25 листопада 2020 року

Школа молодого вчителя – це творче об’єднання педагогів, кожен з яких прагне досягти вершини педагогічної майстерності. Сучасному суспільству потрібен учитель-професіонал, який володіє глибокими педагогічними знаннями, надбанням національної та світової культури, здатний до творчих нестандартних рішень, готовий до роботи в умовах Нової української школи та ринкових відносин. Із цією метою 25 листопада 2020 року консультант ЦПРПП Галина Каліцінська провела онлайн-конференцію з теми: «Реалізація принципів педагогіки партнерства та інноваційних форм роботи в діяльності педагогів-організаторів»; акцентувала увагу присутніх на тому, що вчитель є носієм освітніх змін, активним учасником і провайдером реформ у системі освіти; проаналізувала комунікативні здібності вчителя, який повинен у спілкуванні з дитиною зберегти рівноправність у стосунках, зацікавленість у поглядах та думках учня.
Про використання новітніх технологій, здобутки, досягнення у своїй діяльності розповіла педагог – організатор Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка Ольга Борис. Учні закладу взяли участь в інтелектуальному онлайн – конкурсі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”), були учасниками онлайн -конференції, присвяченої Дню Гідності та Свободи, яку організував Меморіальний музей Гідності, віртуально побували в музеях Львівщини.
Досвідом роботи щодо адаптації до нових реалій, організацією виховного процесу із застосуванням дистанційних технологій поділилась педагог – організатор Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва Чекан І. Я., яка наголосила, що у педагога – організатора повинна бути сформована професійно – особистісна готовність до виконання своїх обов’язків, відкритість у спілкуванні, високий рівень умінь і навичок, а, взаємодіючи з усіма учасниками освітнього процесу, батьками, громадськістю, досягатиме результатів.
Галина Каліцінська, консультант ЦПРПП