Результати учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Школа Прізвище  та  ім’я  учня клас І ІІ ІІІ ІV V
1 Нововорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

Висоцький Андрій Володимирович

 

7 7 6 1 1 1 16 ІІІ
2 Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. Родич Віталій Андрійович 7 7 7 0 1 2 17 ІІІ
3 Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів Гіщак Соломія Юріївна 7 7 4 4 1 3 19 ІІІ
4 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Ю.Липи Шиян Христина Мирославівна 7 7 1 0 0 2 10
5 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

 

Підляська Софія

Андріївна

7 7 7 3 7 2 26 ІІ
6 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Глова  Маркіян 7 7 7 7 7 7 35 І
7 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Турко Андрій 7 7 1 3 1 2 14
8 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Барандій Владислав 7 7 7 4 1 7 26 ІІ
9 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» Мацелюх Данило Борисович 7 1 1 2 3 4 11
10 Опорний  заклад «Яворівська  ЗОШ І-ІІІ ст. №3»

 

Демків Юрій Петрович 7 0 7 1 1 0 9
11 Опорний  заклад «Яворівська  ЗОШ І-ІІІ ст. №3» Пиж Василь Олегович 7
12 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Глова Семен Юрійович 7 7 1 1 0 2 11
13 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Корчака Грабовська Ірина Андріївна 7 6 7 7 1 7 28 ІІ
14 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ» Токар Анжеліка Миколаївна  7 7 7 1 1 3 19 ІІІ
1 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Вус  Павло 8 0 0 7 0 0 7
2 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

 

Кушнір

Юрій

Олександрович

8 2 0 1 0 6 9
3 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Хрупа Денис 8 0 0 3 1 2 6
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» ЦікалишинПавло Тарасович 8 7 7 1 6 7 28 ІІ
5 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Трохимчук Володимир Олегович 8 2 1 7 0 0 10
6 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Корчака Дубина Дарій Васильович 8 1 0 7 1 7 16 ІІІ
7 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Левицька   Мар’яна              Олегівна 8 7 7 7 6 7 34 І
8 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. іменені Героя України Віталія Коцюби Гаврих Юрій Дмитрович 8 7 0 0 1 5 13 ІІІ
1 Нововорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

Кісіль Марія Андріївна 9 7 0 6 0 0 13
2 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Ю.Липи Порада Роман Ярославович 9
3 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Яворівський Павло 9 3 6 2 0 0 11
4 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» Кирилюк Дмитро Олегович 9 7 0 0 0 0 7
5 Опорний  заклад «Яворівська  ЗОШ І-ІІІ ст. №3» Фірчук Богдан Тарасович 9 7 7 6 0 0 20 ІІІ
6 Опорний  заклад «Яворівська  ЗОШ І-ІІІ ст. №3» Дутко Тарас Миколайович 9 4 2 0 0 0 6
7 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Винарчик Юрій Орестович 9 7 5 3 7 0 22 ІІ
8 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Корчака Максимишин Анастасія Любомирівна 9 3 5 0 0 0 8
9 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Трофимов Володимир Миколайович 9 7 0 7 2 7 23 І
1 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Логін Юрій 10 4 0 1 6 3 14
2 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» Гопшта Анна Володимирівна 10 7 0 2 7 7 23 ІІ
3 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» Пузич Артур Сергійович 10 7 7 4 7 7 32 І
4 Нововорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

Школик Іван Васильович 10 7 3 2 7 2 21 ІІІ
5 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Британ Марія Ігорівна 10 7 0 1 7 5 20 ІІІ
1 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Слішевич  Анна

Ігорівна

11 7 7 1 0 7 22 ІІІ
2 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» Фолюш Дем`ян 11 6 7 6 7 2 28 І
3 Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» МалиновськийАндрій

Ігорович

11 6 5 7 6 2 26 ІІ
4 Опорний  заклад «Яворівська  ЗОШ І-ІІІ ст. №3» Панченко Денис Вадимович 11
5 Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Худоба Соломія Володимирівна 11 1 1 1 0 1 4
6 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Корчака Мисько Владислав Олегович 11 7 5 7 7 1 27 ІІ