Результати учасників ІІ етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 5-11 класи

5 клас

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Іванцік Владислав 7 19  

26

 
2 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Пелиньо Анна

 

10 22  

32

 

ІІ

3 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Криван Вікторія 11 23  

34

 

І

4 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Романець Ірина 11 19,5  

30,5

 
5 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Яремій

Анна

9 15  

24

 
6 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Хлян

Віталій

10 15 25  
7 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Брода

Марта

11 20,5  

31,5

 

ІІ

8 Новинська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Тараса Пазина Пісоцька Вікторія 10 21 31  

ІІІ

 

 

 

6 клас

 

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Вулочин Олена 8 26  

34

ІІ
2 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Швидка Анастасія 9 25 34 ІІ
3 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Мариняк Вікторія 7 19  

28

 
4 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Роєцька Марія 8 25,5 33,5 ІІІ
5 Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Хомік Оксана 12 27 39 І
6 Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Ковалик Олена 8 26,5  

34,5

ІІ
7 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Фещак Софія 9 23,5 32,5  
8 Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Шумська Анастасія

 

9 26  

35

ІІ
9 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Баліцький Дем’ян 8 25,5 33,5 ІІІ
10 Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби Титуса Василь 7 24,5  

31,5

 
11 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Ковалик Анастасія 8 24,5 32,5  
12 Семирівська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Юрія Прихода Кандяк Вероніка 7 23,5  

30,5

 

 

 

7 клас

 

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Жемелко Діана 8 18  

26

ІІІ
2 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Глова Маркіян 6 19 25  
3 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Дацко Катерина 7 17,5 24,5  
4. Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Савіцька Софія 6 18  

24

 
5 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Оліярник Аліна 6 20,5  

26,5

ІІІ
6 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Токар Анжеліки 6 21  

27

ІІ
7 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Тиндик Діана 7 21,5 28,5 І
8 Бунівська ЗОШ І-ІІ ст.  ім. Юрія Липи Юр Ірина 11,5  

11,5

 
9 Воледобростанська ЗОШ І – ІІ ступенів Кізлак Маркіян 10 16  

26

ІІІ
10 Семирівська ЗОШ І – ІІ ст.. імені Юрія Прихода Кохман Іван 9 19  

28

ІІ

 

 

8 клас

 

 

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Дзидз Вероніка 9 25 34 ІІ
2 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Городовікова Поліна 8 18 26  
3 Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Сичак Софія 10 26 36 І
4 Наконечнянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Левицька Мар’яна 7 27 34 ІІ
5 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Антонів Софія 7 22,5  

29,5

 
6 Мальчицький НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ» Чура Марія 7 17  

24

 

 

9 клас

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів  

Місце

1 Опорний заклад «Краковецький  ЗЗСО  І-ІІІ ст. імені Романа  Шухевича» Борух Валентина 6 33  

39

 
2 Опорний заклад

«Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.        № 1»

Филь Тамара 7 31,5  

38,5

 
3 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Литвин Олена 8 40  

48

І
4 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Грабовський Юрій 8 37  

45

ІІ
5 Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака Максимишин Анастасія 9 34  

43

ІІІ
6 Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» Вархоляк Марта 7 36,5 43,5 ІІІ
7 Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Баламут Олена 7 32 39

 

 
8 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Смолинець Юліана 7 37  

44

ІІ
9 Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. Василець Марія 8 16  

24

 

 

10 клас

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів Місце
1 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Жукевич Діана

 

9 38  

47

 
2 Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Винник Ірина 10 40,5  

50,5

ІІ
3 Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Гарбуз Вероніка 11 42 52 І
4 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Кульпа Антоніна 8 33,5 41,5  

 

11 клас

№з/п Назва

навчального закладу

Прізвище, ім’я

 учасника

олімпіади

 

Твір

 

 

Грам. завд.

Загальна кількість балів Місце  
1 Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.            № 2 Шипка Вероніка-Анастасія 9 37  

 

46

   
2 Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Хомік Марія 12 36,5  

48,5

І  
3 Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Шелемех Аліна 11 35,5 46,5    
4 Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна Турко Ірина 10 37,5 47,5 ІІ  

ЧЛЕНИ ЖУРІ:

Кубішин О. І., учитель української мови та літератури  опорного  закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка»;

Стасів О. В., учитель української мови та літератури Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»;

Фульмес Л. І., учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 2;

Карапата С. В. , учитель української мови та літератури Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3;

Яремчук Н. Ю., учитель української мови та літератури Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Костіва

Брода І. Г., учитель української мови та літератури Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака

Бабляк М. Ф., учитель української мови та літератури опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» .