ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики 2020-2021 н. р.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики 2020-2021 н. р.

15 листопада 2020 року

Пояснювальна записка

 1. Другий етап олімпіади проводиться серед учнів 8,9,10,11 класів.
 2. Проте учні молодших класів можуть виступати за старші класи.
 3. Завдання для всіх учасників єдині, незалежно від класу, в якому вони навчаються.
 4. Час проведення олімпіади – 4 години.
 5. Олімпіада буде проведена в онлайн-режимі за адресою https://school.algotester.com.
 6. Реєстрація учнів для участі в олімпіаді відкрита з 00 9 листопада до 23.00 14 листопада на сайті Algotester.com. Реєструватися учні повинні самостійно на сторінці за посиланням https://algotester.com/school/ . Районна олімпіада 2020.
 7. Просимо забезпечити, щоб під час реєстрації учасників були вказані правильні ПІБ кирилицею.  Підтверджувати участь учнів будуть працівники інституту
 1. Початок олімпіади о 10.00. Завдання будуть доступні лише на сайті.
 2. Учасники не будуть бачити текстів своїх програм на сторінці. Це вирішить проблему доступу до текстів програм іншим учасникам.
 3. Учасникам забороняється використання мобільних гаджетів та мережі Internet для спілкування, пошуку інформації.
 4. Виконані завдання учень надсилає для тестування на сайт, а вердикт системи та кількість набраних балів будуть доступні на сайті в межах однієї хвилини.

Система тестування розв’язків учасників передбачає використання таких мов програмування:  С++,   Java,   Pascal,   C#,   Python.

 1. Відповідно, для якісного проведення змагань на місцях необхідно встановити такі середовища розробки програмного забезпечення: Visual Studio, Borland Pascal, Free Pascal, Lasarus, Delphi та Eclipse, Pyton.
 2. Надісланий учнем розв’язок перевіряється на передбаченому автором задачі наборі тестів. Відповідно до кількості правильно пройдених тестів учасник отримує деяку кількість балів. Для кожної задачі можна надсилати довільну кількість розв’язків. Зараховується той, що набрав найбільшу кількість балів. Проте, сумарна по всіх задачах кількість спроб учасника не повинна перевищувати 47.
 3. Учасники будуть бачити свої результати, а також турнірну таблицю учасників свого району, міста чи ОТГ.
 4. Організатори зможуть побачити результати учасників свого району, міста чи ОТГ на сторінці будь-кого зі своїх учасників.
 5. Переможці олімпіади визначаються окремо по чотирьох паралелях: 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.
 6. До участі в І турі (заочному) ІІІ етапу олімпіади допускаються по одному представнику з кожного класу (11, 10, 9 кл. – три учні). Учні, нагороджені дипломами І-ІІ ступенів переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2020 році братимуть участь в ІІ турі (очному).
 7. Учні молодших класів можуть виступати за старші класи.
 8. ІІІ етап олімпіади буде проведено за єдиними завданнями для всіх учнів. Учасникам будуть надані для роботи лише вказані в п.4 середовища програмування.
 • Після завершення олімпіади того ж дня о 18:00 на сайті com буде онлайн версія змагань для усіх бажаючих. Назва змагань Тренування. Районна олімпіада 2020.