Про результати атестації педагогічних працівників   закладів освіти району в 2019 – 2020 навчальному році

УКРАЇНА

ЯВОРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

 

10.04.2020                                         м. Яворів                №02-02/94

 

Про результати атестації
педагогічних працівників
закладів освіти району
в 2019 – 2020 навчальному році

 

Керуючись Типовим положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010р. №930, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.12.2010р. за №1255/18550 із змінами, на основі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації (протокол №4 від 08.04.2020р., протокол № 5 від 09.04.2020р.

НАКАЗУЮ:

  1. Вважати такими, що відповідають займаній посаді:

1.1. Сташко Вікторію Вікторівну, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області».

1.2. Іванець Світлану Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Немирівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

1.3. Кулагіну Лесю Миколаївну,  директора опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.4. Юр Тетяну Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Яворівської районної ради Львівської області».

1.5. Абатурову Іванну Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

1.6. Кобак Валентину Анатоліївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

1.7. Мигаль Надіїю Петрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

1.8. Вербенець Галину Дмитрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області».

1.9. Ковальчук Надію Миколаївну, директора  Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.10. Варжнікову Любов Володимирівну, заступника директора з навчально-виховної роботи  Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.11. Тричук Ольгу Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.12. Фарійон Мирославу Семенівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.13. Жилу Любов Семенівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.14. Рибак Ганну Михайлівну, директора Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.15. Шелемех Лесю Степанівну, заступника директора з навчально-виховної роботи  Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.16. Баб’як Марію Дмитрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

1.17. Гуменюк Світлану Миколаївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

1.18. Карпусенка Володимира Івановича, директора Ясниського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

1.19. Столярчук Віру Михайлівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи.

1.20. Яхницьку Ірину Романівну, директора Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

1.21. Смолин Наталію Степанівну,  директора Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1.22. Манівську Анну Теодорівну, директора Дубровицької  ЗОШ І – ІІ ступенів.

1.23. Гозу Любов Михайлівну, заступника  директора з навчально-виховної роботи  Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

1.24. Гевала Івана Володимировича, директора  Мужиловицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.25. Шулігу Даниїлу Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Оселівського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.26. Бесагу Лідію Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Салашівської ЗОШ І–ІІ ступенів.

1.27. Дроф’як Марію Іванівну, директора Черчицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.28. Галан Любов Антонівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Черчицького НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ДНЗ».

1.29. Бугійчик Наталію Іванівну, директора Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина.

1.30. Іватьо Наталію Степанівну,  директора Яворівської  ЗОШ І ступеня.

1.31. Борис Любов Володимирівну, директора Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

1.32. Боднар Марію Степанівну,  директора ДНЗ №4 м. Новояворівська.

1.33. Баляс Мирославу Степанівну,  директора ДНЗ с. Добростани.

1.34. Бап Марію Василівну, директора ДНЗ с. Завадів.

1.35. Пономарьову Марію Степанівну, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.36. Стадник Олену Вікторівну, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.37. Станька Богдана Мироновича, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.38. Флиса Богдана Володимировича, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

1.39. Рудик Лесю Григорівну,  вчителя-логопеда Яворівського інклюзивно-ресурсного центру.

1.40. Лозинську Марію Ігорівну, вчителя-логопеда  Яворівського інклюзивно-ресурсного центру.

1.41. Чугаєвську  Оксану Богданівну, практичного психолога Яворівського інклюзивно-ресурсного центру.

 

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

2.1. Мацелюх Надію Романівну, учителя зарубіжної літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.2. Чорній Лесю Мар’янівну, учителя зарубіжної літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.3. Хомицю Людмилу Дмитрівну, учителя зарубіжної літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.4. Мигаль Надію Петрівну, учителя хімії Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.5. Фітя Ярослава Андрійовича,  учителя хімії Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.6. Лещишин Олександру Федорівну, учителя фізики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.7. Лещишина Михайла Дмитровича, учителя інформатики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.8. Музичко Надію Василівну, учителя фізики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.9. Дацко Надію Богданівну,  учителя математики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.10. Ткач Любов Михайлівну, учителя математики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.11. Романишин Наталію Андріївну,  учителя історії Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.12. Данило Надію Степанівну, учителя німецької мови Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.13. Прудивус Олену Іванівну,  учителя англійської мови Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.14. Чижа Ігоря Ярославовича, учителя трудового навчання Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.15. Кудрявцеву Марію Василівну, учителя трудового навчання Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.16. Петрик Ольгу Осипівну, практичного психолога Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

2.17. Конанець Уляну Володимирівну, учителя географії Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.18. Тераз Лесю Богданівну, учителя фізики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.19. Флис Оксану Григорівну, учителя хімії Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.20. Станько Надію Євгенівну, учителя історії  опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.21. Вербенець Галину Дмитрівну, учителя української мови та літератури опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.22. Садову Марію Іванівну, учителя української мови та літератури опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.23. Оліярник Олександру Михайлівну, учителя української мови та літератури опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.24. Білецьку Олену Георгіївну, учителя математики опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.25. Іодловську Любов Степанівну, учителя географії опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.26. Гулу Наталію Володимирівну, учителя біології опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.27. Садового Сергія Богдановича, учителя хореографії опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.28. Сеник Лесю Степанівну, учителя трудового навчання опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.29. Діхтяр Олександру Ярославівну,  учителя початкових класів опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.30. Чопик Лесю Михайлівну,  учителя початкових класів опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

2.31. Соболєву Ірину Богданівну, учителя початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

2.32. Борис Любов Володимирівну, учителя початкових класів Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

2.33. Перожак Лесю Михайлівну, учителя початкових класів Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

2.34. Ісаєву Любов Григорівну,  учителя початкових класів Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

2.35.  Дацко Ганну Іванівну,  вихователя-методиста дошкільного навчального закладу №2 м. Яворова.

2.36. Липецьку Наталію Миколаївну, музичного керівника дошкільного навчального закладу №2 м. Яворова.

2.37 Трубегу Ірину Іванівну, вихователя дошкільного навчального закладу  №1   м. Яворова.

2.38. Сарнецьку Наталію Михайлівну, вихователя дошкільного навчального закладу  №1   м. Яворова.

2.39. Майбук Галину Андріївну, вихователя дошкільного навчального закладу  №3   м. Яворова.

2.40. Ференц Ілону  Іванівну, вихователя-методиста дошкільного навчального закладу  №9   м. Новояворівська.

2.41. Лисак Лесю Федорівну, вихователя дошкільного навчального закладу  смт. Краковець.

2.42. Кулагіну Лесю Миколаївну, учителя української мови та літератури  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.43. Юр Тетяну Миколаївну, учителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1».

2.44. Дорожівську Марину Михайлівну, учителя англійської мови  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.45. Осетрову Ольгу Федорівну, учителя англійської мови  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.46. Романів Оксану Михайлівну, учителя інформатики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.47. Гринчишин Любов Остапівну, учителя математики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.48. Чернецького Ігоря Євгеновича, учителя математики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.49. Кобзяк Тетяну Іванівну, учителя зарубіжної літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.50. Лихолат Станіславу Василівну, учителя біології опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.51. Процика Олега Євгеновича, учителя трудового навчання опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.52. Гузьо Катерину Михайлівну,  учителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.53. Пучака Андрія Васильовича, учителя фізичної культури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.54. Наконечну Оксану Федорівну, учителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.55. Кіт Мирославу Миколаївну, учителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

2.56.  Абатурову Іванну Іванівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.57. Цегольник Тетяну Іванівну, учителя зарубіжної літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.58. Голіней Лідію Богданівну, учителя математики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.59. Ходонович Людмилу Степанівну, учителя біології Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.60. Флиса Степана Миколайовича, учителя фізичної культури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.61. Бач Анелю  Миколаївну, учителя трудового навчання  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.62. Стасюк Галину Іванівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.63. Чичерську Любов Степанівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.64. Якимів Марію Любомирівну, учителя української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.65. Флис Галину Андріївну, учителя фізики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2.66. Сала Володимира Івановича, учителя трудового навчання Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.67. Гулу Лесю Ярославівну, учителя географії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.68. Карпу Ольгу Михайлівну, учителя математики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.69. Кафтан Галину Григорівну, учителя математики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.70. Кобак Валентину Анатоліївну, учителя англійської мови  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.71. Дацко Оксану Іванівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.72. Козаченко Тетяну Олександрівну, учителя англійської мови  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.73. Гірку Ганну Дмитрівну, учителя зарубіжної літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.74. Скоцуляка Романа Володимировича, учителя історії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.75. Дроф’яка Богдана Михайловича, учителя фізичної культури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.76. Фляк Олександру Іванівну, учителя англійської мови  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.77. Плекан Зоряну Богданівну, учителя англійської мови  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.78. Попович Лесю Борисівну, учителя математики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.79. Харамбуру Галину Степанівну, української мови та літератури  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.80. Барандій Катерину Степанівну, педагога-організатора Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.81. Леньо Галину Ярославівну, учителя інформатики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

2.82. Грабовську Лесю Василівну, учителя української мови та літератури  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.83. Білокопиту Марію Василівну, учителя української мови та літератури  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.84. Процікевич Зінаїду Йосипівну, учителя фізики Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.85. Костів Галину  Михайлівну, учителя географії Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.86. Школик Олену Миколаївну, учителя математики  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.87. Чуру Надію Степанівну, учителя інформатики  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.88. Стасів Ольгу Володимирівну, учителя української мови та літератури  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.89. Дацко Оксану Павлівну, учителя інформатики  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.90. Вус Світлану Володимирівну, учителя зарубіжної літератури  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

2.91. Гонтарик Оксану Володимирівну, учителя української мови та літератури  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.92. Дубик Ольгу Василівну, учителя англійської мови Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.93. Бодневич Ірину Ільківну, учителя математики Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.94. Шаргородську Віру Володимирівну, учителя математики Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.95. Грет Лідію Петрівну, учителя географії, біології Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.96. Шавало Оксану Богданівну,  учителя української мови та літератури  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

2.97. Баб’як Марію Дмитрівну, учителя географії Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

2.98. Гладенюк Любов Олексіївну, учителя фізики Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.99. Гошко Тетяну Петрівну, учителя математики Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

2.100. Калитяк Ірину Василівну, учителя історії Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. імені Юрія Костіва.

2.101. Бовт Мирославу Василівну, учителя української мови та літератури Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

2.102. Деду Степана Степановича, учителя музичного мистецтва Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

2.103. Рак Лесю Михайлівну, учителя англійської мови Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

2.104. Стадник Оксану Михайлівну, учителя англійської мови Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

2.105. Пучака Михайла Івановича, учителя фізичної культури опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.106. Параняк Любов Миколаївну, учителя англійської мови опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.107. Кропельницьку Ольгу Володимирівну, учителя географії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.108. Окулову Оксану Володимирівну, учителя хімії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.109. Онипко Людмилу Андріївну, учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.110. Самотій Оксану Богданівну, учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.111. Занік Тамару Василівну, учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.112. Скробач Ганну Михайлівну, учителя музичного мистецтва опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.113. Стельмах Надію Дмитрівну, учителя початкових класів філії «Ямельнівська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.114. Завідію Наталію Ярославівну, учителя географії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.115. Сташко Вікторію Вікторівну, учителя математики, інформатики опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.116. Пиріг Лілію Михайлівну, учителя української мови та літератури  опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

2.117. Гітлан Марину Олександрівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.118. Герасименко Світлану Іванівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.119. Вулочину Олександру Богданівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.120. Починок-Щур Світлану Михайлівну, практичного психолога Новояворівської ЗОШ І ступеня.

2.121. Дребот Лесю Степанівну, учителя математики Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.122. Артимович Оксану Богданівну, практичного психолога   Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.123. Карпусенка Володимира Івановича, учителя фізичної культури Ясниського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ».

2.124. Склим Галину Миайлівну, учителя початкових класів Рокитнянської ЗОШ І ступеня.

2.125. Горб’як Марію Іванівну, учителя початкових класів Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.126. Тричук Ольгу Миколаївну, учителя географії  Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.127.  Валах Ірину Володимирівну, учителя зарубіжної літератури опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича».

2.128. Іванович Галину Михайлівну, учителя початкових класів філії «Морянецькаї ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича».

2.129. Тучапську Оксану Іванівну,  педагога – організатора опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича».

2.130. Гричан Ольгу Тарасівну, учителя початкових класів опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича».

2.131. Іванець Світлану Іванівну, учителя української мови та літератури опорного закладу «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

2.132. Бродяк Надію Іванівну, учителя англійської мови опорного закладу «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

2.133. Бігун Ольгу Михайлівну, учителя християнської етики Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.134. Романець Лесю Володимирівну, учителя історії Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.135. Горковчук Надію Миколаївну, учителя початкових класів Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ».

2.136. Хомяк Орисю Казимирівну, учителя математики Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ».

2.137. Андрущишин Лесю Михайлівну, учителя початкових класів Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ».

2.138. Тістечок Оксану Іванівну,  учителя історії Верблянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.139. Перун Лесю Василівну, учителя початкових класів  Верблянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.140. Гаврих Надію Василівну, учителя біології Верблянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.141. Пісоцьку Галину Василівну, учителя початкових класів  Верблянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.142. Жилу Любов Семенівну, учителя української мови та літератури Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.143. Фульмес Любов Степанівну, учителя математики Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.144. Кулинича Петра Михайловича, учителя історії Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.145. Козак Марію Федорівну, учителя фізики Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.146. Роїк Віру Семенівну, учителя української мови та літератури Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.147. Диду Анастасію Йосипівну, учителя математики Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

2.148. Мелих Ірину Михайлівну, учителя математики Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

2.149. Шпуляр Наталію Іванівну, учителя початкових класів Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

2.150. Палюха Ігоря Васильовича, учителя фізичної культури Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

2.151. Палюх Наталію Михайлівну, учителя математики Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

2.152. Кавецьку Наталію Степанівн, учителя початкових класів Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.153. Лисяк Лідію Іванівну, учителя української мови та літератури Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.154.  Флиса Богдана Володимировича, учителя фізичної       культури Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.155. Ситків Лесю Василівну, педагога-організатора  Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.156. Фітькало Галину Михайлівну, учителя історії Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.157. Льоду Лідію Степанівну, учителя початкових класів Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи.

2.158. Глушик Лесю Степанівну, учителчя початкових класів Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Петра Василихи.

2.159. Чекан Ірину Ярославівну,  педагога-організатора Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва.

2.160. Бук Галину Богданівну, учителя початкових класів Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва.

2.161. Булигу Олександру Сергіївну, учителя інформатики Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва.

2.162. Фарійон Мирославу Семенівну, учителя математики Любинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.163. Юр Олександру Володимирівну, учителя української мови та літератури Любинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.164. Фарійон Лідію Іванівну, учителя англійської та німецької мов Любинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

2.165. Рибак Ганну Михайлівну, учителя початкових класів Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.166. Костишину  Тетяну Олександрівну, учителя математики Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.167. Сітарську Лідію Іванівну, учителя фізики Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.168. Шульгу Галину Степанівну, учителя хімії Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.169. Шелемех Лесю Степанівну, учителя української мови та літератури Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

2.170. Толмач Наталію Миколаївну, учителя початкових класів Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

2.171. Кобик Марію Мечеславівну, учителя предмета «Фінансова грамотність» Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

2.172. Гуменюк Світлану Миколаївну, учителя географії Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

2.173. Дубан Марію Михайлівну, учителя української мови та літератури Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи.

2.174. Станька Богдана Мироновича, учителя музичного мистецтва Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи.

2.175. Столярчук Віру Михайлівну, учителя початкових класів Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи.

2.176. Цепко Оксану Іванівну, учителя географії Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.177. Яхницьку Ірину Романівну, учителя початкових класів Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.178. Ковалик Ірину Богданівну, учителя початкових класів Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.179. Смолин Наталію Степанівну, учителя математики Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.180. Манівську Анну Теодорівну, учителя біології Дубровицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.181. Баглай Ярославу Михайлівну, учителя української мови та літератури Дацківської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.182. Баглай Лесю Василівну,  учителя початкових класів Дацківської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.183. Кузьо Ларису Вікторівну, учителя фізики Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.184. Бекіш Тетяну Іванівну, учителю географії Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.185. Гозу  Любов Михайлівну,  учителя зарубіжної літератури Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.186. Маланчук Марію Юліанівну, учителя історії Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.187. Гевала Івана Володимировича, учителя математики Мужиловицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.188. Хавалко Марію Романівну, учителя біології Лозинського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.189. Бурбелу Ольгу Іванівну, учителя зарубіжної літератури Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

2.190. Логін Катерину Іванівну, учителя української мови та літератури Наконечнянської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

2.191. Шулігу Даниїлу Іванівну, учителя української мови та літератури  Оселівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.192. Кривко Катерину Михайлівну, учителя математики Сарнівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.193. Пашко Любов Михайлівну, учителя біології та хімії Свидницького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.194. Бурденюк Олександру Омелянівну, учителя зарубіжної літератури Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.195.  Галан Любов Антонівну, учителя зарубіжної літератури Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.196. Вус Віру Іванівну, учителя української мови та літератури Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

2.197. Бесагу Лідію Іванівну, учителя української мови та літератури Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.198. Баляс Галину Григорівну, учителя початкових класів Добростанської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.199. Іванюк Лесю Олександрівну, учителя біології Добростанської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.200. Когута Степана Васильовича, учителя фізичної культури Добростанської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.201. Панчишин Олександру Василівну, учителя початкових класів Добростанської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

2.202. Булигу Олександру Сергіївну, учителя математики Добростанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

3.1. Лукасевич Зоряні Михайлівні, учителю української мови та літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

3.2. Петрик Ользі Осипівні, учителю психології Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

3.3. Сердюк Ірині Юріївні, учителю англійської мови Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

3.4. Резолюті Ірині Романівні, учителю математики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.2. Собко Наталії Петрівні,  учителю української мови та літератури Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.3. Шумило Любові Степанівні,  учителю математики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.4. Манько Стефанії Володимирівні,  учителю біології Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.5. Маньку Андрію Івановичу, учителю інформатики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.6. Манько Марії Іванівні,  учителю початкових класів Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.7. Дроф’як Наталії Миколаївні,  учителю музичного мистецтва Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.8. Британ Оксані Богданівні, учителю початкових класів опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

3.9. Білій Ірині Миколаївні,   учителю початкових класів філії «Порубська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

3.10. Станько Марії Василівні,  учителю початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

3.11. Флис Ользі Петрівні,  учителю початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

3.12. Вікович Людмилі Григорівні,  вихователю дошкільного навчального закладу смт. Немирів.

3.13. Чугаєвській Оксані Богданівні, практичному психологу Комунального закладу Яворівської районної ради Львівської області «Інклюзивно-ресурсний центр».

3.14. Дмитрик Ользі Михайлівні,  практичному психологу опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

3.15. Трісці Юрію Семеновичу, учителю фізичної культури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.16. Ольшанській Ользі Іванівні, учителю англійської мови Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.17. Вітів Ірині Іванівні, учителю хімії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

3.18. Форліті Світлані Дмитрівні, учителю інформатики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

3.19. Пацкалю Степану Володимировичу, учителю спецдисциплін Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

3.20.Курило Вікторії Михайлівні, учителю англійської мови Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

3.21. Кравцову Юрію Вікторовичу, учителю фізики Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

3.22. Грабовській Марії Василівні, учителю початкових класів  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

3.23. Прус Романні Степанівні, учителю інформатики  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

3.24. Серафим Лесі Григорівні, учителю хімії  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

3.25. Партиці Даниїлі Григорівні, учителю початкових класів Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

3.26. Ольшанській Оксані Романівні, учителю біології  опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

3.27. Волошин Зоряні Михайлівні, учителю математики, інформатики  опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

3.28. Шот Оксані Андріївні, учителю початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

3.29.Гриньків Вірі Михайлівні, учителю англійської мови Новояворівської ЗОШ І ступеня.

3.30. Артимович Оксані Богданівні, практичному психологу   Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.31. Ценглевич Наталії Богданівні,учителю початкових класів Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка.

3.32. Пасемко Ользі Львівні, вихователю дошкільного навчального закладу Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка.

3.33.Качмару Петру Івановичу, учителю біології опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича».

3.34. Стельмах Ользі Миколаївні, учителю історії опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича».

3.35. Сализі Наталії Василівні, соціальному педагогу опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича».

3.36. Сорочинській Ользі Михайлівні, учителю зарубіжної літератури Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.37. Івасі Мар’яні Іванівні, учителю біології Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Севери – ДНЗ».

3.38. Сичак Вірі Федорівні,  учителю початкових класів  Верблянського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3.39. Сайко Ользі Володимирівні, учителю біології Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.40. Ядзвінській Маріанні Іванівні, учителю англійської мови Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

3.41. Копитко Світлані Михайлівні, учителю математики Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.42. Марущак Галині Олексіївні, учителю фізики Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Андрусіва.

3.43. Семеряк Світлані Миронівні, учителю початкових класів Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

3.44. Кобик Марії Мечеславівні, соціальному педагогу Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

3.45. Фірчук Лесі Михайлівні, учителю англійської мови Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

3.46. Вергун Ганні Михайлівні, учителю початкових класів Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

3.47. Пришляк Ірині Володимирівні, учителю української мови та літератури Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

3.48. Дудяк Іванні Іванівні, учителю початкових класів Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби.

3.49. Тимцану Володимиру Ігоровичу, учителю фізичної культури Дубровицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.50. Марків Марії Іванівні, учителю трудового навчання Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.51. Бугійчик Наталії Іванівні, учителю української мови та літератури Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина.

3.52. Квас Наталії  Михайлівні, учителю біології Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина.

3.53. Коваль Лесі Степанівні, учителю української мови та літератури Порічанського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

3.54. Ховряк Любові Миколаївні, учителю української мови та літератури Семирівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Прихода.

3.55. Романик Ользі Михайлівні, учителю початкових класів Староярської  ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

3.55. Данилу Роману Романовичу, учителю фізичної культури Староярської  ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

3.56. Шевчик Оксані Романівні, учителю  української мови та літератури Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.57. Рось Любові Володимирівні, учителю початкових класів Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.58. Гібій Марії Миронівні, учителю початкових класів Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

3.59. Рис Ользі  Іванівні, учителю зарубіжної літератури Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель»:

4.1. Мацелюх Надію Романівну,  учителя зарубіжної літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

4.2. Хомицю Людмилу Дмитрівну,  учителя зарубіжної літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

4.3. Лещишина Михайла Дмитровича, учителя інформатики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

4.4. Ткач Любов Михайлівну, учителя математики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

4.5. Прудивус Олену Іванівну, учителя англійської мови Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

4.6. Вербенець Галину Дмитрівну, учителя української мови та літератури опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

4.7. Оліярник Олександру Михайлівну,  учителя української мови та літератури опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

4.8. Іодловську Любов Степанівну,  учителя географії опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

4.9. Гулу Наталію Володимирівну, учителя біології опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

4.10. Іванець Валентину Іванівну, учителю початкових класів філії «Порубська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

4.11. Борис Любов Володимирівну,  учителя початкових класів Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

4.12. Кулагіну Лесю Миколаївну, учителя української мови та літератури  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

4.13. Дорожівську Марину Михайлівну, учителя англійської мови  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

4.14. Романів Оксану Михайлівну, учителя інформатики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

4.15. Гринчишин Любов Остапівну,  учителя математики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

4.16. Кобзяк Тетяну Іванівну,  учителя зарубіжної літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

4.17. Гузьо Катерину Михайлівну,  учителя початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

4.18. Абатурову Іванну Іванівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.19. Цегольник Тетяну Іванівну, учителя зарубіжної літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.20. Ходонович Людмилу Степанівну, учителя біології Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.21. Стасюк Галину Іванівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.22. Чичерську Любов Степанівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

4.23. Гулу Лесю Ярославівну, учителя географії Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.24. Карпу Ольгу Михайлівну, учителя математики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.25. Кафтан Галину Григорівну, учителя математики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.26. Кобак Валентину Анатоліївну, учителя англійської мови  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.27. Дацко Оксану Іванівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

4.28. Процікевич Зінаїду Йосипівну, учителя фізики Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

4.29. Дацко Оксану Павлівну, учителя інформатики  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

4.30. Вус Світлану Володимирівну, учителя зарубіжної літератури  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

4.31. Гонтарик Оксану Володимирівну, учителя української мови та літератури  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.32. Дубик Ольгу Василівну, учителя англійської мови Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.33. Бодневич Ірину Ільківну, учителя математики Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.34. Грет Лідію Петрівну, учителя географії, біології Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

4.35. Баб’як Марію Дмитрівну, учителя географії Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

4.36. Гладенюк Любов Олексіївну, учителя фізики Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.37. Гошко Тетяну Петрівну, учителя математики Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

4.38. Пучака Михайла Івановича, учителя фізичної культури опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

4.39. Кропельницьку Ольгу Володимирівну, учителя географії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

4.40. Онипко Людмилу Андріївну, учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

4.41. Самотій Оксану Богданівну, учителя початкових класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

4.42. Гітлан Марину Олександрівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

4.43. Іванець Світлану Іванівну, учителя української мови та літератури опорного закладу «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

4.44. Бродяк Надію Іванівну, учителя англійської мови опорного закладу «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».

4.45. Жилу Любов Семенівну, учителя української мови та літератури Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.46. Фульмес Любов Степанівну, учителя математики Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.47. Кулинича Петра Михайловича, учителя історії Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.48. Шпуляр Наталію Іванівну, учителя початкових класів Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

4.49. Палюха Ігоря Васильовича, учителя фізичної культури Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

4.50. Лисяк Лідію Іванівну, учителя української мови та літератури Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.51.  Флиса Богдана Володимировича, учителя фізичної         культури Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.52. Зубач Ганну Володимирівну, учителя початкових класів Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

4.53. Толмач Наталію Миколаївну, учителя початкових класів Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

4.54. Гуменюк Світлану Миколаївну, учителя географії Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

4.55. Дубан Марію Михайлівну, учителя української мови та літератури Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи.

4.56. Ковалик Ірину Богданівну, учителя початкових класів Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

4.57. Манівську Анну Теодорівну, учителя біології Дубровицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

4.58. Хавалко Марію Романівну, учителя біології Лозинського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

4.59. Бурденюк Олександру Омелянівну, учителя зарубіжної літератури Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

4.60.  Мартиник Любов Юліанівну, учителя математики Добростанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

4.61. Кучер Марію Михайлівну, учителя початкових класів Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

  1. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

5.1. Чорній Лесі Мар’янівні, учителю зарубіжної літератури Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

5.2. Музичко Надії  Василівні, учителю фізики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

5.3. Дацко Надії Остапівні, учителю математики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

5.4. Романишин Наталії Андріївні, учителю історії Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

5.5. Данило Надії Богданівні, учителю німецької мови Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

5.6. Кудрявцевій Марії Василівні, учителю трудового навчання Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

5.7. Конанець Уляні Володимирівні, учителю географії Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.8. Тераз Лесі Богданівні, учителю фізики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.9. Флис Оксані Григорівні, учителю хімії Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.10. Садовій Марії Іванівні, учителю української мови та літератури опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

5.11. Садовому Сергію Богдановичу, учителю хореографії опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

5.12. Сеник Лесі Степанівні, учителю трудового навчання опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

5.13. Чопик Лесі Михайлівні, учителю початкових класів опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка».

5.14. Соболєвій Ірині Богданівні, учителю початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

5.15. Михалевич Наталії Степанівні, учителю початкових класів Яворівської ЗОШ І ступеня.

5.16. Перожак Лесі Михайлівні,  учителю початкових класів Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

5.17. Юр Тетяні Миколаївні, учителю початкових класів опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1».

5.18. Осетровій Ользі Федорівні, учителю англійської мови  опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

5.19. Чернецькому Ігорю Євгеновичу, учителю математики опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

5.20. Процику Олегу Євгенович, учителю трудового навчання опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

5.21. Пучаку Андрію Васильовичу, учителю фізичної культури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» .

5.22. Голіней Лідії Богданівні, учителю математики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.23. Бач Анелі  Миколаївні, учителю трудового навчання  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.24. Якимів Марії Любомирівні, учителю української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.25. Флис Галині Андріївні, учителю фізики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

5.26. Дроф’яку Богдану Михайловичу, учителю фізичної культури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.27. Плекан Зоряні Богданівні, учителю англійської мови  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.28. Попович Лесі Борисівні, учителю математики Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.29. Харамбурі Галині Степанівні, учителю української мови та літератури  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.30. Леньо Галині Ярославівні, учителю інформатики  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

5.31. Грабовській Лесі Василівні, учителю української мови та літератури  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

5.32. Білокопиті Марії Василівні, учителю української мови та літератури  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

5.33. Школик Олені Миколаївні, учителю математики  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

5.34. Чурі Надії Степанівні, учителю інформатики  Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

5.35. Шаргородській Вірі Володимирівні, учителю математики Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

5.36. Шавало Оксані Богданівні,  учителю української мови та літератури  Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

5.37. Бовт Мирославі Василівні, учителю української мови та літератури Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

5.38. Деді Степану Степановичу, учителю музичного мистецтва Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва.

5.39. Параняк Любові Миколаївні, учителю англійської мови опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

5.40. Скробач Ганні Михайлівні, учителю музичного мистецтва опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

5.41. Завідії Наталії Ярославівні, учителю географії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

5.42. Сташко Вікторії Вікторівні, учителю математики, інформатики опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

5.43. Карпусенку Володимиру Івановичу, учителю фізичної культури Ясниського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Памви Беринди – ДНЗ».

5.44. Тричук Ользі Миколаївні, учителю географії  Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5.45. Замбриборщ Людмилі Петрівні, учителю хімії Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка.

5.46. Іващишин Наталії Іванівні, учителю української мови та літератури  Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка.

5.47. Валах Ірині Володимирівні, учителю зарубіжної літератури опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича».

5.48. Диді Анастасії Йосипівні, учителю математики Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

5.49. Мелих Ірині Михайлівні, учителю математики Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького.

5.50. Циганко Вірі Омелянівні, учителю англійської мови Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5.51. Костишиній  Тетяні Олександрівні, учителю математики Рогізненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

5.52. Шелемех Лесі Степанівні, учителю української мови та літератури Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

5.53. Бачало Оксані Миколаївні, учителю історії Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.54. Станьку Богдану Мироновичу, учителю музичного мистецтва Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи.

5.55. Столярчук Вірі Михайлівні, учителю початкових класів Бунівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Липи.

5.56. Смолин Наталії Степанівні, учителю математики Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

5.57. Шулізі Даниїлі Іванівні, учителю української мови та літератури  Оселівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

5.58. Ядлось Наталії Володимирівні, учителю української мови та літератури  Свидницького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

5.59. Галан Любові Антонівні, учителю зарубіжної літератури Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

5.60. Вус Вірі Іванівні, учителю української мови та літератури Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»:

6.1. Стень Богдану Миколаївну, майстра виробничого навчання Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист»:

7.1. Сарнецьку Наталію Михайлівну, вихователя дошкільного навчального закладу  №1   м. Яворова.

7.2. Шлабан Марію Василівну, вихователя дошкільного навчального закладу  №9   м. Новояворівська.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший вихователь»:

8.1. Ференц  Ілону Іванівну, вихователя-методиста дошкільного навчального закладу  №9   м. Новояворівська.

  1. Присвоїти педагогічне звання «старший вихователь»:

9.1. Сарнецькій Наталії Михайлівні,  вихователю-методисту дошкільного навчального закладу  №1   м. Яворова.

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «практичний психолог-методист»:

10.1. Петрик Ольгу Осипівну, практичного психолога Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

10.2. Артимович Оксану Богданівну, практичного психолога   Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

  1. Вважати такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист»:

11.1.  Мигаль Надію Петрівну, учителя хімії Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

11.2. Фітя Ярослава Андрійовича, учителя хімії Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

11.3. Лещишин Олександру Федорівну, учителя фізики Яворівської гімназії імені Осипа  Маковея.

11.4. Флиса Степана Миколайовича, учителя фізичної культури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

11.5. Козаченко Тетяну Олександрівну, учителя англійської мови  Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

11.6. Гірку Ганну Дмитрівну, учителя зарубіжної літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

11.7. Вулочину Олександру Богданівну, учителя початкових класів Новояворівської ЗОШ І ступеня.

11.8. Когута Степана Васильовича, учителя фізичної культури Добростанської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

  1. Присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»:

12.1. Костів Галині  Михайлівні, учителю географії Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

12.2. Окуловій  Оксані Володимирівні, учителю хімії опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка».

  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

13.1. Лозинській Марії Ігорівні,  вчителю – логопеду Комунального закладу Яворівської районної ради Львівської області «Інклюзивно-ресурсний центр».

  1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

14.1. Рудик Лесі Григорівні,  вчителю – логопеду Комунального закладу Яворівської районної ради Львівської області «Інклюзивно-ресурсний центр».

  1. Порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня при департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

15.1. Флиса Богдана Володимировича,  методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

15.2. Пономарьової Марії Степанівни, методиста  методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

15.3. Станька Богдана Мироновича,  методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

15.4. Стадник Олени Вікторівни, методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

  1. Головному бухгалтеру відділу освіти Яворівської райдержадміністрації О. Бачало здійснити нарахування заробітної плати педагогічним працівникам за результатами атестації з дати проведення засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                               В. Байда

 

 

Завідувач методичного кабінету                               О. Фірчук

 

Юрисконсульт                                                            І. Цидуляк

 

Головний бухгалтер                                                   О. Бачало

 

Начальник відділу кадрів                                           Г. Пузяк

 

Методист методичного кабінету                                                 О. Лазорко