24 Польща   20 622 39 Ісландія       2 451
10 Словаччина     89 768 25 Латвія   19 550 40 Нова Зеландія       2 312
11 США     56 534 26 Канада   19 546 41 Алжир          894
12 Сербія     53 099 27 Румунія   15 695 42 Кіпр          521
13 Італія     46 052 28 Росія   11 937 43 Болгарія          502
14 Південна Корея     44 332 29 Боснія і Герцеговина 9 765 44 Сінгапур          288

 

 

Слід відзначити, що викладання інформатики в Україні, починаючи з другого класу, дозволило досягти вагомих результатів у конкурсі «Бобер».

За кількістю учасників серед учнів 2-3 класів Україна впевнено посідає перше місце:

Країна Кількість учасників 23 Росія   1 664
1 Україна      32 127 12 Індія  6 216 24 Австрія   1 478
2 Туреччина      28 117 13 Греція  5 510 25 Індонезія   1 384
3 Білорусь      23 328 14 Сербія  5 467 26 Угорщина   1 293
4 Словаччина      23 023 15 Нідерланди  5 254 27 Ірландія   1 247
5 Чехія      21 162 16 Швейцарія  3 888 28 Боснія і Герцеговина      484
6 Великобританія      13 980 17 Хорватія  3 563 29 Нова Зеландія      343
7 Німеччина      11 838 18 Литва  3 528 30 Швеція      409
8 Франція      11 071 19 Польща  3 443 31 Фінляндія      263
9 США      10 278 20 Північна Македонія  3 098 32 Ісландія      247
10 Італія        9 879 21 Південна Корея  3 068 33 Алжир      203
11 Словенія        6 943 22 Пакистан  2 548 34 Сінгапур       59

 

Ще за одним показником Україна випереджує інші країни світу:

Кількість шкіл, які взяли участь у конкурсі:

Країна Кількість шкіл 23 Північна Македонія 209
1 Україна 4081 12 Сербія 600 24 Угорщина 202
2 Франція    3 820 13 Греція 596 25 Болгарія 96
3 Туреччина 3167 14 Індія 580 26 Фінляндія 64
4 Німеччина    2 308 15 Нідерланди 510 27 Бельгія 62
5 Польща 2163 16 Канада 503 28 Швеція 52
6 Словаччина 1116 17 Литва 482 29 Ісландія 48
7 Великобританія 1014 18 Румунія 438 30 Естонія 44
8 Італія 875 19 США 413 31 Таїланд 40
9 Південна Корея 808 20 Швейцарія 361 32 Сінгапур 38
10 Чехія 745 21 Латвія 331 33 Японія 30
11 Тайвань 639 22 Пакистан 320 34 Нова Зеландія 19

 

У банк задач, рекомендованих для конкурсу Міжнародним оргкомітетом, були включені задачі українських авторів:

Світлана Васильченко (Запорізька єврейська гімназія  “ОРТ-Алєф”),

Ростислав Шпакович (Львівський фізико-математичний ліцей).

Крім того, для українського конкурсу  були підготовлені задачі наступними авторами:

Володимир Буняк (Рівненський ОІППО),

Галина Гапиченко (Міська станція юних техніків, м. Миколаїв),

Володимир Ксьондзик (СЗОШ №9, м. Львів),

Андрій Мірошниченко (Дніпровська академія неперервної освіти),

Юлія Троян (Кременчуцька ЗОШ №23 Полтавської області),

Марина Чала (Кіровоградський ОІППО)

 

В Україні конкурс проходив у 4081 координаційних центрах, школах чи об’єднаннях шкіл. У ньому взяло участь 110 978 учнів.

 

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

 

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього
Кількість 13332 18795 18503 13528 11358 9135 9820 7775 5110 4426 110978

 

Статистичні дані у регіональному розрізі:

Вінницька область

Координатор:                                                       Слушний Олег Миколайович,

директор комунального закладу

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради»

 

Загальна кількість учасників:                              2 162

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:      71

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 259 422 278 247 199 156 274 167 63 97

 

Найактивніші координатори конкурсу:

  1. Слушний Олег Миколайович, директор комунального закладу «Загальноосвітня школа
    І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради»
  2. Ситар Оксана Володимирівна, вчитель інформатики Ліцею №7 м. Гайсин Вінницької області

Волинська область

Координатор:                                    Семенюк Ірина Василівна,
методист інформаційно-технічного відділу
Центру науково-технічної творчості учнівської молоді

 

Загальна кількість учасників:                                  2 691

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:         121

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 390 516 516 317 261 202 199 148 72 70

 

Найактивніші координатори конкурсу:

  1. Жерш Віра Євтихіївна, методист відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської районної держадміністрації
  2. Повх Василь Макарович, вчитель інформатики ОЗО «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» с. Заброди»

 

Дніпропетровська область

Координатор:                                              Мірошниченко Андрій Анатолійович
доцент кафедри управління інформаційно-освітніми проектами КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти»

 

Загальна кількість учасників:                              11 607

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:      342

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2020 1297 1927 1882 1336 1035 723 856 802 538 514

 

Найактивніші координатори конкурсу

Назва освітньої установи (осередку конкурсу) Населений пункт Кіль-кість учас-ників Координатор Номінація
Комунальний заклад освіти  “Гімназія №3” Дніпровської міської  ради Дніпро   Вовк Тетяна Віталіївна, вчитель інформатики Керівник команди на школі програмування у Львові
Комунальний заклад  вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради Дніпро   Мірошниченко Андрій Анатолійович, доцент кафедри управління інформаційно-освітніми проектами Автор задачі, що була включена у конкурс
Методичний центр управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дніпро   Кузічев Микола Миколайович Активний регіональний координатор
Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №31» Дніпровської міської  ради Дніпро 241 Моренко Олексій Олексійович Активний координатор школи міста
Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №142» Дніпровської міської  ради Дніпро 144 Зінченко Володимир Володимирович Активний координатор школи міста
Комунальний заклад освіти  «Середня загальноосвітня школа №54»  Дніпровської міської  ради Дніпро 121 Гуляєва Олена Іванівна Активний координатор школи міста
Комунальний заклад освіти  «Навчально-виховний комплекс №66» Дніпровської міської  ради Дніпро 118 Василькович Віра Миколаївна Активний координатор школи міста
Комунальний заклад освіти  «Криворізька спеціалізована школа №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов» Криворізької міської ради Кривий Ріг 52 Троян Катерина Андріївна Активний координатор школи міста
Комунальний заклад освіти  «Криворізька педагогічна гімназія» Криворізької міської ради Кривий Ріг 96 Чорнобривець Віра Володимирівна Активний координатор школи міста
Комунальний заклад освіти   «Криворізька гімназія №91» Криворізької міської ради Кривий Ріг 98 Михайловська Марія Віталіївна Активний координатор школи міста
Комунальний заклад освіти “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 72” Криворізької міської ради Кривий Ріг 77 Євдокимова Надія Володимирівна Активний координатор школи міста
Комунальний заклад освіти “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60” Криворізької міської ради Кривий Ріг 127 Хоруженко Наталя Сергіївна Активний координатор школи міста

 

Донецька область

Координатор:                                                       Пилипчук Олена Анатоліївна

Завідувач відділу інформаційних технологій Донецького ОІППО

Загальна кількість учасників:                                5 438

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:        221

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 650 1040 961 650 552 421 374 317 261 212

 

Найактивніші координатори конкурсу

Назва освітньої установи

(осередки конкурсу)

Населений пункт Координатор
методист міського методичного кабінету управління освіти Краматорської міської ради Донецької області м. Краматорськ Петренко Світлана Валентинівна
учитель інформатики Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Слов’янської міської ради Донецької області м. Слов’янськ Ляш Тетяна Григорівна
методист міського методичного кабінету управління освіти Костнятинівської міської ради Донецької області м. Костянтинівка Мережко Лариса Владиленівна
учитель інформатики Дружківської  гімназії “Інтелект” Дружківської міської ради  Донецької області м. Дружківка Зоненко Наталія Василівна
методист міського методичного кабінету відділу освіти Покровської міської ради Донецької області м Покровськ Косиневич Наталя Василівна

 

Житомирська область

Координатор:                                                        Жуковський Сергій Станіславович
Методист Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 

Загальна кількість учасників:                              2562

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:      151

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 187 379 469 386 304 256 228 166 100 87

 

Найактивніші координатори конкурсу

  1. Жуковський Сергій Станіславович, обласний координатор Житомирської області, доцент кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету імені Івана Франка
  2. Радчук Інна Ростиславівна, координатор конкурсу в Попільнянському районі, головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Попільнянської РДА
  3. Іщук Сергій Васильович, координатор конкурсу в Житомирському районі, учитель інформатики Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району

 

Закарпатська область

Координатор:                                                       Шаркадій Інна Володимирівна

методист кабінету методики викладання

природничо-математичних дисциплін Закарпатського ІППО

Загальна кількість учасників:                              2944

Кількість шкіл, що взяли участь уконкурсі:       120

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 175 302 501 425 411 337 308 259 144 82

 

Найактивніші координатори конкурсу

  1. Фечко Тетяна Володимирівна, учитель Мужіївської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області
  2. Логойда Наталія Емерихівна, учитель Квасівської загальноосвітньої школи І‑ІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області
  3. Колдорош Неля Павлівна, учитель інформатики Хустської загальноосвітньої школи
    І-ІІ ступенів Хустської міської ради Закарпатської області

 

Запорізька область

Координатор:                                                Васильченко Світлана Володимирівна,

вчитель інформатики

Запорізька єврейська гімназія “ОРТ-Алєф”

 

Загальна кількість учасників:                                            9 767

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                    274

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 1388 1807 3195 1687 1064 2751 895 764 1659 728

 

 

Найактивніші координатори конкурсу:

Назва освітньої установи (осередки конкурсу) Населений пункт Кількість учасників Координатор Номінація
Запорізька гімназія №28 Запорізької міської ради Запорізької області м. Запоріжжя 776 Горбань  Тамара Андріївна
учитель інформатики
Активний координатор школи міста,

Висока частка залучених

Запорізький колегіум “Елінт” Запорізької міської ради Запорізької області м. Запоріжжя 331 Коротка Ольга Борисівна
учитель інформатики
Активний координатор школи міста
Комунальний заклад “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Козацький ліцей” Запорізької обласної ради м. Запоріжжя 231

 

Сурган Вероніка Сергіївна учитель інформатики Активний координатор школи міста

Висока частка залучених

Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради Запорізької області м. Бердянськ 198 Дубінін Андрій Олександрович

учитель інформатики

Активний координатор школи міста
Балабинський навчально-виховний комплекс” школа І-ІІІ ступенів – гімназія “Престиж” Запорізького району Запорізької област смт Балабіно, Запорізький район 87 Черкасова Лариса Валентинівна учитель інформатики Активний координатор школи сільської місцевості
Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської районної ради Запорізької області м. Вільнянськ 86 Щербина Ольга Сергіївна

учитель інформатики

Активний координатор школи сільської місцевості
Комунальний заклад “Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3” Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області смт Михайлівка, Михайлівський район 80 Калінінська Олена Анатоліївна

учитель інформатики

Активний координатор школи сільської місцевості
Очеретуватська загальноосвітня школа І -ІІ ступенів Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області с.Очеретувате, Токмацький район   Лютий Сергій Іванович

учитель інформатики

Висока частка залучених
Новогупалівський навчально-виховний комплекс Вільнянської районної ради Запорізької області с. Новогупалівка, Вільнянський р-н   Плахова Тетяна Павлівна

учитель інформатики

Висока частка залучених
Новоспаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Приазовської районної ради Запорізької області с.Новоспаське, Приазовський район   Яворський Руслан Петрович

учитель інформатики

Висока частка залучених
Запорізька єврейська гімназія “ОРТ-Алєф” Запорізької міської ради Запорізької області м. Запоріжжя   Васильченко Світлана Володимирівна

учитель інформатики

Автор задачі
Запорізький технічний ліцей Запорізької міської ради Запорізької області м. Запоріжжя   Ткаченко Тетяна Віталіївна

учитель інформатики

Керівник команди Запорізької області на школі програмування

 

Івано-Франківська область

Координатор:                                                Микицей Сергій Михайлович

вчитель інформатики

Івано-Франківської ЗШ №25

 

Загальна кількість учасників:                                2 251

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:        93

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 228 305 346 314 269 258 221 171 90 32

 

Найактивніші координатори конкурсу

Назва освітньої установи (осередки конкурсу) Населений пункт Кількість учасників Координатор
Верховинський район Верховинський р-н 282 Зітинюк Станіслав Васильович
Снятинський район Снятинський р-н 268 Савчук Василь Васильович

 

Київська область

 

Координатор:                                                                   Федорчук Валерій Анатолійович

завідувач відділом методики  інформатики та обчислювальної техніки КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»

 

Загальна кількість учасників: 3 028
Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 97

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 258 472 660 401 337 255 208 180 112 145

 

Найактивніші координатори конкурсу:

  1. Немченко Наталія Михайлівна, вчитель Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області
  2. Котелевець Наталія Валентинівна, вчитель Броварської спеціалізованої школи
    І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради
  3. Скакун Оксана Олексіївна, координатор роботи з обдарованими дітьми приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів “Фортуна” м. Бровари

 

м. Київ

Координатор:                                                       Мірошниченко Наталія Михайлівна

вчитель математики НВК № 240 “Соціум”

Загальна кількість учасників:                              4 289

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:      27

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 385 516 646 542 389 289 403 462 220 186

 

Кіровоградська область

 

Координатор:                                                                     Чала Марина Станіславівна

завідувач науково-методичної лабораторії
інформаційно- технологічної освіти

КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»

 

Загальна кількість учасників:                                            4 844

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                    167

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 771 1030 777 539 435 352 350 239 195 156

 

Найактивніші координатори конкурсу

Назва освітньої установи (осередки конкурсу) Кількість учасників Координатор Номінація
ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г.Ткаченка» Знам’янської районної ради Кіровоградської області 80 Тарасюк Наталія Володимирівна Найкраща сільська школа
Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» 22 Карявка Сергій Сергійович Керівник команди канікулярної школи
Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» 153 Пузир Тетяна Володимирівна Високий відсоток  залучених учнів
Петрівська загальноосвітня школа
І ступеня, філія комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання» загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради Кіровоградської області
95 Тук Леся Вікторівна Залучення учнів початкової школи

 

 

Луганська область

 

Координатор:                                                              Лобода Володимир Вікторович

            Вчитель інформатики НВК «Кремінська ЗОШ №3_ДНЗ» м. Кремінна

 

Загальна кількість учасників:                                            1098

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                    84

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 188 207 239 140 115 79 69 72 23 16

 

Львівська область

Координатор                                                                      Зелез Мирон Михайлович,

Вчитель математики КЗ ЛОР

“Львівська санаторна школа І-ІІІ ступенів № 1”

Загальна кількість учасників                                           11 457

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                  419

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 1147 1687 1521 1494 1256 1156 1227 1010 490 469

 

Найактивніші координатори конкурсу:

Бутрий Зіновія Іванівна, вчителька інформатики  Перемишлянської ЗОШ ім. О.Ковча

Горнакевич Ірина Михайлівна, вчителька математики та інформатики Верхньогаївського НВК Дрогобицького району

Калічун Алла Михайлівна, вчителька інформатики ліцею “Львівський”, м. Львів

Ксьондзик Володимир Григорович, вчитель інформатики СЗОШ №9 м. Львова

Купчак Наталія Олександрівна, вчителька інформатики Львівської спеціалізованої ЗОШ №53

Мусійовська Любов Йосипівна, вчителька інформатики Балицького НВК Мостиського району

Найко Іванна Василівна, вчителька інформатики Великосілківського НВК Кам’янка-Бузького району

Олійник Оксана Іванівна, вчителька інформатики Сокальського ліцею №1

Ортинська Любомира Іванівна, вчителька інформатики Стрийської ЗОШ №7

Підляська Галина Володимирівна, вчителька інформатики Великолюбінського ЗЗСО Городоцького району

Федека Ольга Іванівна, вчителька інформатики СЗШ №90 м. Львова

 

Миколаївська область

Координатор:                                                 Гапиченко Галина Євгенівна

Методист міської станції юних техніків м. Миколаєва

Загальна кількість учасників:                                         2591

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                128

 

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 356 415 356 316 260 211 200 225 142 110

 

Найактивніші координатори конкурсу

  1. Чехратова Тетяна Анатоліївна, методист міського науково-методичного центру Вознесенської міської ради Миколаївської області
  2. Василишин Олександр Іванович, учитель інформатики Миколаївської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради Миколаївської області
  3. Фролов Микола Анатолійович, учитель інформатики Новоолександрівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Єланецького району Миколаївської області

 

Одеська область

Координатор:                                                                     Мітельман Ігор Михайлович,

В.о. професора комунального закладу

вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти

Одеської обласної ради»

 

Загальна кількість учасників:                              6 449

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:     170

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 531 1000 1175 869 771 572 524 481 267 259

 

Найактивніші координатори конкурсу:

 

  1. Мітельман Ігор Михайлович, координатор конкурсу в Одеській області, в.о. професора Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради
  2. Яковлева Людмила Іванівна, учитель Одеської загальноосвітньої школи №78 Одеської міської ради
  3. Юр-Кирилюк Дар’я Євгенівна, учитель Одеської загальноосвітньої школи №62 Одеської міської ради
  4. Андруховська Тетяна Михайлівна, учитель Великодальницького навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія» Біляївського району Одеської області
  5. Гарбуз Альона Юріївна, учитель Крижанівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа – ліцей – дошкільний навчальний заклад» Лиманського району Одеської області
  6. Пєлєван Віра Іванівна, учитель Василівської загальноосвітньої школи Болградського району Одеської області
  7. Бабаян Юлія Георгіївна, учитель загальноосвітнього політехнічного ліцею м. Ізмаїл Одеської області (керівник команди на Школі «Бобер»)

 

Полтавська область

 

Координатор: Шостя Світлана Петрівна, методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського ОІППО

 

Загальна кількість учасників:                                            5 247

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                   253

 

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 507 682 773 588 519 476 470 404 472 356

 

Найактивніші координатори конкурсу:

  1. Бабенко Володимир Петрович, учитель інформатики Комунального закладу «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»
  2. Ворвихвіст Тетяна Яківна, учитель інформатики Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області»
  3. Іванов Олександр Олександрович, викладач Вищого професійного училища №7 м.Кременчука Полтавської області
  4. Махоніна Людмила Володимирівна, вчитель інформатики Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради Полтавської області (керівник команди на Школі «Бобер»).
  5. Свід Ірина Іванівна, учитель інформатики Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради Полтавської області
  6. Сиволап Станіслав Миколайович, учитель інформатики Градизької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Глобинської районної ради Полтавської області

 

Рівненська область

 

Координатор:                                                               Буняк Володимир Олександрович,

методист кабінету технологій Рівненського ОІППО

 

Загальна кількість учасників:                            3 288

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:    202

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Кількість учасників 302 540 493 472 413 291 277 219 131 156

 

Найактивніші координатори конкурсу:

  1. Бойко Іванна Григорівна, учитель інформатики Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради
  2. Куць Тетяна Іванівна, учитель інформатики Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради
  3. Голиш Ігор Михайлович, учитель інформатики Рокитнівського навчально-виховного комплексу “Школа І ступеня – гімназія” Рокитнівської районної ради

 

Сумська область

Координатор:                                                       Павленко Ірина Миколаївна
                                                                                старший викладач кафедри освітніх та  інформаційних технологій   СОІППО

 

Загальна кількість учасників:                              6 090

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:      226

 

Загальна кількість учасників за віковими групами:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 1056 1271 957 553 506 444 424 342 315 222

 

Найактивніші координатори конкурсу:

Назва освітньої установи (осередки конкурсу) Населений пункт Кількість учасників Координатор
Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 ім. А. С. Мачуленка м. Суми 2059 Савченко Інна Миколаївна,

учитель інформатики

Методичний кабінет   Роменської РДА Сумської області Роменський район 361 Ткаченко Віктор Іванович, методист
Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради Сумської області м. Лебедин 154 Бондаренко Сергій Олександрович, учитель інформатики
Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради Сумської області м. Кролевець 155 Яценко Станіслав Григорович, учитель інформатики
Підліснівська загальноосвітня школа  Сумської РДА Сумської області Сумський район 320 Лазебний Андрій Сергійович, учитель інформатики
Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Путивльської міської ради Сумської області Путивльський район 98 Голубенко Ігор Іванович, учитель інформатики

 

Тернопільська область

 

Координатор:                                                       Кривокульський Любомир Євстахович

завідувач лабораторією інформатики ОІППО

Загальна кількість учасників:                                            2 221

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                    127

 

Харківська область

Загальна кількість учасників:                                7 964

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:        300

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 992 1371 1361 945 737 575 743 601 334 318

 

Херсонська область

Координатор:                                             Сисоєнко Наталя Анатоліївна,
Методист навчально-методичної лабораторії технологій
КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»
Херсонської обласної ради

 

Загальна кількість учасників:                                            4 844

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                   149

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 737 859 1062 541 391 306 270 306 208 164

 

Найактивніші координатори конкурсу:

  1. Панченко Олена Валеріївна, методист з навчальних дисциплін комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет»
  2. Чупрун Петро Петрович, учитель інформатики Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради
  3. Іванова Вікторія Володимирівна, учитель інформатики гімназії Новокаховської міської ради Херсонської області
  4. Кітік Світлана Вікторівна, учитель інформатики Херсонської загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради
  5. Яковенко Євгенія Валеріївна, учитель інформатики Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради

Хмельницька область

Координатор:                                                       Дрижал Олександр Михайлович

Методист НМЦ викладання інформатики, ІКТ і ДН Хмельницького ОІППО

 

Загальна кількість учасників:                                 2 128

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:         86

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 386 446 382 236 203 112 131 97 66 69

 

Найактивніші координатори конкурсу:

  1. Гулевата Анжеліка Вікторівна, заступник директора ліцею № 17 м. Хмельницького
  2. Комановська Світлана Миколаївна, вчитель інформатики Шепетівського НВК №1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей” ім. Героя України М. Дзявульського Хмельницької області

 

Черкаська область

Координатор:                                                       Шемшур Вадим Михайлович,
                                                                                завідувач лабораторії-центру інформаційних технологій Черкаського ОІПОПП

 

Загальна кількість учасників:                                            2 551

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                    124

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 417 478 404 251 238 211 154 185 130 106

 

Чернівецька область

Координатор:                                                         Гуменюк Марина Володимирівна
вчитель інформатики
НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського»

 

Загальна кількість учасників:                                            2 385

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                    72

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 273 443 420 236 237 232 215 198 86 45

 

Найактивніші координатори конкурсу:

Координатор Населений пункт Номінація Посада Назва освітньої установи
Терлецька Інна Дмитрівна м.Чернівці Кращий координатор методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради
Чепіль Оксана Василівна м.Чернівці кращий шкільний координатор вчитель інформатики Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. №24 ім. О. Кобилянської

 

Чернігівська область

Координатор:                                                                     Євтушенко Наталія Василівна
доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського

 

Загальна кількість учасників:                                            2 818

Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі:                    67

 

Загальна кількість учасників по класах:

Клас 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
К-сть уч. 360 434 453 306 263 186 212 248 161 195

 

Найактивніші координатори конкурсу:

  1. Іваненко Олена Дмитрівна, вчитель інформатики Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Чернігівської міської ради Чернігівської області
  2. Гудименко Світлана Олександрівна, вчитель інформатики Талалаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Талалаївської селищної ради Чернігівської області

 

 

Додаток 2

до листа Інституту модернізації змісту освіти МОН України

від 10.04.202022.1/10-795

 

Склад Всеукраїнської координаційної ради конкурсу «Бобер»

(затверджений оргкомітетом конкурсу 5 серпня 2019 року)

 

Голова Всеукраїнської координаційної ради – Шпакович Ростислав Степанович,

член Міжнародного оргкомітету конкурсу «Бобер»

 

Члени Всеукраїнської координаційної ради від регіонів

 

1. Слушний Олег Миколайович Вінницька область
2. Семенюк Ірина Василівна Волинська область
3. Мірошниченко Андрій Анатолійович Дніпропетровська область
4. Пилипчук Олена Анатоліївна Донецька область
5. Жуковський Сергій Станіславович Житомирська область
6. Шаркадій Інна Володимирівна Закарпатська область
7. Васильченко Світлана Володимирівна Запорізька область
8. Микицей Сергій Михайлович Івано-Франківська область
9. Мірошниченко Наталія Михайлівна м. Київ
10. Федорчук Валерій Анатолійович Київська область
11. Чала Марина Станіславівна Кіровоград область
12. Лобода Володимир Вікторович Луганська область
13. Зелез Мирон Михайлович Львівська область
14. Гапиченко Галина Євгенівна Миколаївська область
15. Мітельман Ігор Михайлович Одеська область
16.  Шостя Світлана Петрівна Полтавська область
17. Буняк Володимир Олександрович Рівненська область
18. Павленко Ірина Миколаївна Сумська область
19. Кривокульський Любомир Євстахович Тернопільська область
20. Старченко Людмила Миколаївна Харківська область
21. Сисоєнко Наталя Анатоліївна Херсонська область
22. Дрижал Олександр Михайлович Хмельницька область
23. Шемшур Вадим Михайлович Черкаська область
24. Гуменюк Марина Володимирівна Чернівецька область
25. Євтушенко Наталія Василівна Чернігівська область

 

 

Додаток 3

до листа Інституту модернізації змісту освіти МОН України

від 10.04.202022.1/10-795

 

План заходів щодо організації

Міжнародного  конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності

«Бобер – 2020» в Україні

 

Дата Заходи Відповідальні
Червень–серпень 2020 року Аналіз задач, запропонованих Міжнародним оргкомітетом та обласними організаційними комітетами для конкурсу «Бобер – 2020».

Експертиза їх відповідності навчальній програмі та віковим групам учасників конкурсу.

Організаційний комітет, Всеукраїнська координаційна рада

 

Серпень

2020 року

Робочий семінар Всеукраїнської координаційної ради конкурсу «Бобер-2020» Організаційний комітет, Всеукраїнська координаційна рада
Серпень-жовтень 2020 р. Організація інформаційної кампанії Міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер – 2020» Організаційний комітет, регіональні координатори
Вересень-жовтень 2020р. Організація та проведення школи програмування «Бобер» для переможців конкурсу у 2019–2020 н. р. Організаційний комітет
Вересень- жовтень 2020р. Наради регіональних організаційних комітетів щодо організації та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер – 2020». Проведення обласних та районних семінарів координаторів конкурсу «Бобер – 2020». Регіональні оргкомітети
Серпень– вересень 2020р. Формування пакетів задач і реалізація програмних платформ для проведення Міжнародного конкурсу «Бобер – 2020» у п’яти вікових групах. Організаційний комітет
Вересень- жовтень 2020р. Налагодження та тестування програмних платформ конкурсу у різних операційних системах. Реалізація та тестування програм перевірки файлів-відповідей учасників конкурсу. Організаційний комітет
Вересень- жовтень

2020 року

Прийом та реєстрація заявок від обласних (міських) оргкомітетів, закладів освіти на участь у конкурсі «Бобер – 2020». Організаційний комітет
До 5 листопада 2020 року Розсилка пакетів завдань, інструкцій учасникам та координаторам, правил проведення конкурсу до обласних (міських) оргкомітетів. Організаційний комітет
До 7 листопада 2020 року Розсилка пакетів завдань, інструкцій учасникам та координаторам, правил проведення  конкурсу по навчальних закладах. Регіональні оргкомітети
8-11 листопада

2020 року

Повідомлення паролів доступу до завдань та проведення Міжнародного конкурсу «Бобер – 2020». Організаційний комітет, обласні, регіональні оргкомітети
12.11.20– 30.11.20 Опрацювання файлів відповідей учасників конкурсу. Організаційний комітет
1.12.20 – 31.12.20 Підведення підсумків конкурсу. Розсилка результатів учасників конкурсу «Бобер – 2020» по областях. Організаційний комітет

 

До 01.02.2021 року Прийом та розгляд апеляцій. Організаційний комітет
1.02.21– 31.03.21 Розсилка остаточних результатів, сертифікатів та призів учасникам конкурсу «Бобер – 2019» по закладах освіти. Розміщення результатів на сайті: bober.net.ua. Обласні, регіональні оргкомітети
Березень – серпень

2021 року

Укладання, запис, розміщення в інтернеті та розсилка брошур з усіма матеріалами конкурсу «Бобер-2020», осінньої школи програмування переможців конкурсу, дидактичними матеріалами для вивчення програмування та сучасних ІТ. Організаційний комітет
Квітень – травень

2021 року

Підготовка завдань для пропозицій від України у Міжнародний банк завдань конкурсу «Бобер-2021» Організаційний комітет
Березень- травень

2021 року

Проведення заходів щодо відзначення учасників та вчителів, які їх підготували, координаторів конкурсу «Бобер – 2020». Організаційний комітет, місцеві осередки конкурсу
Травень

2021 року

Участь у роботі робочого семінару Міжнародного оргкомітету конкурсу «Бебрас» Голова оргкомітету конкурсу в Україні