Сайти шкіл

Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Бірківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст – ДНЗ ім Тараса Шевченка (початкова школа)

Бірківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” ім. Тараса Шевченка

Бірківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” ім. Тараса Шевченка

Бунівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Юрія Липи

Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Віжомлянський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І Севери – ДНЗ”

Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст.

Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби

Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.

Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.

Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дрогомишлянський «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ»

Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Андрусіва

Залузька ЗОШ І-ІІ ст.

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка (Новий сайт опорного закладу)

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка (Старий сайт опорного закладу)

Котівської ЗОШ І – ІІ ступенів імені Михайла Логина

Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.

Краковецька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Романа Шухевича

Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ»

Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Мужиловицький НВК “ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ”

Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника

Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Новинська ЗОШ І-ІІ ст.

Новояворівська ЗОШ І ст.

Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (опорний заклад)

Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Новояворівський НВК “ЗОШ ІІ ст.- ліцей”

Немирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Поланківська ЗОШ І ступеня

Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст .ім. А .Шептицького

Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Рокитнянська ЗОШ І ст.

Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Салашівська ЗОШ І-ІІ ст.

Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Прихода

Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Старицька ЗОШ І ступеня

Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Староярська ЗОШ І-ІІ ст.

Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна

Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст.

Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст

Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Яворівська ЗОШ І ст.

Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Тараса Шевченка №3 (опорний заклад)

Яворівський НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.»

Яворівський освітній округ №2

Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ»